Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

Prasau nepykti, jei pasirodysiu labai neismanele... Skaiciau, kaip ideti nuotrauka i zinute, ir supratau, kad parastai nufotografavus, is savo kompiuterio nuotraukos ikelti negaliu. Nuotraukas galiu ideti tik is interneto. Ar teisingai supratau? Jei ne, gal galetumet dar karteli paaiskinti - kaip vis delto ikelti nuotrauka(pvz., norimu parduoti rubeliu) i zinute. Aciu uz kantrybe!
Atsakyti
QUOTE(pipiriukas @ 2008 10 08, 11:08)
Prasau nepykti, jei pasirodysiu labai neismanele... Skaiciau, kaip ideti nuotrauka i zinute, ir supratau, kad parastai nufotografavus, is savo kompiuterio nuotraukos ikelti negaliu. Nuotraukas galiu ideti tik is interneto. Ar teisingai supratau? Jei ne, gal galetumet dar karteli paaiskinti - kaip vis delto ikelti nuotrauka(pvz., norimu parduoti rubeliu) i zinute. Aciu uz kantrybe!

Iš kompiuterio tu gali įkelti tik tam tikrose temose,kur kai atsakinėji žinutę(tame lange) yra langelis browse ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 10 08, 11:10)
Iš kompiuterio tu gali įkelti tik tam tikrose temose,kur kai atsakinėji žinutę(tame lange) yra langelis browse ax.gif


Tai, kaip supratau, tas browse buna tik surinkus 100 zinuciu. Dabar intensyviai rasysiu i visas temas, kad prisirinkciau zinuciu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pipiriukas @ 2008 10 08, 11:25)
Tai, kaip supratau, tas browse buna tik surinkus 100 zinuciu. Dabar intensyviai rasysiu i visas temas, kad prisirinkciau zinuciu.  biggrin.gif

Browse būna ne visose temose 4u.gif ,nesvarbu kiek žinučių tu turi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 10 08, 12:28)
Browse būna ne visose temose 4u.gif ,nesvarbu kiek žinučių tu turi ax.gif

Skelbimu temoje man neduoda browse. Ir siunciant zinute kitai mamytei irgi negaliu ideti nuotraukos.
Atsakyti
QUOTE(pipiriukas @ 2008 10 08, 15:50)
Skelbimu temoje man neduoda browse. Ir siunciant zinute kitai mamytei irgi negaliu ideti nuotraukos.

Jei kyla klausimų dėl Skelbimų lentos temų ir pan, skaitykite tam skirtoje temoje Skelbimų lenta.
Atsakyti
kaip įdėti mažesnę foto, nes įsikelia labai didelė - per visą ekraną...Ačiū už atsakymą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2008 10 10, 15:19)
kaip įdėti mažesnę foto, nes įsikelia labai didelė - per visą ekraną...Ačiū už atsakymą. 4u.gif

Susimažint pas save kompe smile.gif Apie tai siūlau pasiskaityt temose skyrelyje "Mamos kompiuteris" wink.gif
Atsakyti
temoje grazus vyrukai ar kazkas pan neleidzia ikelt foto,ner browse.o kitaip nemoku,nes visada ikelinedavau taip.aciu uz ats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 10 16, 12:44)
temoje grazus vyrukai ar kazkas pan neleidzia ikelt foto,ner browse.o kitaip nemoku,nes visada ikelinedavau taip.aciu uz ats smile.gif

Yra tam atskira tema, prašom pasinaudot paieška.
Atsakyti
Jau dvi dienas kankinuosi: esu parasiusi virš 100 žinuciu, todel lyg ir turiu teise kelti nuotraukas per browse i skyreli "Kelionių fotoreportažai". Susimažinau jas iki 26KB (mažesniu nebeišeina). Bet kazkodel galiu įkelti tik 1 nuotrauką, o kitas papildomai įkeliant rašo, kad viršytas limitas. Savo valdymo skyrelį pasitikrinau, nuotraukų ten nėra jokių, nėra ką ištrinti. Kitos dalyvės įkelia po 6-7 iškart, ir ne per IMG, o per browse , kažin kodėl aš negaliu? ???? Prie brwse juk parašyta Prie šios žinutės galite prisegti failą.
Maksimalus failo dydis: 2.9mb


Maniškės neviršija šitų 2,9mb, ką darau ne taip? PADĖKIT unsure.gif
Atsakyti
Mergaites padekit help.gif
Viska padarau gerai , o man paraso DINAMINIAI PUSLAPIAI NELEIDZIAMI , ka as ne taip padarau , labai noriu isikelti liniuote blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
Oi labai atsiprasau , jau radau kodel taip paraso , o tai ka tada daryti???? unsure.gif unsure.gif unsure.gif , kaip jas ten patupdyti??? unsure.gif
Atsakyti