Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

nu padekit.... cry.gif

negaliu ikelt gyvunelio nuotraukos į tema cry.gif

Atsakyti
QUOTE(filifjonka @ 2005 04 28, 12:54)
nu padekit.... cry.gif

negaliu ikelt gyvunelio nuotraukos į tema  cry.gif

Gali pirmiausia tą nuotrauką įsikelt į inetą, o paskui į temą wink.gif Pvz, prisiregistruok prie www.photobucket.com ir dekis sau fotkes į sveikatą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(inguska-voveruska @ 2005 04 18, 13:03)
O kaip ištrinti foto iš galerijos?????
Aš nurodau trinti, o man išmeta lentelę:
,,Ar tikrai norite ištrinti? Šio veiksmo atšaukt nebegalima"
O ką tada daryt? Nėr ką spaust. Aš noriu ištrinti  cry.gif

Aš irgi labai norečiau to paties sužinoti unsure.gif Gal kas padetu šiuo klausimu rolleyes.gif bandžiau per turinio bloku nustatymus,bet nieko neišejo sad.gif
Atsakyti
ačiū vikšreli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2005 04 28, 19:42)
Gali pirmiausia tą nuotrauką įsikelt į inetą, o paskui į temą wink.gif Pvz, prisiregistruok prie www.photobucket.com ir dekis sau fotkes į sveikatą wink.gif



Iekeliau nuotraukeles i www.photobucket.com . Bandydama ikelti i tema spaudziu IMG, bet man paraso, kad dinaminiu puslapiu ikelti negalima ar kazkaip panasiai. Ka netaip darau?
Atsakyti
QUOTE(Simona @ 2005 05 01, 12:15)
Iekeliau nuotraukeles i www.photobucket.com . Bandydama ikelti i tema spaudziu IMG, bet man paraso, kad dinaminiu puslapiu ikelti negalima ar kazkaip panasiai. Ka netaip darau?

Nežinau, kodėl negali ... pas mane viskas veikia g.gif
Atsakyti
Prasau pagalbos cry.gif ,kaip istrinti nereikalingas nuotraukas is galerijos? Padekite! verysad.gif
Atsakyti
Gavosi lygtais ikelti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simona: 02 gegužės 2005 - 16:49
QUOTE(Inga2 @ 2005 05 02, 14:15)
Prasau pagalbos cry.gif ,kaip istrinti nereikalingas nuotraukas is galerijos?  Padekite! verysad.gif

Na nejau niekas negali padėti? unsure.gif Prašau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga2: 04 gegužės 2005 - 16:59
QUOTE(Inga2 @ 2005 05 04, 17:58)
Na nejau niekas negali padėti? unsure.gif Prašau blush2.gif



Visi klausima apie Galeriją
Atsakyti
Labas.Prašau paaiškinkit man,kodėl skyrelyje "Vaikiška technika"galiu įdėt nuotrauką, o "drabužiai ir avalynė" Vaikams - negaliu ?? cry.gif
Atsakyti
na va pagaliau parašiau daugiau kaip 100 žinučių ir jau manaiu kad galėsiu kelti foto iš kompo....
žinučių rašymo lauke rašo kad galiu prisegti iki 2,3 MB , tačiau segant viso labo tik 95 KB foto , rašoma jog viršytas limitas???? g.gif foto noriu įkelti į rankdarbių skyrelį
naujo albumo kurimas kitame tinklapyje netinka...
todėl prašau pagalbos help.gif
Atsakyti