Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

PADĖKITE!!!
Mano kompiuteryje vienos nuotraukos bmp tipo(netinkamo siuntimui), kitos - JPEG. Kaip pakeisti, kad visos būtų tinkamos fotokonkursui?
AČIŪ
Atsakyti
Ačiū, informacijos nebereikia - gavau reikalingą programą.

Ir dar viena problemėlė... cry.gif Kodėl kai įdedu logotipą iš internetinio puslapio, jį patvirtina, bet rodo langą su raudonu kryželiu? Ką darau netaip? schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
sveiki,
jau sukeliau nuotraukas i savo galerija.o kaip dabar jas perkelti i skelbimu lenta?ir kad prie nuotr galeciau rasyti teksta? aciu
Atsakyti
kodel kai bandau ideti nuotrauka is galerijos per IMG man raso diamine nuorodos negalimos ar kazkaip panasiai?
Atsakyti
O kaip ištrinti foto iš galerijos?????
Aš nurodau trinti, o man išmeta lentelę:
,,Ar tikrai norite ištrinti? Šio veiksmo atšaukt nebegalima"
O ką tada daryt? Nėr ką spaust. Aš noriu ištrinti cry.gif
Atsakyti
sveikutės,

per žioplą galvą užblokavau nuotraukyčių rodymą iš Bangos. tai dabar vietoj visų mano nuotraukyčių tik tušti plotai cry.gif . Gal žinote, kaip atblokuoti 4u.gif
Atsakyti
labai jau sudetinga cia su tom nuotraukom:)
Atsakyti
Išnaudojau visą savo foto limitą- 5 MB.. Daugiau nebegaliu įkelt į forumą jokių nuotraukų, į jokią temą... negaliu pabaigt pradėtos temos- kelionės fotoreportažo cry.gif
Ką daryt tokiu atvėju? Išrankiot visas foto iš viso forumo ir pratrint? Ale kas man leis keisti tokio senumo žinutes?
Atsakyti
o man neleidzia ish vis ikelt nuotrauku cry.gif

as nesu ishnaudojus limito...
Atsakyti
viska ishtryniau ir vis tiek neleidzia ikelti cry.gif
Atsakyti
vobla, žinučių negali ištrinti, bet gali ištrinti senesnes nuotraukas. Nueik į "Mano nustatymai" ir ieškok " Valdyti prisegtus failus" (kairiame stulpelyje). Ten galėsi matyti visus savo prisegtus failus ir juos ištrinti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2005 04 27, 08:57)
vobla, žinučių negali ištrinti, bet gali ištrinti senesnes nuotraukas. Nueik į "Mano nustatymai" ir ieškok " Valdyti prisegtus failus" (kairiame stulpelyje). Ten galėsi matyti visus savo prisegtus failus ir juos ištrinti. smile.gif

Šitą funkciją jau apžiūrėjau, bet tuomet forume liks be ryšio "plikos" žinutės. Ar teisingai suprantu? galiu atsegti tik nuotrauką, o ne panaikinti visą žinuę? O gal galėčiau panaikinti visą temą skyrelyje "štai mes kokie"? Nežinau kaip čia išsidėlioti- ir ten trint nesinori ir ten... g.gif
Atsakyti