Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

ir aš turiu klausimą- kodėl man nebeleidžiama dėti nuotraukų? g.gif Jau senai jas dedu ir viskas gaudavosi, o dabar tiesiog paspaudus Astakyti nėra to Browse. Na žodžiu jokios galimybės prikabinti nuotraką. kodėl?? help.gif
va ką tik pabandžiau ištrinti tas per Mano nustatymus, kur Valdyti prisegtus failus nuotraukas. bet vis tiek nėra Browse. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryziuke: 13 gruodžio 2005 - 00:21
sveiki,bukit malonus pasakykit kaip prie vartotojo informacijos prideti nuotrauka,pvz. kaip forume dauguma turi nuotrauka ir tolesnia info apie save, man tai taip patraukliai atrodo.Patarkit, aciu.
Atsakyti
QUOTE(saules uola @ 2005 12 18, 17:31)
sveiki,bukit malonus pasakykit kaip prie vartotojo informacijos prideti nuotrauka,pvz. kaip forume dauguma turi nuotrauka ir tolesnia info apie save, man tai taip patraukliai atrodo.Patarkit, aciu.

Pasiskaityk va čia.
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2005 12 12, 19:16)
na va pagaliau parašiau daugiau kaip 100 žinučių ir jau manaiu kad galėsiu kelti foto iš kompo....
žinučių rašymo lauke rašo kad galiu prisegti iki 2,3 MB  , tačiau segant viso labo tik 95 KB foto , rašoma jog viršytas limitas????  g.gif  foto noriu įkelti į rankdarbių skyrelį
naujo albumo kurimas kitame tinklapyje netinka...
todėl prašau pagalbos help.gif



Aha...mane irgi ta pati problema kankina. Taip džiaugiausi, kad surinkusi 100 žinučių galėsiu rankdarbių skyrelyje girtis savo darbais. Ir še...neleidžia unsure.gif ...Help
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 12 13, 00:16)
ir aš turiu klausimą- kodėl man nebeleidžiama dėti nuotraukų? g.gif Jau senai jas dedu ir viskas gaudavosi, o dabar tiesiog paspaudus Astakyti nėra to Browse. Na žodžiu jokios galimybės prikabinti nuotraką. kodėl??

Browse galimybė nėra numatyta visose temose. Apie kitą būdą parodyti norimas nuotraukas ar paveikslėlius (nepriklausantį nuo surinktų žinučių skaičiaus) skaitykite čia
Atsakyti
blush2.gif nu su kvaisa, nors ir perskaiciau viska, ale vistiek nikes neina...ir 100 zinuciu turiu.. o tai tos fotkes butinai bangoj turi buti? jeigu mani http://public.fotk.com tai ar nebetinka? kai paspaudi img, tai paraso, kad ta pati klaida kaip ir cia buvo mineta, linka leidzia ikelti bet ne visa foto... tai ka as darau blogai? verysad.gif
Atsakyti
o aš nemoku susimažinti nuotraukos.padėkit,jau skaičiau ten kur edit paint bet nerandu pas save tokio.jei galit padėkit kas.ačiū.
Atsakyti
nesuprantu nieko, visada keldavau nuotraukas iš neto, o dabar rašo :
Jums neleidžiama naudoti tokio paveikslėlio plėtinio. Teisingas formatas yra: http://www.www.super...om.org/logo.gif, ir neteisingas formatas yra: http://www.www.super...logo.pirmas.gif

Nieko nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 12 21, 11:58)
Browse galimybė nėra numatyta visose temose.

Taip, bet rankdarbiuose buvo, dabar NEBĖRA???
Žadu triukšmauti rolleyes.gif
Atsakyti
Įdomu, ką prisidirbau, kad man prie asmeninės informacijos neleidžia įdėti nuotraukytės, rašoma, jog administratorius uždraudė naudotis šia valdymo skydo galimybe....
Atsakyti
Prašau padėti ax.gif
Įmečiau nuotraukyčių, o dabar noriu ištrinti. Jos jau ten ,kaikurios, nereikalingos.Kaip tai galiu padaryti g.gif ?
o ir atsilaisvintų mano valdymo skyde sąskaitos santrauka>naujausi failai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mildunux @ 2006 01 04, 23:41)
Įdomu, ką prisidirbau, kad man prie asmeninės informacijos neleidžia įdėti nuotraukytės, rašoma, jog administratorius uždraudė naudotis šia valdymo skydo galimybe....

Reikia keisti ne asmenine nuotrauka, o logotipo nustatymus rolleyes.gif
Atsakyti