Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Idomu ar neapsaus, girdejau Rimdzius isvyksta i Ispanija, kazi kuriam laikui, bo jau ateina laikas kai neuzilgo mano eile kirptis, niu gal pranestu administracija jei ka ani? Kaip manot g.gif
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2007 04 19, 12:03)
Idomu ar neapsaus, girdejau Rimdzius isvyksta i Ispanija, kazi kuriam laikui, bo jau ateina laikas kai neuzilgo mano eile kirptis, niu gal pranestu administracija jei ka ani? Kaip manot g.gif

Tikrai turėtų pranešti apie tai nes kai registruojies visada paklausia ir telefono nes kai aš ėjau pas jį anksčiau tai tą dieną kai turėjau eiti pas jį sekretorė pranešė kad būtent šią dieną jis išvyksta su KELIAS Į ŽVAIGŽDES dalyviais tai davė laiką už poros dienų, unsure.gif dabar ir man eilė artėja eisiu gegužės 31-ą pas jį rolleyes.gif na dar toli laukti bet jau mėnesį išlaukiau tai dar lieka tiek pat doh.gif o tu kai apsilankysi būtinai pasirodyk šiam skyrelį praneši kiek turėti kišenėj einant blush2.gif mes apie Rimdžių kalbėjom jau uždarytoj temoj beje mūsų pašnekovė TJEI turėjo eiti pas Rimdžių kaip rašė kovo 22ą ir sakė kad pasirodys įdomu kodėl nepasirodo kaip sekėsi g.gif na vienu žodžiu tau sėkmės marmuazele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2007 04 19, 19:06)
Tikrai turėtų pranešti apie tai nes kai registruojies visada paklausia ir telefono nes kai aš ėjau pas jį anksčiau tai tą dieną kai turėjau eiti pas jį sekretorė pranešė kad būtent šią dieną jis išvyksta su KELIAS Į ŽVAIGŽDES dalyviais tai davė laiką už poros dienų,  unsure.gif  dabar ir man eilė artėja eisiu gegužės 31-ą  pas jį rolleyes.gif  na dar toli laukti bet jau mėnesį išlaukiau tai dar lieka tiek pat  doh.gif  o tu kai apsilankysi būtinai pasirodyk šiam skyrelį praneši kiek turėti kišenėj einant  blush2.gif  mes apie Rimdžių kalbėjom jau uždarytoj temoj beje mūsų pašnekovė TJEI turėjo eiti pas Rimdžių kaip rašė kovo 22ą ir sakė kad pasirodys įdomu kodėl nepasirodo kaip sekėsi  g.gif na vienu žodžiu tau sėkmės marmuazele  mirksiukas.gif


Aciu Lina444 4u.gif tikiuosi neteks nusivilti, einu 05.04 pirma karta pas ji busiu, tad jauduliukas viduj koks tai kirba, bet ai gi viskas bus gerai irnesakyk.gif , cia siaip, manau, is nekantrumo, bo jau plaukai belekiek uzaugo, noretusi ciut pasidailint ir kiek atsinaujint. Butinai apie pirmus ispudzius ir rezultata uzsiminsiu mirksiukas.gif sekmes 4u.gif
Papildyta:
O beja, ka galetum pasakyti apie tai kai buvai pas ji, patiko? siaip speju, kad taip, jei eini dar kart biggrin.gif , o ka darei, tik kirpaisi, ar ir dazei? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2007 04 20, 11:35)
Aciu Lina444  4u.gif  tikiuosi neteks nusivilti, einu  05.04  pirma karta pas ji busiu, tad jauduliukas viduj koks tai kirba, bet ai gi viskas bus gerai irnesakyk.gif , cia siaip, manau, is nekantrumo, bo jau plaukai belekiek uzaugo, noretusi ciut pasidailint ir kiek atsinaujint. Butinai apie pirmus ispudzius ir rezultata uzsiminsiu  mirksiukas.gif  sekmes  4u.gif
Papildyta:
O beja, ka galetum pasakyti apie tai kai buvai pas ji, patiko?  siaip speju, kad taip, jei eini dar kart  biggrin.gif , o ka darei, tik kirpaisi, ar ir dazei?  rolleyes.gif

