Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

tada galiu pasiūlyt įrašyti tas žymes ranka
Jums reikės įrašyti:
CODE
[img] [/img]

Tarp tų vidurinių skliaustų įkopijuoti nuotraukos nuorodą
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 01 12, 12:07)
tada galiu pasiūlyt įrašyti tas žymes ranka
Jums reikės įrašyti:
CODE
[img] [/img]

Tarp tų vidurinių skliaustų įkopijuoti nuotraukos nuorodą

ačiū! bandysiu 4u.gif
Atsakyti
Gal kokius "update" susiinstaliavote, pas mane tokia pati situacija, bandykite šį variantą:
Kai paspaudžiate IMG arba http:/ komadas:
Užsirašo Error. Privalote įvesti nuorodą, tada spaudžiate OK.
Tada virš forumo, kur baigiasi forumo langas ir prasideda įrankių juosta, atsiranda tokia baltame fone eilutė (l. maža), kurios priekyje yra ? (klaustukas) ir sakinys This website is usings a scipted Windows to ask you for information .... (ir taip toliau). Tada su pele atsistojate ant šios eilutės ir paspaudžiate pelės klavišą; atsiranda dvi komandos, viena iš jų: Temporarily Allow scriped Windows, tai su pele atsistokite ant šio komandos ir spūstelėkite, tada IMG arba http:/ toks ryškesnis pasidaro, ir tada vėl spauskite IMG arba http;/ ir viskas sena tvarka (tada leidžia įsikelti).
Sekmės
Atsakyti
man neideda nuotraukos. leidzia 3.92 mg, nuotauka yra 3,32 mg. seka, bet kazkaip i skelbima neprisega.
Atsakyti
QUOTE(raganiukė78 @ 2007 01 12, 10:24)
aš turbūt kartosiuos, bet tikslaus atsakymo neradau neleidžia idėt foto, rašo, kad Bendras failų dydis viršija nustatytą vietos limitą, nors ištryniau kelias foto iš valdymo skydo ir sumažinau net iki 14 kb


Norejau paklausti o kur tu radai kad butu galima pasydaryti liniuote kiek laiko mes jau vede
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2007 01 13, 13:49)
man neideda nuotraukos. leidzia 3.92 mg, nuotauka yra 3,32 mg. seka, bet kazkaip i skelbima neprisega.

Viena prikabinama nuotrauka negali būti didesnė nei 30 Kb. 3,92 Mb jūsų atveju - tai yra visas bendras visų jūsų nuotraukų limitas.
Atsakyti
QUOTE(dairina @ 2007 01 13, 18:40)
Norejau paklausti o kur tu radai kad butu galima pasydaryti liniuote kiek laiko mes jau vede


pabandysiu pagelbeti , visu pirma nueini i skireli - Dažniausiai užduodami klausimai paskui - Skaitliukas ir liniuotės o paskui vadovaukis siuo paveiksliuku :
1 . 2 . 3 ir turi jau savo vestuvine liniuote biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TadasR: 13 sausio 2007 - 19:09
dekui tau Auges, pavyko ikelti.
o kiek reikia turet zinuciu norint ikelti nuotrauka i skelbimu skilti KITA, man nera browse.
Atsakyti
[quote=TadasR,2007 01 13, 19:01]
pabandysiu pagelbeti , visu pirma nueini i skireli - Dažniausiai užduodami klausimai paskui - Skaitliukas ir liniuotės o paskui vadovaukis siuo paveiksliuku :
1 . 2 . 3 ir turi jau savo vestuvine liniuote biggrin.gif

user posted image
[/qu

Iki tos vietos mokejau pasidaryt, bet toliau nesupratau blush2.gif (Tam kad įdėti į forumą, nukopijuokite žemiau esančią eilutę į jūsų parašą forume:)(Jei norite įdėti liniuotės kodą į HTML, nukopijuokite žemiau esančias eilutes į jūsų puslapio koda), na va nesuprantu kur nukopijavus jas ikelti, bandziau ten kur vaikucio liniuote bet man bepavyksta, gal gali paaiskinti ka ten reikia daryti ir kur deti (smulkiau). Aciu labai. mirksiukas.gif
Atsakyti
O,tai jei turesiu 100 zinuciu,tai man atsiras,kai rasysiu zinute toks langas kur galesiu ikelt foto? Browse ar pan.... wub.gif g.gif naujoke esu,tai nelabai zinau 4u.gif
Atsakyti
aš išnaudojau tik 7procentus vietos nuotraukoms ir daugiau nebeleidžia kodėl? nuotraukos mažos tikrai
Atsakyti
Galerijai ir forumui skirti atskiri vietos limitai nuotraukoms. Jeigu galerijoje tik 7 proc. išnaudojote, forume galbūt jau visus 100?
Atsakyti