Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

QUOTE(Pasaulyte @ 2007 02 20, 18:47)
rtai kad bandziau,neiseina g.gif


Labux, turiu daug įvairių daiktelių, ir rūbelių ir žaislų, tik net nežinau nuo ko pradėt su tom nuotraukom, kas galėtų pagelbėt, kažką skaičiau, kad turi būt 100 žinučių, pas mane tiek nėra....tai va...ką daryt nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Intulis @ 2007 02 21, 17:48)
tik net nežinau nuo ko pradėt su tom nuotraukom,

Pavyzdžiui perskaityt šią temą ir temą "Kaip skelbime prisegti nuotrauką"
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 02 21, 20:07)
Pavyzdžiui perskaityt šią temą ir temą "Kaip skelbime prisegti nuotrauką"


Ok, bandysiu g.gif
Atsakyti
Jeigu norite įsikelti nuotrauką (komada IMG) ar nuorodą į internetinį puslapį (komada http://) ir meta: Error. Privalote įsveti nuorodą. Privalote įvesti antraštę.Galima pabaindyti taip padaryti.
Meta tokią klaidą

[attachmentid=88074]
Toliau

[attachmentid=88076]

Toliau nuotrauka ar nuoroda įkeliama sena tvarka.


[attachmentid=88077]
Atsakyti
Man kai paspaudziu IMG meta antraste kad ivesti pilna paveikslelio nuoroda? Kokia nuoroda reikia ten ivesti????
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2007 02 22, 20:14)
Man kai paspaudziu IMG meta antraste kad ivesti pilna paveikslelio nuoroda? Kokia nuoroda reikia ten ivesti????


Internetinę paveikslėlio nuorodą
user posted image

Galite nukopijuoti iš Interneto nuorodą arba iš komando Properties.
Atsakyti
Tai ta nuotrauka, kuria noriu ideti pradzioj turi buti kazkur internete ideta?
Atsakyti
Taip 4u.gif
Atsakyti
sveiki, turi 100 zinuciu ir kodel skelbymu lentoj negaliu ikelt daug nuotrauku. Vienos nuotraukos didys kaip ir reikalujama iki 30 kb, viena isikelia o kitaj raso kad isnaudotas jusu vietos resursai ar kazkaip panasiai ax.gif . Gal kur ir buvo paskelbta kas kaip bet as visa savaite sugaisiu kol visus puslapius perskaitysiu blush2.gif Padekit prasau 4u.gif
Atsakyti
Turiu bėdą su nuotraukų įkėlimu žinutėje. Kai parašau žinutę ir per IMG įkeliu nuotraukėlę, ji pabūna SM'je kokią valandą ar dvi, o po to dingsta ir atsiranda raudonas kryžiukas su užrašu "User posted image". Internete nuotraukas esu sudėjusi fotki.com. Jų ten nekilnoju ir apskritai nejudinu, visi katalogai yra public ir be jokių slaptažodžių. Kas gali paaiškinti, kodėl taip pasidaro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Regin @ 2007 02 24, 19:25)
sveiki, turi 100 zinuciu ir kodel skelbymu lentoj negaliu ikelt daug nuotrauku. Vienos nuotraukos didys kaip ir reikalujama iki 30 kb, viena isikelia o kitaj raso kad isnaudotas jusu vietos resursai ar kazkaip panasiai ax.gif . Gal kur ir buvo paskelbta kas kaip bet as visa savaite sugaisiu kol visus puslapius perskaitysiu blush2.gif Padekit prasau 4u.gif


Kaip įkelti nuotrauką skelbime, paaiškinta šioje temoje wink.gif Gali būti, kad išnaudojai savo prisegamų nuotraukų limitą. Ištrynus temą, pačios nuotraukos neišsitrina, jas reikia pratrinti rankiniu būdu:
Mano nustatymai -> Valdyti prisegtus failus. SUdedi varneles ir apačioj paspaudi "ištrinti pažymėtus" wink.gif


QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 02 25, 16:41)
Jų ten nekilnoju ir apskritai nejudinu, visi katalogai yra public ir be jokių slaptažodžių. Kas gali paaiškinti, kodėl taip pasidaro?  g.gif


Neturiu ten įsikėlusi nuotraukėlių, tai negaliu pasakyt, kaip ten veikia rodymas mūsų forume. Žnau, kad ten reik padaryt viešas nuotraukas. Gal reik pačias nuotraukas padaryt public, o ne katalogus? g.gif
Atsakyti
Jei suprasciau angliskai gal ir butu galima sukurt ta albuma,tiksliauas ji sukuriau,bet nuotrauku i ji det nemoku.Dabar nebezinau nei kaip i ji pakliuti ir is viso noreciau ji panaikint.KAip tai padaryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monyte: 16 kovo 2007 - 23:46