Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 01 24, 14:53)
Norėjau įdėti į kelionių skyrelį savo nuotrauką iš savo kompiuterio, bet nepavyko, nes:

Jūs išnaudojote 16k vietos šiai žinutei.
Jums liko 4.67mb vietos šiai žinutei.


g.gif


Tai o kurioj vietoj nepavyko?
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 01 24, 14:53)
Norėjau įdėti į kelionių skyrelį savo nuotrauką iš savo kompiuterio, bet nepavyko, nes:

Jūs išnaudojote 16k vietos šiai žinutei.
Jums liko 4.67mb vietos šiai žinutei.


g.gif

Gali būti, kad per didelę kėlei rolleyes.gif Max paveikslėlio dydis gali būti 30 KB smile.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
QUOTE(žana @ 2007 01 26, 16:37)

ir vistiek nesimato ,kodel tik užrašiukas??? verysad.gif
Atsakyti
Ištrink dvigubą http:// adrese
Atsakyti
blink.gif o kodel man... kai paspaudziu migtuka IMG raso ERROR privalote ivesti nuoroda ! kur ja ivesti reikia????// bliamba nieks negali atsakyti, g.gif
Atsakyti
QUOTE(migles @ 2007 01 30, 09:56)
blink.gif o kodel man... kai paspaudziu migtuka IMG raso ERROR privalote ivesti nuoroda ! kur ja ivesti reikia????// bliamba nieks negali atsakyti,  g.gif

Va čia gal aiškiau bus g.gif
Atsakyti
Sveiki, norejau paklausti, kaip ideti nuotrauka, bet tik viena, nes padaryti, kad atsiverstu mano fotoalbumas moku, kai bandau ideti IMG, ismeta lentele su uzrasu, kad reikia nuorodos ir nieko neleidzia daryti, blokus visus atjungiau Internet Explorer. Ka daryti, kaip ideti viena foto?
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
bigsmile.gif clap.gif Pagaliau!!!

P.S. Dar norejau paklausti, o kaip po to foto istrinti?

Papildyta:
Dar karta atsiprasau, bet neaisku, kaip foto truputi padidinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo INAZUIKELIS: 02 vasario 2007 - 11:27
QUOTE(INAZUIKELIS @ 2007 02 02, 11:25)
P.S. Dar norejau paklausti, o kaip po to foto istrinti?

Dar karta atsiprasau, bet neaisku, kaip foto truputi padidinti?

1, Ištrini iš Photobucket ir jos neberodo forume smile.gif

2, Spaudi ant šios eilutės po įkelta nuotrauka ir adresas su visu img kodu automatiškai nusikopijuos, tada bus normalaus dydžio smile.gif

user posted image
Atsakyti
gal galesit ir man padeti. kai bandu ikelti nuotrauka raso ''Dinaminiai puslapiai(IMG)zymese neleidziami" ka tai reskia? ka darau ne taip? 4u.gif
Atsakyti
Forume veikia paieška. Įvedus į paieškos laukelį šiame skyrelyje išmeta rezultatus: šiose temose buvo paminėtas žodis "dinaminiai"
Pabandykite surasti atsakymą minėtose temose.
Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 12 12, 10:17)
Kai paspaudi http://, iššoka lentelė, kurioje reikia įrašyt nuorodos adresą internete. Spaudi OK, tada parašai žodžius ir vėl OK.
Gali būti, kad pas tave naršyklė blokuoja iššokančius langus g.gif Reikėtų tai sutvarkyti nustatymuose rolleyes.gif


Labai atsiprašau, nesuprantu kas čia parašyta blush2.gif kokį adresą reik rašyti, kokius žodžius rašyti. Ir kurioj vietoj yra naršyklė blush2.gif
Atsakyti