Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

QUOTE(rosia @ 2007 01 02, 17:47)
ax.gif  norejau paklaust, kaip padaryt, kad is fotki.com ideta i zinute nuotrauku nuoroda galima butu ja pakeist savu pavadinimu
pvz  CIA AS
ir ja paspaudus - rodytu  nuotrauka is fotki.com

dekoju dekoju  4u.gif



Reik spausti kodo mygtuką http:// ir įklijuot paveikslėlio adresą, nukopijuotą iš to fotki.com. Paskui spaudi OK. Tada jau vietoj My Webpage įrašai žodžius (pvz, čia aš) ir vėl spaudi OK wink.gif


Kodas atrodys taip:


CODE
[URL=fotki.com paveikslėlio adresas]Čia aš[/URL]
Atsakyti
ar imanoma kaip nors sumazinti nuotrauka, kuria noriu ikelt is interneto, per IMG?
nes labai dideles fotkes, nenoriu kad visa puslapi uzimtu blush2.gif
dekui
Atsakyti
As niekad neturejau problemu keliant nuotraukas (foto albuma) i savo parasa. Bet si karta kazkas atsitiko g.gif nei vienas nemato mano nuotrauku g.gif nuoroda i parasa isideda kuo puikiausiai, tik neatsidaro/nerodo nuotrauku g.gif kas tai galetu buti unsure.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Ištrink nuorodoje dvigubą http://
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 01 09, 06:56)
Ištrink nuorodoje dvigubą http://


Nuosirdus aciu aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(versus @ 2007 01 07, 21:13)
ar imanoma kaip nors sumazinti nuotrauka, kuria noriu ikelt is interneto, per IMG?
nes labai dideles fotkes, nenoriu kad visa puslapi uzimtu blush2.gif
dekui

Nea. Nuotraukų dydis redaguojamas savo kompe su Foto editorium smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 01 09, 11:42)
Nea. Nuotraukų dydis redaguojamas savo kompe su Foto editorium smile.gif


O gal galima kokius dydzio apribojimus ivesti, kad nuotrauka automatiskai butu sumazinama, kai ikeliama i puslapi? Kad jei yra didele, taptu tokia, kad neiskraipytu puslapio dydzio, nes kartais kaip ikelia nuotrauka, tai tenka "vazineti" i kaire i desine, kad posta perskaitytum doh.gif
Kaip, pvz., kituose puslapiuose sumazina nuotraukas automatiskai, kokia didele bekeltum?
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 01 09, 19:58)
O gal galima kokius dydzio apribojimus ivesti, kad nuotrauka automatiskai butu sumazinama, kai ikeliama i puslapi? Kad jei yra didele, taptu tokia, kad neiskraipytu puslapio dydzio, nes kartais kaip ikelia nuotrauka, tai tenka "vazineti" i kaire i desine, kad posta perskaitytum  doh.gif
Kaip, pvz., kituose puslapiuose sumazina nuotraukas automatiskai, kokia didele bekeltum?

Sumažina gal kokiose svetainėse, o ne forumuose rolleyes.gif Nėra tokios galimybės, reik rankiniu būdu rolleyes.gif

Pasiskaityk šią temą, gal padės kiek wink.gif

Pamokėlės su Photoshop programa
Atsakyti
aš turbūt kartosiuos, bet tikslaus atsakymo neradau neleidžia idėt foto, rašo, kad Bendras failų dydis viršija nustatytą vietos limitą, nors ištryniau kelias foto iš valdymo skydo ir sumažinau net iki 14 kb
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2006 12 24, 01:52)
Kodėl atsakymuose nebeina nieko prisegti rašo: "error privalote ivesti antraštę, privalotė įvesti nuorodą"???

ir man tas pats sad.gif
ir aš nuotraukas bandau įkelt ne iš kompiuterio, o iš interneto per img arba per http mygtukus, ir juos paspaudus išmeta žinutę su tekstu: "error privalote įvesti antraštę, privalotė įvesti nuorodą"??? tai įdomu kur tą nuorodą įvesti, jei nebeatsidaro įvedimo laukelis rolleyes.gif verysad.gif

padėkit!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 12 sausio 2007 - 11:51
Kai paspaudžiat mygtuką IMG turi atsidaryt papildoma lentelė, į kurią reikia įkopijuoti paveiksliuko nuorodą. Jokių antraščių įvesti neprašo. O kai spaudžiat HTTP:// - tada prašo ir nuorodos ir antraštės - nes taip įvedami interneto puslapių adresai
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 01 12, 11:54)
Kai paspaudžiat mygtuką IMG turi atsidaryt papildoma lentelė, į kurią reikia įkopijuoti paveiksliuko nuorodą. Jokių antraščių įvesti neprašo. O kai spaudžiat HTTP:// - tada prašo ir nuorodos ir antraštės - nes taip įvedami interneto puslapių adresai

tai aš priseginedavau ilgą laiką taip paveikslėlius ir problemų neturėdavau, bet va dabar tos papildomos lentelės, kur reikia kopijuoti nuotodą nebeatidaro, o vietoj jos išmeta tą error'ą sad.gif
Papildyta:
beje paspaudus img mygtuką išmeta: "error, privalote įvesti nuorodą", o kur įvesti neaišku sad.gif
Atsakyti