Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

prasau moderatores pagalbos blush2.gif
pas mane nuotraukos sukeltos www.foto.lt. is ten nuotraukos yra istrintos, is SM atsijungiu, vel prisijungiu, o nuotraukas SM vistiek rodo. nesuprantu kodel taip yra g.gif nenoriu, kad rodytu SM nuotraukas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 02 19, 12:01)
prasau moderatores pagalbos blush2.gif
pas mane nuotraukos sukeltos www.foto.lt. is ten nuotraukos yra istrintos, is SM atsijungiu, vel prisijungiu, o nuotraukas SM vistiek rodo. nesuprantu kodel taip yra g.gif  nenoriu, kad rodytu SM nuotraukas schmoll.gif

Jei jau ten ištrintos, tai neberodys ir forume. Tiesiog perkraukit naršyklę, o tai krauna viską iš atminties.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2009 02 19, 18:05)
Jei jau ten ištrintos, tai neberodys ir forume. Tiesiog perkraukit naršyklę, o tai krauna viską iš atminties.


aciu uz pagalba 4u.gif
bet man vistiek nepavyksta schmoll.gif
klausimelis: "perkrauti narsykle", tai reiskia, kad atsijungti nuo SM ir vel prisijungti (t.y. laukelyje "vartotojo vardas" irasau savo nika, o laukelyke "slaptazodis"- slaptazodi)???
viska taip ir darau, o nuotraukos vistiek yra doh.gif doh.gif
Atsakyti
Keliu ivairaus formato nuotraukas, o rodo vis tiek vienodo dydzio, mazesnes, nei noreturi, nes mano temute yra skelbimu lentoj ir man labai svarbu kuo aiskiau parodyti savo darbelius, dabar negaliu. Kaip padidinti foto, kad lange matytusi didesne foto? Seniau taip nebudavo, gal kur koks klipsas uzdetas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 02 19, 21:20)
klausimelis: "perkrauti narsykle", tai reiskia, kad atsijungti nuo SM ir vel prisijungti (t.y. laukelyje "vartotojo vardas" irasau savo nika, o laukelyke "slaptazodis"- slaptazodi)???

tai reiškia paspausti 'f5' mygtuką klaviatūros viršuje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 02 22, 07:02)
Keliu ivairaus formato nuotraukas, o rodo vis tiek vienodo dydzio, mazesnes, nei noreturi, nes mano temute yra skelbimu lentoj ir man labai svarbu kuo aiskiau parodyti savo darbelius, dabar negaliu. Kaip padidinti foto, kad lange matytusi didesne foto?  Seniau taip nebudavo, gal kur koks klipsas uzdetas? unsure.gif

Ir as turiu ta pati klausimą. Kodėl skelbimų lentoje mano nuotrauka įsideda arba labai maža arba per didelė. Ką aš blogai padariau g.gif ? Nuotraukas sukėliau iš Fotki.com
Padėkit,noriu,kad normaliai matytusi mano vežimas help.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 02 22, 07:02)
Keliu ivairaus formato nuotraukas, o rodo vis tiek vienodo dydzio, mazesnes, nei noreturi, nes mano temute yra skelbimu lentoj ir man labai svarbu kuo aiskiau parodyti savo darbelius, dabar negaliu. Kaip padidinti foto, kad lange matytusi didesne foto?  Seniau taip nebudavo, gal kur koks klipsas uzdetas? unsure.gif



QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 23, 11:01)
Ir as turiu ta pati klausimą. Kodėl skelbimų lentoje mano nuotrauka įsideda arba labai maža arba per didelė. Ką aš blogai padariau g.gif ? Nuotraukas sukėliau iš Fotki.com
Padėkit,noriu,kad normaliai matytusi mano vežimas help.gif



Apie tai klauskit tam skirtoje temoje:

http://www.supermama...howtopic=391590
Atsakyti
Gal galit man pagelbėti. Paspaudžiau vienoje temelėje dešiniu klavišu ant nuotraukėlės ir vietoje to, kad pasirinkti "Savybės", netyčia paspaudžiau "nesiųsti nuotraukų iš photobucket " ar kažkaip panašiai. Ir dabar toje temelėje nebematau nuotraukų. Kaip padaryti atgal, kad rodytų? 4u.gif

Jau radau, atsiprašau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niekada: 26 vasario 2009 - 18:26
sveiki,
ištryniau visus internetinius albumus ,iš kuriu buvo įkeltos nuotraukos ,bet forume nuotraukos vistiek matosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurge3 @ 2009 03 03, 17:15)
sveiki,
ištryniau visus internetinius albumus ,iš kuriu buvo įkeltos nuotraukos ,bet forume nuotraukos vistiek matosi g.gif

Nuėjus į "Mano nustatymai", galite išsitrint wink.gif
Atsakyti
help.gif
Man reiki jusu pagalba, as jau 2 valandos cia bandau ideti nuotraukos (skelbimai), cia tiek informacii raso, kad jau galva sukasi ar jus galite man parasyti nuo kuo man pradeti i......po punktam.
Atsakyti
sioje temoje dalyve idejo per didele nuotrauka 4u.gif

http://www.supermama...;#entry25302778
Atsakyti