Aš tik kirpausi,sumokėjau 75 litukus bet ne cento nebuvo gaila šiaip jau savo atsiliepimus rašiau jau uždarytoje temoje paskutiniame puslapyje.O jo darbu likau patenkinta turi skonį vyrukas kai ėjau nežinojau kaip kirptis tai jis tik nužvelgė sako a jau žinau kaip tau tiktų ir čik čik ir viskas kai atėjau namo vyras net pasakė tu žinai jai sutikčiau gatvėje tikrai būčiau neatpažinęs lotuliukas.gif o tai tau pakeitė mane Rimdžius lotuliukas.gif iš kaimietės padarė miestietę thumbup.gif na aš ir esu miestietė bet buvau kaip kaimietė plaukai ilgi galima buvo kasytes pinti na vienu žodžiu buvau katiuša taip mane mokykloj pravardžiuodavo unsure.gif bet dėka Rimdžiaus aš pasikeičiau bigsmile.gif beje norėjau aš ir dažytis nes dar nesu nė karto dažiusi doh.gif tai jis pasakė kad tau nepatariu dažytis nes plaukai yra lygios spalvos ir tikrai kolkas nebūtina schmoll.gif nes sako pas tave geras pats plaukas ir dažydama gali susigadinti plaukus unsure.gif na ir paklausiau rolleyes.gif apkirpo ir tiek tai dabar ir vėl neužilgo einu nes jau visi iškarpymai nuo gruodžio mėnesio ataugo žiūrėsim kaip bus rolleyes.gif būtinai ir aš pasirodysiu 4u.gif gali pasiskaityti apie mano atsiliepimus ankstesnėje temoje mirksiukas.gif tikiuosi ant vasarėlės abi gražiai atrodysim thumbup.gif
http://www.supermama...p;#entry8523428
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 20 balandžio 2007 - 11:15
QUOTE(Lina444 @ 2007 04 20, 13:08)
Aš tik kirpausi,sumokėjau 75 litukus bet ne cento nebuvo gaila šiaip jau savo atsiliepimus rašiau jau uždarytoje temoje paskutiniame puslapyje.O jo darbu likau patenkinta turi skonį vyrukas kai ėjau nežinojau kaip kirptis tai jis tik nužvelgė sako a jau žinau kaip tau tiktų ir čik čik ir viskas kai atėjau namo vyras net pasakė tu žinai jai sutikčiau gatvėje tikrai būčiau neatpažinęs  lotuliukas.gif  o tai tau pakeitė mane Rimdžius  lotuliukas.gif  iš kaimietės padarė miestietę  thumbup.gif  na aš ir esu miestietė bet buvau kaip kaimietė plaukai ilgi galima buvo kasytes pinti na vienu žodžiu buvau katiuša taip mane mokykloj pravardžiuodavo  unsure.gif bet dėka Rimdžiaus aš pasikeičiau  bigsmile.gif  beje norėjau aš ir dažytis nes dar nesu nė karto dažiusi  doh.gif tai jis pasakė kad tau nepatariu dažytis nes plaukai yra lygios spalvos ir tikrai kolkas nebūtina  schmoll.gif  nes sako pas tave geras pats plaukas ir dažydama gali susigadinti plaukus  unsure.gif  na ir paklausiau  rolleyes.gif  apkirpo ir tiek tai dabar ir vėl neužilgo einu nes jau visi iškarpymai nuo gruodžio mėnesio ataugo žiūrėsim kaip bus  rolleyes.gif  būtinai ir aš pasirodysiu  4u.gif    gali pasiskaityti apie mano atsiliepimus ankstesnėje temoje  mirksiukas.gif  tikiuosi ant vasarėlės abi gražiai atrodysim  thumbup.gif 
http://www.supermama...p;#entry8523428


Aha, dabar pamenu tave (tavo komentarus) 4u.gif saunu!
As ir gi tikiuosi kad busim grazios, o kaip kitaip bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 04 12, 09:35)
Uzsirasiau siandien pas Genute... g.gif  cool.gif

pas Genutę kirpausi porą kartų rolleyes.gif sakyčiau neblogai kerpa smile.gif ji man vestuvėm šukuoseną darė rolleyes.gif bet esu ištikima Liliai rolleyes.gif kadangi mano plaukai garbanojasi tai labai sunku kažką sugalvoti su jais naujo tai kerpuosi galima sakyti visada vienodai rolleyes.gif tai ji man visai patinka kaip pakerpa ax.gif
kažin kaip Mindaugas (Debesėlis) kerpa,gal robertas žinos g.gif ar su garbanotais plaukais galima ką nors įdomesnio padaryti g.gif
Atsakyti
Merginos, gal jus ka galit pasakyt apie toki italu kirpeja Giuseppe Lupi, jis tipo atidares Vilniuje savo salona ir pats kerpa, cia skaiciau sio menesio Laimos zurnale, gal jus ka esat daugiau girdeja. Butu idomu suzinot jei kas kirposi pas ji, kiek kainuoja ir t.t.
Atsakyti
Ieskau gero(s) kirpejo(s) Vilniuje, kuris galetu profesionaliai patarti, kokia kirpimas ir sukuosena man tiktu pagal veido bruozus. Ka galetumet rekomenduoti? g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

gal kas žino kur dirba kirpėja Kristina (neaukšta, šviesiais plaukais ir su akinukais), anksčiau dirbusi Figaro salone Vokiečių g., po to Pylimo g. (ir dar lygtai dirbo Fabijoniškėse). Labai man patiko jos darbo stilius ir bendrą kalbą nesunkiai rasdavom, ale išėjo į dekretines (maždaug prieš 4 metus) ir taip nutrūko mūsų bendravimas.
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 04 22, 13:32)
Merginos, gal jus ka galit pasakyt apie toki italu kirpeja Giuseppe Lupi, jis tipo atidares Vilniuje savo salona ir pats kerpa, cia skaiciau sio menesio Laimos zurnale, gal jus ka esat daugiau girdeja. Butu idomu suzinot jei kas kirposi pas ji, kiek kainuoja ir t.t.

lietesi jis ir prie mano galytes...jis is tikruju jau senokai lietuvoje,net sneketi ismoko lietuviskai...kagi anksciau jisai dirbo verslo centre jogailos gatvej,o dabar atsidare salona netoli lukiskiu aikstes...na as jam kirpt neleidau,nei dazyt,tik sukuosenas ne karta dare,taciau drauge tai gerai nukirpo,taciau kai pas ja tokie plaukai tai daryk ka nori gerai atrodys.
rimdzius tai gal ir neblogas,bet jo lygio meistu yra dar keletas,o pr jis nebloga pasidares..beje,kad pas ji "zvaigzdes "kerpas tai neturetu ispudzio daryti,nes jo geriausia drauge armoskaite,tai ka as zinau kaip atrodo..man kai jis dare tai didziulio ispudzio nepadare..
andis man kaip zmogus nepatinka...
Atsakyti
Sveikos, gal zinot kirpeja Liutaura, kur jis dirba, gal esate kada lankiusios pas si kirpeja, koki ispudi paliko? smile.gif
Atsakyti
Gal kas tvarketes plaukucius Akropolio Salon+?Eisiu ten,bet negirdejau apie ji nei pagyrimu,nei papeikimu...
Atsakyti