Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

QUOTE(xxxsaulyte @ 2005 02 24, 09:14)
kaip reikia ideti nuotraukas, kad dar tarp ju teksta rasyti ????  g.gif

Parasai teksta, tada spaudi "img" (ipeistini ten paveiksleio adresa) ir toliau rasai teksta wink.gif

O jei fotkes keli tiesiai is kompo, tai nuotraukos visada nuskelia i zinutes apacia rolleyes.gif
Atsakyti
noriu atidaryti naują temą ir įdėti nuotraukų į skyrelį "štai mes kokie", bet paspaudus 'sukurti temą' išmeta, kad neturiu teisės atidaryti naują temą g.gif
KODĖL?
Atsakyti
QUOTE(gutukas @ 2005 02 26, 16:52)
noriu atidaryti naują temą ir įdėti nuotraukų į skyrelį "štai mes kokie", bet paspaudus 'sukurti temą' išmeta, kad neturiu teisės atidaryti naują temą g.gif
KODĖL?

Jau niekam neleidziam kurti ten naujos temos, nes tam yra "Galerija". Apie placiau pasiskaityk temoje Apie dienorascius ir galerija mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal galit man pasakyti kaip išvis reikia įdėt tas nuotraukas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AurelijaM @ 2005 03 08, 15:22)
o gal galit man pasakyti kaip išvis reikia įdėt tas nuotraukas? g.gif

Pasiskaityk tema apie dienorascius ir galerija
Atsakyti
o as sukuriau 1albuma,kur yra tik 1 nuotraukyte,o daugiau man neleidzia sukurt.kodel? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pekutis @ 2005 03 11, 16:39)
o as sukuriau 1albuma,kur yra tik 1 nuotraukyte,o daugiau man neleidzia sukurt.kodel? verysad.gif

Eini i "mano nustatymai". Kaireje puseje pasirenki "Jūsų albumai" (Galerija) ir spaudi. Tada prie jau sukurto albumo desineje rasi zyme "Kontrole". Toje grafoje paspaudi rodyklyte ir ten pasirenki "ikelti paveiksleli" wink.gif.

Ten pat gali ir sukurti nauja albuma, po lentele (tame paciame psulapyje) yra "Sukurti albumą", ji ir spaudi wink.gif.


Sekmes!!!!
Atsakyti
man leido sukurti albuma, taciau leido ikelti tik 1 nuotrauka, ir tai iki 30kb dydzio sad.gif galetu leisti ikelti didesne...
Atsakyti
QUOTE(mazhulia @ 2005 03 14, 00:04)
man leido sukurti albuma, taciau leido ikelti tik 1 nuotrauka, ir tai iki 30kb dydzio sad.gif  galetu leisti ikelti didesne...

Niekojau nepadarysi del to dydzio rolleyes.gif Cia jau toks limitas visiems uzdetas ax.gif

P.s. o jei nori daugiau ikelti nuotrauku, tai daryk taip, kaip parasiau auksciau tavo zinutes wink.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, kodel mano nuotrauku limitas tik 4.88 Mb verysad.gif . Specialiai paprasiau Supermamos kad istrintu mano visa didele tema is Stai mes kokie o vietos nepadidejo sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
Norejau parasyti skelbima su nuotrauka, bet ziuriu
nebera browse zenkliuko,kur jis dingo? anksciau tikrai toks
buvo g.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2005 03 23, 10:39)
Norejau parasyti skelbima su nuotrauka, bet ziuriu
nebera browse zenkliuko,kur jis dingo? anksciau tikrai toks
buvo  g.gif
aciu  4u.gif

Deja, ši galimybės kelbimuose jau nuimta.
Atsakyti