Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(SkyLy @ 2007 04 22, 14:55)
lietesi jis ir prie mano galytes...jis is tikruju jau senokai lietuvoje,net sneketi ismoko lietuviskai...kagi anksciau jisai dirbo verslo centre jogailos gatvej,o dabar atsidare salona netoli lukiskiu aikstes...na as jam kirpt neleidau,nei dazyt,tik sukuosenas ne karta dare,taciau drauge tai gerai nukirpo,taciau kai pas ja tokie plaukai tai daryk ka nori gerai atrodys.
rimdzius tai gal ir neblogas,bet jo lygio meistu yra dar keletas,o pr jis nebloga pasidares..beje,kad pas ji "zvaigzdes "kerpas tai neturetu ispudzio daryti,nes jo geriausia drauge  armoskaite,tai ka as zinau kaip atrodo..man kai jis dare tai didziulio ispudzio nepadare..
andis man kaip zmogus nepatinka...

O kodel tu jam neleidai savo plaukuciu kirpt?
As pas Rimdziu irgi uzsirasiau, bet dideliu noru pas ji nedegu, nezinau kodel. Kazkaip man visu galu meistras didelio pasitikejimo nekelia, ir siuva ir kerpa ir sukuosenas daro. g.gif Neziurint i tai kad pas ji uzsirasiau dar dairausi kito varianto ir paskaiciau apie ta itala.
Cia mergina gerai atsiliepe apie beze salona(ar kaip jis ten vadinasi) ax.gif
Atsakyti
na gal as neaiskiai isireiksiu,bet man toks ispudis,kad jis (italas),na kerpa tuos lietuviskus plaukus kaip italiskus...ir stilius jo toks temperamentingas italiskas..na as ilgokai italijoj gyvenau tai zinau ka tai reiskia,bet jei patinka toks variantas,tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SkyLy @ 2007 04 23, 13:51)
na gal as neaiskiai isireiksiu,bet man toks ispudis,kad jis (italas),na kerpa tuos lietuviskus plaukus kaip italiskus...ir stilius jo toks temperamentingas italiskas..na as ilgokai italijoj gyvenau tai zinau ka tai reiskia,bet jei patinka toks variantas,tai  thumbup.gif

Tai va kad nelabai galiu isivaizduot, cia gal iskarpo labai g.gif , jau net pati nezinau kas man patiktu, norisi, kad graziai kristu plaukai ir tiek, kad lengva butu su jais susitvarkyti. Bet jei jis kerpa a la italisku stilium, tai pas ji turetu but lengva tvarkytis g.gif , nemanau, kad italem su plauku laku ir visais kitais dalykais patinka stovet pries veidrodi.
Atsakyti
Gal kas buvote sioje kirpykloje ir turite kokiu nors atsliepimu:
kirpykla - soliarumas
Ateities g. 3-70 , Vilnius

cia nuoroda: http://www.kirpyklos...inipage&kid=670
Atsakyti
Negi niekas nebuvo sioje kirpykloje ir nieko negali pasakyti. hm...as tada busiu pirmoji
Atsakyti
o kur vyrukui graziai ir stilingai apsikirpti ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2007 04 19, 19:06)
Tikrai turėtų pranešti apie tai nes kai registruojies visada paklausia ir telefono nes kai aš ėjau pas jį anksčiau tai tą dieną kai turėjau eiti pas jį sekretorė pranešė kad būtent šią dieną jis išvyksta su KELIAS Į ŽVAIGŽDES dalyviais tai davė laiką už poros dienų,  unsure.gif  dabar ir man eilė artėja eisiu gegužės 31-ą  pas jį rolleyes.gif  na dar toli laukti bet jau mėnesį išlaukiau tai dar lieka tiek pat  doh.gif  o tu kai apsilankysi būtinai pasirodyk šiam skyrelį praneši kiek turėti kišenėj einant  blush2.gif  mes apie Rimdžių kalbėjom jau uždarytoj temoj beje mūsų pašnekovė TJEI turėjo eiti pas Rimdžių kaip rašė kovo 22ą ir sakė kad pasirodys įdomu kodėl nepasirodo kaip sekėsi  g.gif na vienu žodžiu tau sėkmės marmuazele  mirksiukas.gif



Oi, merginos, visai pamirsus buvau, kad reikia ispudziais apie Rimdziu pasidalinti blush2.gif Tai va, viskas man labai patiko. Kestas prieme labai maloniai, o ir sukuosena likau patenkinta. Smarkiai nepasikeiciau, bet apkirpo ir nudaze tikrai graziai. Zodziu drasiai galiu rekomenduoti. Mokejau (dabar jau tiksliai neatsimenu) bet apie 160 Lt. Zodziu kai kam gali pasirodyti labai brangu, kai kam normalu. Neuzilgo vel eisiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TJei @ 2007 04 24, 16:10)
Oi, merginos, visai pamirsus buvau, kad reikia ispudziais apie Rimdziu pasidalinti  blush2.gif  Tai va, viskas man labai patiko. Kestas prieme labai maloniai, o ir sukuosena likau patenkinta. Smarkiai nepasikeiciau, bet apkirpo ir nudaze tikrai graziai. Zodziu drasiai galiu rekomenduoti. Mokejau (dabar jau tiksliai neatsimenu) bet apie 160 Lt. Zodziu kai kam gali pasirodyti labai brangu, kai kam normalu. Neuzilgo vel eisiu  smile.gif

O kokio mazdaug ilgio jusu plaukai?
Atsakyti
noreciau paskirpeja Giuseppe Lupi nueiti i salona , kad padaryti ilgalaiki plauku tiesinima , kaina ten zimiai mazesne negu kituose salonuose . Gal kas jau susidure su siuo salonu , ir ypac su plauku tiesinimu cheminiu budu ? blush2.gif

[B]robertas lt , gal tu ka nors gali situo klausimu pasakyti
Atsakyti
QUOTE(Paloma:) @ 2007 04 24, 17:16)
O kokio mazdaug ilgio jusu plaukai?


Truputi zemiau peciu
Atsakyti
QUOTE(TJei @ 2007 04 24, 16:10)
Oi, merginos, visai pamirsus buvau, kad reikia ispudziais apie Rimdziu pasidalinti  blush2.gif  Tai va, viskas man labai patiko. Kestas prieme labai maloniai, o ir sukuosena likau patenkinta. Smarkiai nepasikeiciau, bet apkirpo ir nudaze tikrai graziai. Zodziu drasiai galiu rekomenduoti. Mokejau (dabar jau tiksliai neatsimenu) bet apie 160 Lt. Zodziu kai kam gali pasirodyti labai brangu, kai kam normalu. Neuzilgo vel eisiu  smile.gif

Smagu kad tau patiko ir atsiliepei smile.gif man irgi patiko jo darbas thumbup.gif užtat ir vėl ruošiuosi eiti pas jį gegužės 31-ą ,oi kaip laukiu tos dienos wub.gif aš tik kirpsiuos victory.gif na o dėl kainos gal čia ir ima normaliai nes čia anksčiau rašė merginos kad vienoj vietoj kirpimas kainuoja 150 ir kur dar dažymas tiek pat blink.gif tai pas Rimdžių tikrai dar turbūt nekosminės kainos bigsmile.gif drąsiai galima eiti mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas girdejot apie stilista Vaida? O Rimdzius kur dirba? Jis ka nors gali sugalvoti su ilgesniais plaukais nenukirpant juos trumpai?
Atsakyti