Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

QUOTE(smala @ 2008 11 07, 12:07)
Man skubiai reikia pagalbos!Atidariau savo tema,ikekiau nuotraukas ,o jos labai didelio formato doh.gif Kaip man  sumazint jas temoje,neistrinant?Ar taip i manoma? verysad.gif


Nuotraukas reikia sumažinti prieš keliant į Internetą arba keliant reikia pasirinkti atitinkamus nustatymus:

user posted image

Tačiau prieš užvedant temą reiktų paskaityti forumo taisykles: "8. Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume."
Atsakyti
Kai kuriuose internetiniuose albumuose gali mažint ir jau įkėlus (photobuckete pvz.), tik sutvarkyti nuorodą reikia, tada susimažins ir žinutėje.
Bet panašu, kad klaususiai tai jau nebeaktualu cool.gif
Atsakyti
prasau,padekit.kaip is temos istrinti nuotrauka,nes sukvailiavo programa ir idejo ne ta kuria reikejo.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 11 09, 01:05)
prasau,padekit.kaip is temos istrinti nuotrauka,nes sukvailiavo programa ir idejo ne ta kuria reikejo.


30 minučių po žinutės parašymo ją galima redaguoti - spustelit ant mygtuko "keisti" ir pašalinat netinkamą nuotrauką. Jei redaguot nebegalit - rašot skyrelio moderatorei ir prašot, kad ištrintų.
Atsakyti
jeigu nuotrauka buvo kelta per internetinį fotoalbumą, pakaks ištrinti tą foto iš albumo ir ji nebesimatys sm-e smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2008 11 07, 12:07)
Man skubiai reikia pagalbos!Atidariau savo tema,ikekiau nuotraukas ,o jos labai didelio formato doh.gif Kaip man  sumazint jas temoje,neistrinant?Ar taip i manoma? verysad.gif

1, jei pvz įsikėlėt į fotoalbumą Photobucket.com, tai galima kompiuteriuje susimažint nuotraukėlę ir vėl ten įkelt tuo pačiu pavadinimu, forume automatiškai dydis sumažės.


2, Jei keliat nuotraukas kitur, pvz flickr.com ar fotki.com, ten svetainėje automatiškai keičiama nuotraukos galūnė. Tokiu atveju susimažinat nuotraukas, įsikeliat į internetinį albumėlį. Tada rašote man į až kartu įkeldama ir nuotraukų nuorodas, temos pavadinimą arba nuorodą tos temos ir aš pakeičiu.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 11 10, 19:06)
1, jei pvz įsikėlėt į fotoalbumą Photobucket.com, tai galima kompiuteriuje susimažint nuotraukėlę ir vėl ten įkelt tuo pačiu pavadinimu, forume automatiškai dydis sumažės.
2, Jei keliat nuotraukas kitur, pvz flickr.com ar fotki.com, ten svetainėje automatiškai keičiama nuotraukos galūnė. Tokiu atveju susimažinat nuotraukas, įsikeliat į internetinį albumėlį. Tada rašote man į až kartu įkeldama ir nuotraukų nuorodas, temos pavadinimą arba nuorodą tos temos ir aš pakeičiu.



Aš įsikėliau nuotraukas i fotki.com ir jos didelo formato. Kaip suprasti, "įkelti nuotraukų nuorodas, temas ?
Atsakyti
QUOTE(naktele @ 2008 11 11, 15:18)
Aš įsikėliau nuotraukas i fotki.com ir jos didelo formato. Kaip suprasti, "įkelti nuotraukų nuorodas, temas ?

Ta prasme, kad pažymėtų, kurias temas trint, o kurias palikt smile.gif Tam man reikalinga temos nuoroda, žinutės numeracija.
Atsakyti
Labai prasau pagalbos kas galetu issamiai paaiskinti kaip ikelti foto i skelbima labai reikia SOS verysad.gif niekaip nesuprantu kajp reikia tarp skelbimo teksto ikelti foto blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(node @ 2008 11 10, 17:53)
jeigu nuotrauka buvo kelta per internetinį fotoalbumą, pakaks ištrinti tą foto iš albumo ir ji nebesimatys sm-e smile.gif

Istryniau, vistiek SM yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pink1985 @ 2008 11 14, 01:01)
Labai prasau pagalbos kas galetu issamiai paaiskinti kaip ikelti foto i skelbima labai reikia SOS verysad.gif  niekaip nesuprantu kajp reikia tarp skelbimo teksto ikelti foto  blush2.gif  verysad.gif


Apie Skelbimus yra atskira tema, prašom nepatingėt pasiieškot prieš klausiant:

http://www.supermama...howtopic=287647


QUOTE(laimutte @ 2008 11 15, 23:55)
Istryniau, vistiek SM yra doh.gif


Perkrauk naršyklę, nerodys.
Atsakyti
O kodel is pradziu ikelus nuotrauka,ji yra matoma,o kita diena vietoje nuotraukos atsirado uzrasas user posted image?Keliau per img nuoroda.
Atsakyti