Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

QUOTE(Auges @ 2007 01 12, 17:06)
Jeigu vis tiek neleis pabandyk rašyti taip: iš klaviatūros surenki
CODE img /img
o tarp vidurinių skliaustų įkopijuok nuotraukos nuorodą.

O į kurią vietą reikia įrašyti šį žodį CODE, kokioj eilutėj???
Atsakyti
Nuotraukas keliu iš foto.lt išpradžių paspaudus IMG mesdavo kad klaida, pasinaudojus jūsų patarimu atrodo susitvarkiau per Tools, tada paspaudžiu IMG, įvedu nuorodą nuotraukos, paskaudžiu OK ir išmeta tokį užrašą:

Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami
ką tai reikškia?
Atsakyti
user posted image bandau dar karteli ideti nuotraukele tik dabar didesne smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sssaule @ 2007 02 04, 14:15)
Nuotraukas keliu iš foto.lt išpradžių paspaudus IMG mesdavo kad klaida, pasinaudojus jūsų patarimu atrodo susitvarkiau per Tools, tada paspaudžiu IMG, įvedu nuorodą nuotraukos, paskaudžiu OK ir išmeta tokį užrašą:

Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami
ką tai reikškia?

man irgi mesdavo toki uzrasa, del to kad irasydavau bloga adresa mirksiukas.gif o man dar kas gali paaiskint apie nuotrauku dydi.kad nuotrauka nebutu per didele, bet ir ne tokia mazute kokios pas mane... kokie ten tie turi buti pixel? na tikiuosi mane suoratot? blush2.gif
Atsakyti
As taip pat neturiu 100 žinučiu, bet beros Mielkos patarimas man padėjo įkelt nuotrauką. Tikuosi jei nesupyks jei perspausdinsiu jos patarimą ir kitoms.
Bandykit ikelt per foto.radikal.ru ten idedat ir nukopijuojat antra eilute su img ten ir yra parashyta kad forumams. Tą nukopijuotą eilutę įkelkite į langą, kuriame rašote žinutes. Gal ne tik man, bet ir dar kam nors pravers šis patarimas.
Atsakyti
QUOTE(Diwa @ 2007 02 04, 15:15)
man irgi mesdavo toki uzrasa, del to kad irasydavau bloga adresa mirksiukas.gif  o man dar kas gali paaiskint apie nuotrauku dydi.kad nuotrauka nebutu per didele, bet ir ne tokia mazute kokios pas mane... kokie ten tie turi buti pixel? na tikiuosi mane suoratot? blush2.gif

Kaip suprast blogą adresą, as paspaudžiu Properties ir nukopijuoju, aš pati jo gi nerašau. Tai kaip tada užrašyti gerą adresą?
Atsakyti


QUOTE(sssaule @ 2007 02 04, 12:08)
QUOTE
(Auges @ 2007 01 12, 17:06)
Jeigu vis tiek neleis pabandyk rašyti taip: iš klaviatūros surenki
CODE img  /img
o tarp vidurinių skliaustų įkopijuok nuotraukos nuorodą.


O į kurią vietą reikia įrašyti šį žodį CODE, kokioj eilutėj???



Jums nereikia niekur rašyti "code", jums reikia įrašyti img ir /img. (su skliaustais, tarp skliaustų įkopijuoti nuotraukos adresą).


QUOTE(sssaule @ 2007 02 04, 13:15)
Nuotraukas keliu iš foto.lt išpradžių paspaudus IMG mesdavo kad klaida, pasinaudojus jūsų patarimu atrodo susitvarkiau per Tools, tada paspaudžiu IMG, įvedu nuorodą nuotraukos, paskaudžiu OK ir išmeta tokį užrašą:

Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami
ką tai reikškia?


QUOTE(Auges @ 2007 02 03, 20:34)
Forume veikia paieška. Įvedus į paieškos laukelį šiame skyrelyje išmeta rezultatus: šiose temose buvo paminėtas žodis "dinaminiai"
Pabandykite surasti atsakymą minėtose temose.
Sėkmės

Atsakyti
Norejau suzinot, kaip reikia istrint nuotrauku failus "mano nustatymuose", nes nebeleidzia daugiau ikelti nauju nuotrauku?
Atsakyti
QUOTE(jurguliukas @ 2007 02 03, 23:47)
Labai atsiprašau, nesuprantu kas čia parašyta  blush2.gif kokį adresą reik rašyti, kokius žodžius rašyti. Ir kurioj vietoj yra naršyklė  blush2.gif


Naršyklė yra programa, kurios pagalba naršai po internetą wink.gif - Internet Explorer, Netscape, Mozilla, Firefox ir kt.

Ten reikia įklijuoti (paste) nukopijuoto paveikslėlio adresą internete. Kasi jau nusikopijuoji, spaudi kodo mygtuką img ir atsidariusiame langelyje įklijuoji (vienu metu spaudi CTRL+V) nukopijuotą adresą wink.gif


user posted image

QUOTE(barra @ 2007 02 05, 10:56)
Norejau suzinot, kaip reikia istrint nuotrauku failus "mano nustatymuose", nes nebeleidzia daugiau ikelti nauju nuotrauku?


Mano nustatymai -> Valdyti prisegtus failus (kairėj pusėj), sudedi varneles, kurias nuotraukas nori ištrinti ir apačioj spaudi "ištrinti pažymėtus" wink.gif
Papildyta:
QUOTE(sssaule @ 2007 02 04, 20:43)
Kaip suprast blogą adresą, as paspaudžiu Properties ir nukopijuoju, aš pati jo gi nerašau. Tai kaip tada užrašyti gerą adresą?

Čia priklauso nuo svetainės, nes kai kurios nuotraukėles pateikia be galūnių .gif ar .jpg, o su skaičiukais rolleyes.gif

QUOTE(Diwa @ 2007 02 04, 14:15)
user posted image bandau dar karteli ideti nuotraukele tik dabar didesne smile.gif


Tu kopijuok paveikslėlio adresą ne per Properties, o tam yra skirtas laukelis po paveikslėliu, nusikopijuosi iškart su img kodu, nereikės forume spaust ant kodo wink.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE
D:\Documents and Settings\DONIS\My Documents\My Pictures


gal pavyks ir man 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunis: 05 vasario 2007 - 16:48
oi,mergaitės,suprantu,kad šitas klausumas užduotas n+k kartų,bet būkit geros paaiškinkit dar kartą kaip įkelti nuotraukas iš savo kompo g.gif . Bandžiau kelt iš interneto,neišeina verysad.gif ,bandžiau skaityti Jūsų patarimus,nu neišeina nors tu ką.Turiu jau 100 žinučių,norėjau pasirodyti pagyrų puode,na nėra ten to browe mygtuko.......... padėkit blondinei............plyyyz blush-anim-cl.gif2:Mano kompas ''lietuviškas''
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 06 vasario 2007 - 12:15
Frederica, jeigu nėra Browse mygtuko, iš kompiuterio neįkelsi.

Ramunis, pirmiausiai iš kompiuterio tokiu būdu neįkelsi.
antra, norint įkelti iš interneto tokiu būdu reikia spausti ne [quote], o [img] mygtuką.
Atsakyti
bandau, ebt ar gaunasi? tikriausiai ne sad.gif user posted image
Papildyta:
is kokiu svetainiu jus tas foto keliat?
Atsakyti