Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

Sveiki, turiu toki klausima blush2.gif prisiregistravau public.fotki.com Dabar noriu sukurti albuma, spaudziu add photo ir man ismeta visa eile kazkokiu metodu, pvz., Fotki java uploader, fotki activeX uploader, one photo at a time ir t.t. Tai koki man pasirinkti? unsure.gif
Atsakyti
Šis skyrelio forumas skirtas Supermama.lt forumo techniniamas klausimams spręsti.
Norėdami užduoti klausimą apie intrenetinius fotoalbumus, bandykite ieškoti temos (arba pradėkite naują) Mamos kompiuteryje.
Atsakyti
Mano parašėlyje kaip tik yra nuoroda į internetinius fotoalbumus wink.gif

fotki.com
Atsakyti
Aciu, kazkaip nepagalvojau ieskot temos atskirai apie albumus blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Sveiki. Jau kelinta karta bandau issiaislinti kaip reikia ikelti temoje foto, kad ji is karto matytusi o ne linka unsure.gif tarkim va tema skirta batams, noriu ikelti nuottraukele kad batai is kart matytusi bet neiseina verysad.gif gal galit padet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuxeee @ 2007 04 16, 18:09)
Sveiki. Jau kelinta karta bandau issiaislinti kaip reikia ikelti temoje foto, kad ji is karto matytusi o ne linka  unsure.gif  tarkim va tema skirta batams, noriu ikelti nuottraukele kad batai is kart matytusi bet neiseina  verysad.gif  gal galit padet  4u.gif


Tema apie tai ČIA 4u.gif
Atsakyti
Jau nebesuprantu kas aš per blondinė, bet.... HELP, PLEASE!!! blush2.gif
Nebeturiu jokių jėgų ieškoti kaip pažiūrėti nuotraukas.... ??

Ačiū iš anksto....
Atsakyti
QUOTE(Giedruttte @ 2007 04 19, 12:48)
Jau  nebesuprantu kas aš per blondinė, bet.... HELP, PLEASE!!!  blush2.gif
Nebeturiu jokių jėgų ieškoti kaip pažiūrėti nuotraukas.... ??

Ačiū iš anksto....


kokių tu nuotraukų ieškai??
Jeigu fotokonkurso, tai žiūrėk, dešinėje pusėje pačiam viršuje kampe yra užrašas "Fotokonkursai" spausk, ir rinkis kurį nori pažiūrėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 04 19, 14:12)
kokių tu nuotraukų ieškai??
Jeigu fotokonkurso, tai žiūrėk, dešinėje pusėje pačiam viršuje kampe yra užrašas "Fotokonkursai" spausk, ir rinkis kurį nori pažiūrėti  4u.gif

ieškau papraščiausiai "kolegių" - kitų nėštukių nuotraukyčių forume... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruttte @ 2007 04 19, 13:19)
ieškau papraščiausiai "kolegių" - kitų nėštukių nuotraukyčių forume... ax.gif


tai tada pas "koleges" pasiklausk.
Paprastai nėštukės turi susikūrusios savo albumus, tai kažkuri iš tavo kolegių pasakys tau kur.
Atsakyti
labai atsiprašau, noriu įkelti nuotrauką ir man browse nerodo ax.gif
žinučių virš šimto turiu ir temoje leidžiama, tai kur tas browse pabėgęs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simomama @ 2007 04 19, 14:17)
labai atsiprašau, noriu įkelti nuotrauką ir man browse nerodo ax.gif
žinučių virš šimto turiu ir temoje leidžiama, tai kur tas browse pabėgęs biggrin.gif


bandyk pagal aprašymus, kurie yra šitoje temoje mirksiukas.gif
Atsakyti