Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Latelle @ 2007 04 27, 15:11)
Gal kas girdejot apie stilista Vaida? O Rimdzius kur dirba? Jis ka nors gali sugalvoti su ilgesniais plaukais nenukirpant juos trumpai?

Apie Vaida tai nežinau, o Rimdžius dirba figaro salone kur yra'' Grand duke palace ''šiaip sakė kad gegužės pradžioje išsikrausto į kitas patalpas na bet čia išsprendžiamas reikalas nes galima pasiskambinti ax.gif jis tikrai tik už ilgus plaukus nes vis kartojo ar negaila ilgų plaukų kirpt bet kas dėl ilgio tai nepergyvenk kiek pasakiau iki kur kirpti ir kvit tiek ir nukirpo nei daugiau nei mažiau thumbup.gif o sugalvoti iš ilgų plaukų jau tikrai ką sugalvos patars juk jis stilistas dizaineris wub.gif aš ir nežinojau kaip kirptis užtat ir ėjau pas jį na ir skųstis negaliu viskas tiko ir patiko drinks_cheers.gif kaip patarė kirptis taip ir paklausiau ir thumbup.gif thumbup.gif o ir jis pats toks paprastas,nuoširdus pasitiko mane atrodo kad šimtą metų būtum pažįstami na vienu žodžiu jaučiasi labai laisvai ir visą kirpimo laiką kalbėjo su manim, aišku nekibino lotuliukas.gif o kalbėjo kaip plaukus prižiūrėti,apie plaukų slinkimą ir t.t na vienu žodžiu eisiu neužilgo ir vėl drinks_cheers.gif na o apie Vaida gal kas parašys nes aš nieko nežinau ir kažkaip negirdėjau schmoll.gif tikrai neblogai būtų išgirsti nuomonę apie dar viena stilistą victory.gif
Atsakyti
Gal kas kerpasi Grozio ir terapijos centre? Sugiharos ar Vokieciu g. kirpykloje... kokie butu atsiliepimai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Micha @ 2007 04 29, 10:39)
Gal kas kerpasi Grozio ir terapijos centre? Sugiharos ar Vokieciu g. kirpykloje... kokie butu atsiliepimai?  rolleyes.gif

as pas Jolita kerpuosi,ji Vokieciu g. dirba. Man labai patinka, be to,pasakiau,kad auginu plaukus,tai visad pakerpa tik tiek,kiek reikia ir paformuoja graziai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Micha @ 2007 04 29, 10:39)
Gal kas kerpasi Grozio ir terapijos centre? Sugiharos ar Vokieciu g. kirpykloje... kokie butu atsiliepimai?  rolleyes.gif


aha, man irgi labai idomi butu nuomuone apie Lena ir Sugiharos. kelis kart kirpaus pas ja, tai patiko, bet dabar mastau kad noriu pabandyt nusidazyt, bet ten kainos tokios nemazos, o mano plaukai visai trumpuciai...tai net nezinau ar verta moket uz dazyma ~120lt kai plaukai net 10 cm nesiekia...
Atsakyti
O gal kas galit papasakoti apie grozio salona esanti priesais lukiskiu stotele, prie optikos, berods Bolero vadinas? g.gif Kaip ten kainos?
Atsakyti
5dieni lekiu pas Rimdziu, zesiu, pirma kart 4u.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa tema, bet taip ir negaliu apsispresti kokiam kirpejui patiketi savo plaukus smile.gif anksciau vazinedavau i kita miesta, pas kirpeja, kuri ir nebrangiai ir visada puikiai atlikdavo savo darba. Bet kadangi man kiekviena menesi reikia dazyti plauku saknis tai pabodo tas vazinejimas, o ir laiko daug uzima.
Taigi butu idomu suzinoti su kokios firmos priemonemis dirba Elzbietos salone prie universalines? Ir siaip domintu geri salonai, kuriuose nudazytu kokybiskomis priemonemis ir kaina nesikandziotu, kadangi plauku saknis davau kiekviena menesi tai tikrai daugiau 90-100Lt nesinoretu moketi.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(JaNNeTe @ 2007 05 02, 15:18)
Perskaiciau visa tema, bet taip ir negaliu apsispresti kokiam kirpejui patiketi savo plaukus smile.gif  anksciau vazinedavau i kita miesta, pas kirpeja, kuri ir nebrangiai ir visada puikiai atlikdavo savo darba. Bet  kadangi man kiekviena menesi reikia dazyti plauku saknis tai pabodo tas vazinejimas, o ir laiko daug uzima.
Taigi butu idomu suzinoti su kokios firmos priemonemis dirba Elzbietos salone prie universalines? Ir siaip domintu geri salonai, kuriuose nudazytu kokybiskomis priemonemis ir kaina nesikandziotu, kadangi plauku saknis davau kiekviena menesi tai tikrai daugiau 90-100Lt nesinoretu moketi..  rolleyes.gif




Elzbetos salone dirba su Swarskopu ir Loreal
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2007 05 02, 10:15)
5dieni lekiu pas Rimdziu, zesiu, pirma kart  4u.gif

as irgi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2007 04 22, 13:06)
Sveikos, gal zinot  kirpeja Liutaura, kur jis dirba, gal esate kada lankiusios pas si kirpeja, koki ispudi paliko? smile.gif


idomu apie kuri Liutaura kalbi - juk ju gali buti ne vienas, gal Salaseviciu, kurioj vietoj dirba? jei apie ta, kuri as zinau - jis seniau dirbo Pylimo gatvej, savo salone, o dabar dirba gatveleje prie Totoriu gatves, ir ruoshiasi keltis i nauja salona, kazkur netoli Basanavichiaus g. - gali ramia sirdimi pas ji eiti, labai fainas kirpejas ir zmogus siltas, as pas ji jau apie 2,5 metu ir kerpuosi ir dazausi ir kol kas neteko nusivilti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hasiukas: 02 gegužės 2007 - 19:52
QUOTE(Indi @ 2007 05 02, 19:47)


ar 5dieni, ar pirma kart, ar abu variantai biggrin.gif zek gal viena po kitos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JaNNeTe @ 2007 05 02, 14:18)
Perskaiciau visa tema, bet taip ir negaliu apsispresti kokiam kirpejui patiketi savo plaukus smile.gif  anksciau vazinedavau i kita miesta, pas kirpeja, kuri ir nebrangiai ir visada puikiai atlikdavo savo darba. Bet  kadangi man kiekviena menesi reikia dazyti plauku saknis tai pabodo tas vazinejimas, o ir laiko daug uzima.
Taigi butu idomu suzinoti su kokios firmos priemonemis dirba Elzbietos salone prie universalines? Ir siaip domintu geri salonai, kuriuose nudazytu kokybiskomis priemonemis ir kaina nesikandziotu, kadangi plauku saknis davau kiekviena menesi tai tikrai daugiau 90-100Lt nesinoretu moketi..  rolleyes.gif

man atrodo kad atsakymo taip ir nesulauksime as taip pat vazineju i Kauna plauku tvarkytis gerai kad dabar pati sau nagucius priauginu:smile.gif)))noreciau vilniuje susirasti kirpeja prie namu arba prie darbo bet kazkaip neiseina tai apkerpa nors bliauk nai kirpejos be fantazijos papuola nebezinau ka daryti o apsikirpti ir pasidazyti noriu siandien arba veliausiai ryt ir aisku kaina turetu buti nedidesne negu 80Lt ar cia vilniuje realu kad buciau patenkinta t.y. kirpeja su fantazija ir skoniu
Atsakyti