Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Siulau temos pratesima, kokie kirpejai geriausi Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
Ką tik grįžau iš Ievos, kuri dirba Simonoj.... Ką galiu pasakyt - kaip žmogus ji labai faina ir geranoriška, bet..... dėl darbo, tai nieko ypatingo schmoll.gif Išėjau su jausmu, kad išsiploviau ir išsidžiovinau galvą už 70 lt unsure.gif Galiukus pakirpo minimaliai... Žodžiu, tokį "kirpimą" gali tikrai padaryt bet koks kirpėjas bet kokiam salone žymiai pigiau sad.gif
Atsakyti
Anksciau kirpdavausi bolero, bet kai isvyko mano kirpeja i kita sali likau be jos verysad.gif Ilgai ilgai ieskojau, bet taip nieko gero ir nesuradau. Paskutinius metus kerpuosi salone Merilina Zukausko g. pas Vaida. Salonas jaukus, tvarkingas, o ir kainos nesikandzioja, uz pusilgiu plauku kirpima ir dazyma sruogelem gaunasi mazdaug 80 Lt. Kirpeja nebloga, na tik fantazijos gal jai truputi truksta, tai as visuomet tiksliai nupasakoju kaip noriu buti apkirpta, rezultatu lieku patenkinta. Tik va kazkaip uzsimaniau paeksperimentuoti, o jai to daryti nelabai leisciau, taigi ir trauksiu pas Rimdziu.
Atsakyti
O kiek pas Rimdziu kirpimas kainuoja, butu idomu suzinoti smile.gif
Atsakyti
Pasikartosiu pasisakymu, kuri pateikiau temai "Geriausi kirpejai vilniuje1" uzdarant biggrin.gif :

".. Tokios zinios, siandien pasiskambinau uzsirasyti pas K.Rimdziu, tai zinot tik kada greiciausiai - geguzes men bigsmile.gif niu bet tai dzin, bus pasigalvoti, plaukucius paauginti ir pasitaupyti zinoma biggrin.gif Na o pasiteiravus apie kainas, tai mane informavo, kad kirpimas nuo 70lt, o dazymas nuo 80lt (dar priklauso koks) - bet taip suabejojus moteriske pasake , niu aisku gali kaina ir kiek keistis manau, nes geguzes men jie zada persikelti i naujas patalpas Gedimino 9. Tad turekit omeny jei ka mirksiukas.gif "

Tai va taip vat 4u.gif
Atsakyti
Pas Rimdžių didžiausia problema užsirašymai bet išvada galima būtų daryti kad geras kirpėjas thumbup.gif jei tokios yra eilės, na kainos pas jį gal kiek ir išpūstos blink.gif jie labai daug investuoja į grand figaro reklamą bet matosi kad reklamavimas yra vaisingas bigsmile.gif kai tokios eilės o gal tiesiog ir ima kad yra geras kirpėjas kaip stilistas dizaineris assa.gif
Atsakyti
nu 70 Lt nėr baisiai daug
juolab kad Lietuvos žvaigždė


mano kolegės iš darbo vaikšto į kažkokį rūsį kirptis už 70 Lt
ir kirpėja visai nepanaši į Rimdžių biggrin.gif
Atsakyti
Nu as 70Lt tikrai ne kainu virsune. Kiek zinau Zbigniavas (laimejes gintarines zirkles ar kaip ten jos vadinas) uz kirpima ima apie 150Lt, o jei dar dazyt tai isvis astronomine kaina gaunas doh.gif , bet yra einanciu ir labai patenkintu zmoniu. Taip kad visi renkames kainos ir kokybes santyki. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(egline @ 2007 03 16, 17:59)
Nu as 70Lt tikrai ne kainu virsune. Kiek zinau Zbigniavas (laimejes gintarines zirkles ar kaip ten jos vadinas) uz kirpima ima apie 150Lt, o jei dar dazyt tai isvis astronomine kaina gaunas  doh.gif , bet yra einanciu ir labai patenkintu zmoniu. Taip kad visi renkames kainos ir kokybes santyki.  tongue.gif

Va čia tai geras 150 litų tai nieko sau blink.gif gal geriau apsistosiu ties Rimdžium blush2.gif nes jis tikrai skoningai mane apkirpo ir man labai patiko kad nė cento nebuvo gaila thumbup.gif tai dabar vėl reiks užsirašyti tik atsibos laukti eilės doh.gif
Atsakyti
As ir kita savaite rasysiuosi pas Rimdziu, tai bus gal kada birzeli biggrin.gif , bet man tiks, bus kaip tik atauge plaukuciai.
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 03 16, 18:31)
As ir kita savaite rasysiuosi pas Rimdziu, tai bus gal kada birzeli  biggrin.gif ,  bet man tiks, bus kaip tik atauge plaukuciai.

Ale kokia reklamą padarėm šiandien iš Rimdžiaus lotuliukas.gif kone visos žadam rašytis pas jį čia tai bent bigsmile.gif bus apie ką parašyti po apsilankymo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2007 03 16, 20:03)
Ale kokia reklamą padarėm šiandien iš Rimdžiaus  lotuliukas.gif  kone visos žadam rašytis pas jį čia tai bent  bigsmile.gif  bus apie ką parašyti po apsilankymo  drinks_cheers.gif

Nu jo, gaus nauju veidu ir galvu lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti