Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

siandien pabandziau uzsiregistruot tam fotki tinklapy del nuotrauku,atrode lyg ir gerai viskas kol nebamdziau tu nuotrauku perkelt i si mamu tinklapi-nepavyksta ir viskas,ka ne taip darau?beto matau kad nuotraukas galiu kelt i savo albuma,bet kai noriu paziuret kas jame ir kiek jame-negaliu,raso kad albumas tuscias,ir jei noriu galiu pridet daugiau foto.beto laba noretusi po savo pranesimu visada tureti toki uzrasa-MANO DARBELIAI,bet man nepavyksta to padaryt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ccoolliiuukkee @ 2008 11 23, 00:49)
siandien pabandziau uzsiregistruot tam fotki tinklapy del nuotrauku,atrode lyg ir gerai viskas kol nebamdziau tu nuotrauku perkelt i si mamu tinklapi-nepavyksta ir viskas,ka ne taip darau?beto matau kad nuotraukas galiu kelt i savo albuma,bet kai noriu paziuret kas jame ir kiek jame-negaliu,raso kad albumas tuscias,ir jei noriu galiu pridet daugiau foto.beto laba noretusi po savo pranesimu visada tureti toki uzrasa-MANO DARBELIAI,bet man nepavyksta to padaryt verysad.gif

galiu pabandyti padėti, bet per a.ž. mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(xde @ 2008 11 22, 18:28)
O kodel is pradziu ikelus nuotrauka,ji yra matoma,o kita diena vietoje nuotraukos atsirado uzrasas user posted image?Keliau per img nuoroda.

ar jums visada kitą diena taip rodo?
nes mano nuomone rodo kai jos ar kažko kito panašaus pvz: skaitliukų liniuotėje neužkrauna g.gif
Atsakyti
Sveikutes,norejau paklaust gal kas zino ar netloge galima susikurt savo nuotrauku albuma?ir ar galima veliau perkelt i forumus?
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2008 11 22, 18:28)
O kodel is pradziu ikelus nuotrauka,ji yra matoma,o kita diena vietoje nuotraukos atsirado uzrasas user posted image?Keliau per img nuoroda.


Padaryk nuotrauką viešą, tada rodys apstoviai wink.gif Kaip tai padaryt, paspausk ant nuorodos mano paparaše "internet.fotoalbumai"

QUOTE(ccoolliiuukkee @ 2008 11 23, 00:49)
siandien pabandziau uzsiregistruot tam fotki tinklapy del nuotrauku,atrode lyg ir gerai viskas kol nebamdziau tu nuotrauku perkelt i si mamu tinklapi-nepavyksta ir viskas,ka ne taip darau?beto matau kad nuotraukas galiu kelt i savo albuma,bet kai noriu paziuret kas jame ir kiek jame-negaliu,raso kad albumas tuscias,ir jei noriu galiu pridet daugiau foto.beto laba noretusi po savo pranesimu visada tureti toki uzrasa-MANO DARBELIAI,bet man nepavyksta to padaryt verysad.gif


O jūs paklauskit tam skirtoje temoje internetiniai fotoalbumai.

QUOTE(kristexxx @ 2008 11 24, 14:55)
Sveikutes,norejau paklaust gal kas zino ar netloge galima susikurt savo nuotrauku albuma?ir ar galima veliau perkelt i forumus?


To paklauskit skyrelyje "Mamos kompiuteris", mat šis skyrelis skirtas tik problemoms, susijusioms su pačiu forumu.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 11 24, 15:37)
Padaryk nuotrauką viešą, tada rodys apstoviai wink.gif Kaip tai padaryt, paspausk ant nuorodos mano paparaše "internet.fotoalbumai"


O jei foto ikeliama per img ir internetini fotografijos adresa?Ta prasme,keliu foto is interneto...Pvz.temoje :siandien kvepiu noriu ikelti tik foto.Ar butina paveiksleli kelti is savo asmeninio fotoalbumo internete,ar galima tiesiai is interneto,suradus atitinkama paveiksleli, ikelti?
Atsakyti
Kai noriu ikelti nuotrauka per IMG ,raso "dinaminiai puslapiai IMG zymese neleidziami " Ka tai reiskia ? Ka darau ne taip ?
Ir ,kaip padaryti ,kad rodytu ne nuoroda, o pavadinima ,per kuri pakliuni i nuoroda (pvz .: uzrasas "mano darbai " ir ant jo paspaudus pakliuni i albuma ) Is anksto dekoju uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2008 11 24, 19:01)
O jei foto ikeliama per img ir internetini fotografijos adresa?Ta prasme,keliu foto is interneto...Pvz.temoje :siandien kvepiu noriu ikelti tik foto.Ar butina paveiksleli kelti is savo asmeninio fotoalbumo internete,ar galima tiesiai is interneto,suradus atitinkama paveiksleli, ikelti?

galima reikia daryti taip: suradus internete nuotrauką paspaudus kairį pelės klavišą pasirinkti užrašą kopijuoti paveikslo adresą ir tada kelti per img gaunaisi va:
user posted image

QUOTE(88888888 @ 2008 11 24, 22:28)
Kai noriu ikelti nuotrauka per IMG ,raso "dinaminiai puslapiai IMG zymese neleidziami " Ka tai reiskia ? Ka darau ne taip ?
Ir ,kaip padaryti ,kad rodytu ne nuoroda, o pavadinima ,per kuri pakliuni i nuoroda (pvz .: uzrasas "mano darbai " ir ant jo paspaudus pakliuni  i albuma ) Is anksto dekoju uz atsakyma.

man ir tai ką tik buvo, bet mano atveju kėliau neatidarius būtent tos nuotraukos atskirame lange. O kai atidarai atskirame leidžia, bet man taip kai iš interneto. gal ir jums? taigi manau kad per didelė apimtis, todėl ir neleidžia blush2.gif

užrašą/nuorodą tokį kaip mano paraše galima padaryti per http:// kodo mygtuką 4u.gif ji paspaudus reikia įvesti internetinį adresą, paspaudus gerai išmeta dar vieną lentelę ten reikia užrašyti pavadinimą jūsų atveju mano darbai, ir vėl spausti gerai. Viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiqtea @ 2008 11 24, 23:04)
galima reikia daryti taip: suradus internete nuotrauką paspaudus kairį pelės klavišą  pasirinkti užrašą kopijuoti paveikslo adresą ir tada kelti per img 

Aciu labai 4u.gif Viskas tapo aisku smile.gif
Atsakyti
o kaip galima padaryti, kad forume neberodytų foto. Įdėjau iš Fotki.com, o paskui foto iš ten ištryniau, bet forume ji vistiek matyti? Ačiū už pagalbą.
Atsakyti
tai visada, naujokas ir lieka naujokas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(zeni @ 2008 12 10, 13:13)
tai visada, naujokas ir lieka naujokas sad.gif

Statusas priklauso nuo žinučių kieko, kol neparašysiu berods 20 žinučių tokl ir būsi naujokas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2008 12 10, 12:18)
o kaip galima padaryti, kad forume neberodytų foto. Įdėjau iš Fotki.com, o paskui foto iš ten ištryniau, bet forume ji vistiek matyti? Ačiū už pagalbą.

Perkrauk naršyklę ir neberodys wink.gif
Atsakyti