Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

nu kad nustatymuose, kur prisegtų failų valdymas rašo tik 7 procentai, o kaip sužinot kiek forume išnaudota?
Atsakyti
Atsakinėjant forume, tose temose kur yra browse laukelis, prie jo rodo kiek dar galite įkelti (MB ar KB).
Atsakyti
o kaip apskritai ikelti nuotraukeles g.gif nzn kaip 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Kaip tik šioje temoje ir atsakyta į šį klausimą.
O taip pat ir šioje temoje: http://www.supermama...?...=22679&st=0
Belieka tik paskaityt smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! bigsmile.gif Ir vakar ir siandien skaiciau, skaiciau jusu patarimus kaip sumazinti ir isidet nuotraukyte ir pagaliau man pavyko1 thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Dabar nezinau tik kaip idet i konkursa? blush2.gif Atrodo viska uzpildau, nuotraukyte idedu, bet nerandu tarp konkurso dalyviu g.gif verysad.gif Ir dar niekaip nesugebu pasidaryt liniuotes verysad.gif Tiksliau nesuprantu kaip tn jas nusikopint reik? blush2.gif Gal kas zinot kur man ieskot atsakymo i sita klausima kvailoka, bet man nesuprantama/ blush2.gif
Atsakyti

O gal galite pasakyti,kodel vakar idejus nuotrauka ja rode,o siandien jos nerodo. blush2.gif g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ina' @ 2007 01 21, 11:27)
O gal galite pasakyti,kodel vakar idejus nuotrauka ja rode,o siandien jos nerodo. blush2.gif  g.gif  4u.gif

Jau radau kodel blush2.gif Einu - bandysiu daryti viesa albuma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluzele @ 2007 01 20, 22:40)
Sveikos mamytes! bigsmile.gif  Ir vakar ir siandien skaiciau, skaiciau jusu patarimus kaip sumazinti ir isidet nuotraukyte ir pagaliau man pavyko1 thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Dabar nezinau tik kaip idet i konkursa? blush2.gif  Atrodo viska uzpildau, nuotraukyte idedu, bet nerandu tarp konkurso dalyviu g.gif  verysad.gif  Ir dar niekaip nesugebu pasidaryt liniuotes verysad.gif  Tiksliau nesuprantu kaip tn jas nusikopint reik? blush2.gif  Gal kas zinot kur man ieskot atsakymo i sita klausima kvailoka, bet man nesuprantama/ blush2.gif

1, Konkurso anketą pirma patvirtina moderatoriai, o tik paskui ji pasirodo viešai wink.gif
2, Skaitliukas ir liniuotės smile.gif
Atsakyti
[quote=*DAIVA*,2005 01 26, 23:23]
[quote=Iraida,2005 01 25, 17:20]
Gal kas nors gali pasakyti kaip reikia sumazinti nuotraukyte ( jos dydi KB ) ? smile.gif busiu dekinga smile.gif
1 nukopink
2 spausk desini klavisa EDIT PAINT
3 IMAGE STECH&SKEW parasyk 25%
4 FILE ir SAVE
[/quote]

Na nelabai supratau kaip sumažinti nuotrauką iki 12 KB, kad būtų galima įkelti į avatarą. blush2.gif Gal kas galite aiškiau paaiškinti. help.gif
Atsakyti
Prašau padekite help.gif Prieš kurį laiką išmokau įkelti nuotraukytes per IMG mygtuką. Džiaugiausi tuo ir sėkmingai jas įkėlinėjau. Bet prieš kelias dienas atsitiko toks dalykas verysad.gif Kai paspaudžiu IMG mygtuką, man išmeta mažą lentelę su užrašu "Error! Privalote įvesti nuorodą". Ir apačioje lentelės tik mygtukas OK. Paspaudžiu tą OK, vėl bandau IMG mygtuką ir vėl tas pats. Kodėl taip atsitiko? Prieš kelias dienas mums perinstaliavo Windows, ar tai gali būti kaip nors susiję? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SilvijaG @ 2007 01 23, 21:31)
Prašau padekite  help.gif  Prieš kurį laiką išmokau įkelti nuotraukytes per IMG mygtuką. Džiaugiausi tuo ir sėkmingai jas įkėlinėjau. Bet prieš kelias dienas atsitiko toks dalykas  verysad.gif  Kai paspaudžiu IMG mygtuką, man išmeta mažą lentelę su užrašu "Error! Privalote įvesti nuorodą". Ir apačioje lentelės tik mygtukas OK. Paspaudžiu tą OK, vėl bandau IMG mygtuką ir vėl tas pats. Kodėl taip atsitiko? Prieš kelias dienas mums perinstaliavo Windows, ar tai gali būti kaip nors susiję?  g.gif


Į šį klausimą jau buvo atsakyta:

QUOTE(Ambrozija @ 2007 01 15, 22:38)
Vadinas, naršyklė blokuoja iššokamus langus  rolleyes.gif Jei naudoji Internet Explorer naują versiją, tai eik į Tools> poput blocker > turn off popup blocker


Jeigu ir tai nepadės, galima įkelti taip:

QUOTE(Auges @ 2007 01 12, 17:06)
Jeigu vis tiek neleis pabandyk rašyti taip: iš klaviatūros surenki
CODE
[img]  [/img]

o tarp vidurinių skliaustų įkopijuok nuotraukos nuorodą.




Atsakyti
Norėjau įdėti į kelionių skyrelį savo nuotrauką iš savo kompiuterio, bet nepavyko, nes:

Jūs išnaudojote 16k vietos šiai žinutei.
Jums liko 4.67mb vietos šiai žinutei.


g.gif
Atsakyti