Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

Kaip jūs įsikeliat nuotraukas iš bitės,aš visaip bandau,bet man rašo:
Jums neleidžiama naudoti tokio paveikslėlio plėtinio. Teisingas formatas yra: http://www.supermama.lt.org/logo.gif, ir neteisingas formatas yra: http://www.supermama...logo.pirmas.gif

nesuprantu ką darau blogai..paaiškinkit man,please cry.gif
Atsakyti
Jei bandau per pfotobucket,tai išmeta taip:
Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami
nu padėkit,nebežinau ką daryti..
Atsakyti
man ir neleidzia per ta img mygtuka g.gif doh.gif
Atsakyti
Ištryniau visas nuotraukas ir noriu įkelti naujas, bet man rašo: "Jūs išnaudojote visą disko vietą" g.gif Nesuprantu
Atsakyti
QUOTE(tindi @ 2005 03 29, 23:44)
man ir neleidzia per ta img mygtuka g.gif  doh.gif


Man leidžia, bet nerodo paties paveikslėlio g.gif Paklausiu admino. Gali būti, kad čia bitė neleidžia iš savęs kelti kitur biggrin.gif

QUOTE(rima 55 @ 2005 03 30, 07:53)
Ištryniau visas nuotraukas ir noriu įkelti naujas, bet man rašo: "Jūs išnaudojote visą disko vietą" g.gif Nesuprantu


O kur trynei? Per "mano valdymo skydas"?
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2005 03 30, 10:58)

O kur trynei? Per "mano valdymo skydas"?

Atrodo per "galerija"
Dabar bandau ištrinti per "mano valdymo skydas" likusią antraštę, bet (na ir kvailai jaučiuosi) manęs klausia: ar tikrai norite ištrinti?
Tai kaip patvirtinti, kad tikrai? Nas tas mygtukas, kuris yra prie to klausimo "ištrinti"nesispaudžia.

Labai malonu, kad taip greitai pastebėtas buvo mano klausimas.
Atsakyti
QUOTE(rima 55 @ 2005 03 30, 19:49)
Dabar bandau ištrinti per "mano valdymo skydas" likusią antraštę, bet (na ir kvailai jaučiuosi) manęs klausia: ar tikrai norite ištrinti?
Tai kaip patvirtinti, kad tikrai? Nas tas mygtukas, kuris yra prie to klausimo "ištrinti"nesispaudžia.

Labai malonu, kad taip greitai pastebėtas buvo mano klausimas.

O per kur trini? Reikia eiti "Mano nustatymai" -> "Valdyti prisegtus failus" ir ten sudedi varneles, kurias fotkes nori ištrinti. Gale rasi mygtuką "ištrinti pažymėtus" wink.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2005 03 17, 10:28)
Norejau paklausti, kodel mano nuotrauku limitas tik 4.88 Mb  verysad.gif . Specialiai paprasiau Supermamos kad istrintu mano visa didele tema is Stai mes kokie o vietos nepadidejo  sad.gif  sad.gif  sad.gif

Viksreli, o kaip mano klausimas cry.gif
Atsakyti
Juk virš tavo klausimo parašiau wink.gif Reikia trinti "Mano nustatymuose", o ne "Stai mes kokie" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2005 04 01, 11:01)
Juk virš tavo klausimo parašiau wink.gif Reikia trinti "Mano nustatymuose", o ne "Stai mes kokie" biggrin.gif

tai taip ir dariau, bet kad man iš viso teduota tik 4,8 MB, tai ka tiek limitas tėra? Aš galvojau kad daugiau verysad.gif
Atsakyti
Geriau vėliau, negu niekada.
Ačių Vikšreliui jau pasisekė, dar mokinuosi, o jau kai ką ir moku biggrin.gif
Atsakyti
o kodėl į mano senąją temą "štai mes kokie skyrelyje" neleidžia kelti foto su img iš yahoo?ar išvis nebegalima ten kelt,ar tik iš kompo?
Atsakyti