Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

QUOTE(pakalnutė @ 2006 01 09, 16:07)
Prašau padėti ax.gif
Įmečiau nuotraukyčių, o dabar noriu ištrinti. Jos jau ten ,kaikurios, nereikalingos.Kaip tai galiu padaryti g.gif ?
o ir atsilaisvintų mano valdymo skyde sąskaitos santrauka>naujausi failai ax.gif

Visi klausimai apie Galerija biggrin.gif
Atsakyti
-ir as turiu klausimeli.
KAIP padaryti , jog ikletas animuotas giff su vaiku nuotraukom nedinginetu???? na jis tai buna, tai isnyksta. Ar yra tam kokie reikalavimai??? g.gif
Atsakyti
na surinkau tas reikiamas 100 zinuciu, browse galimybe neatsirado sad.gif kodel cia taip? verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Riugliuke @ 2006 01 27, 13:54)
na surinkau tas reikiamas 100 zinuciu, browse galimybe neatsirado sad.gif  kodel cia taip?  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Mes jau rasem, kad siuo metu vykdomi atnuajinimo darbai. Todel nuotrauku kelimas i SM kol kas neveiks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Babetta @ 2006 01 22, 13:42)
-ir as turiu klausimeli.
KAIP padaryti , jog ikletas animuotas giff su vaiku nuotraukom nedinginetu???? na jis tai buna, tai isnyksta. Ar yra tam kokie reikalavimai??? g.gif

Ta paveiksleli prisegei prie SM ar kelei is interneto g.gif
Atsakyti
Pamačiau šita tema ir noriu paklausti, kodėl mano albume rodo komentarų skaičių 11, o aš matau tik 7. Net peržiūrėjau dar kartą visas nuotraukas ir neradau naujų komentarų. Tai kodel pasiekeitė jų bendras skaičius? Temoje Visi klausimai apie galerija jau klausiau, bet atsakymo negavau.
Atsakyti
Norėjau paklausti, ar yra nustatytas koks nors dienos limitas nuotraukoms? Nes rengiu puikų iliustruotą pasakojimą į kelionių fooeportažus ir man kažkodėl šiandieną leido įmesti tik dvi nuotraukas. Toliau rašo, kad "bendras failo dydis viršija šios žinutės limitą".

Būtų labai gaila, nes šiandien kaip ir turiu daugiau laiko, galėčiau nemažą dalį pasakojimo įmesti. Bet jei bus apribojimai, teks jį labai ilgai rašyti, o tada emocijos jau gali išblėsti, kai kurios smagios detalės pasimiršti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2006 01 29, 10:53)
... rengiu puikų iliustruotą pasakojimą į kelionių fooeportažus ir man kažkodėl šiandieną leido įmesti tik dvi nuotraukas. Toliau rašo, kad "bendras failo dydis viršija šios žinutės limitą".

Rasyk dalimis, kelias zinutes is eiles. Matyt per ilga pasakojima parasei, todel taip ir raso wink.gif
Atsakyti
Kodėl man neleidžia įkelti nuotraukos? Sumažinau, jau iki labai mažų ir vis tiek neįkelia. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 02 01, 15:33)
Kodėl man neleidžia įkelti nuotraukos? Sumažinau, jau iki labai mažų ir vis tiek neįkelia.  verysad.gif

Papasakok, kaip ja keli g.gif Pabandysiu tada padet, surast priezasti, kodel neiseina...
Atsakyti
Siandien ikelinejau keleta nuotrauku viskas buvo tvarkoj, dabar noriu ikelti nebeleidzia raso, kad liko kazkur 460baitu vietos, kodel tik tiek? anksciau taip nebuvo niekada g.gif
Atsakyti
ar dar vyksta tie atnaujinimo darbai? kazkodel sklebimu lentoje skyrelyje 'prekes tevams' nera browse galimybes, nors 'prekes vaikams' ja puikiai pasinaudojau g.gif
Atsakyti