Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

QUOTE(juperi @ 2008 08 16, 09:35)
praradau paskutine vilti ikelti nuotrauka... ka ir kaip bedaryciau ismeta "Error! ikelkite nuoroda" - as ja visokiais budais bandau ikelti...ir visad ismeta ta pati perspejima. ar tik man vienai cia tokios nepereinamos kliutys??? kituose forumuose neturejau bedos- o cia tai vis aspisarvuoju kantrybe, bandau bandau kol jos ir vel pritruksta...  doh.gif  doh.gif
pagelbekit

Apie tai buvo kalbėta, tik kitoj temoj rolleyes.gif

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba
Atsakyti
Reikia pagalvos gal galite atsakyti. Ikeliau i tema nuotraukytes,istryniau is kompo internetinio puslapio is kurio buvo nuotraukyte,bet vistiek ji nedingsta. Ka daryti? g.gif ACIU. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(terranova @ 2008 09 07, 21:14)
Reikia pagalvos gal galite atsakyti. Ikeliau i tema nuotraukytes,istryniau is kompo  internetinio puslapio is kurio buvo nuotraukyte,bet  vistiek ji nedingsta. Ka daryti?  g.gif ACIU.  ax.gif

Atsijunk nuo SM,po to vėl prisijunk ir neliks nuotraukos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba

Kaip istrinti is forumo nuotraukas, jeigu keliu jas per www.keep4u.ru/
Aciu
Atsakyti
Laba diena,

vargais negalaisis ismokau ikelt foto i foruma skelbimuose. man jas rodo normaliai, bet kitos forumietes raso, ad ju nesimato schmoll.gif
kodel???
Atsakyti
Labas. Gal galit kas padėt. Va, bandau įkelt šitą nuotrauką ir neleidžia, nors jau esu kėlusi nuotrauku per imageshach... anksčiau puikiausiai pavykdavo...ir lyg pabaiga gerą - .jpg

http://img232.images...00276jpgbc9.jpg

Rašo man šitą ir viskas:

Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami

tik per url leidžia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga654: 21 rugsėjo 2008 - 10:16
QUOTE(Inga654 @ 2008 09 21, 11:15)
Labas. Gal galit kas padėt. Va, bandau įkelt šitą nuotrauką ir neleidžia, nors jau esu kėlusi nuotrauku per imageshach... anksčiau puikiausiai pavykdavo...ir lyg pabaiga gerą - .jpg

http://img232.images...00276jpgbc9.jpg

Rašo man šitą ir viskas:

Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami

tik per url leidžia...

pabandysiu, padėt, papasakok, kaip keli nuotrauką, ar ja sumažini, ir kokią eilutę po to kopijuoji?
user posted image

nes vat man tai pavyko. dariau taip:
pasirinkau nuotrauką iš kompiuteri, uždėjau varnelė ant resize image? ir tada galima pasirinkti dydį kokio reikia. pasirink ne per didelį, kad psl neištampytų .Tada spaudi host it! mirksiukas.gif tuomet kopijuoji eilutę prie kurios yra užrašas
Thumbnail for forums (1) user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiqtea: 21 rugsėjo 2008 - 12:27
Sveiki, padekitikelti nuotraukas - niekaip neiseina. Simazinu ir padidinu - vistiek raso kad per didele. O kitur is vis neleidzia ikelti blink.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(terranova @ 2008 09 07, 21:14)
Reikia pagalvos gal galite atsakyti. Ikeliau i tema nuotraukytes,istryniau is kompo  internetinio puslapio is kurio buvo nuotraukyte,bet  vistiek ji nedingsta. Ka daryti?  g.gif ACIU.  ax.gif



QUOTE(Inočka @ 2008 09 10, 12:30)
Kaip istrinti is forumo nuotraukas, jeigu keliu jas per www.keep4u.ru/



QUOTE(plunksnyte @ 2008 09 14, 14:30)
vargais negalaisis ismokau ikelt foto i foruma skelbimuose. man jas rodo normaliai, bet kitos forumietes raso, ad ju nesimato  schmoll.gif
kodel???



QUOTE(Inga654 @ 2008 09 21, 11:15)
Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami

tik per url leidžia...



Visų atsakymai yra šioje temoje. Negi taip sunku pasinaudot paieška? g.gif



QUOTE(Nesapnuok @ 2008 09 21, 13:53)
Sveiki, padekitikelti nuotraukas - niekaip neiseina. Simazinu ir padidinu  -  vistiek raso kad per didele. O kitur is vis neleidzia ikelti blink.gif  blush2.gif


Skyrelyje Mamos kompiuteris yra atskiros temos, kaip sumažint nuotraukėles smile.gif O kam jas vėl didint? g.gif Man sumažinus ir iki 300-500 px puikiai vaizdas matosi smile.gif

Sumažinus ir išsaugojus nuotraukėlę reik kelt į internetinį fotoalbumą, nuotrodą žr mano paraše, o iš ten - į forumą wink.gif

Atsakyti
Merginos, negi taip sunku pasinaudot paieška, o tik nesuradus atsakymo į rūpimą klausimą paklaust? doh.gif Vien pasklaidžius paskutinius 3-5 psl, buvo klausiama tas pats per tą patį unsure.gif Toksjausmas, kad net nežiūrimi ankstesni atsaklymai, neieškoma, o iškart rašomas klausimas rolleyes.gif Teko pratrint paskutinius psl...

Jei ir nerandat atsakymo, galima pasiskaityt ir kitas jau užvestas temas:

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba

Skelbimų lenta
Atsakyti
o nuotraukas galima įkelti tik iš sisikurto foto albumo,ar ir taip galima prisegti iš kompiuterio?
Atsakyti
QUOTE(daiva.k @ 2008 09 24, 11:19)
o nuotraukas galima įkelti tik iš sisikurto foto albumo,ar ir taip galima prisegti iš kompiuterio?

skelbimų lentoje, parašius tam tikrą žinučių kiekį galima kelti tiesiai iš kompiuterio, kitose skyriuose ne(nors dar yra man nežinomų skyrių SM)
Atsakyti