Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

QUOTE(*Miurielė* @ 2006 12 14, 10:46)
Sveiki, norėjau prie savo temos esančios skelbimų lentoje pridėti savo sagių foto, na kad iškart visi galėtų pamatyti ką siūlau. Bet iš pradžių niekaip neprisikabino (ėjau per -Naršyti-), tai tada tą foto iš savo kompo įkėliau į photobucket.com ir tik tuomet prikabinau kaip paveikslėlį. Tai noriu paklausti 1.ar nuotrauka būtinai jau turi būti konkrečiame albume (pvz.photobucket) kad ją galėčiau įkelt? 2.kodėl negalėjau įkelti savo foto auksčiau aprašytu būdu? g.gif  Gal įmestumėt nuorodą kur apie tai galėčiau  smulkiau pasiskaityti? blush2.gif

Surinkus 100+ žinučių, atsiranda galimybė tam tikruose skyreliuose kelti iš savo kompiuterio į forumą. Apie tai pasiskaityk šioje temoje wink.gif

Tik perspėju, kad keliant (segant) iš savo kompiuterio, uždėtas paveikslėlio dydžio limitas rolleyes.gif - ne daugiau kaip 30 KB.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 12 14, 13:45)

Tik perspėju, kad keliant (segant) iš savo kompiuterio, uždėtas paveikslėlio dydžio limitas rolleyes.gif - ne daugiau kaip 30 KB.


Ar sumažinus kompiuteryje turimas nuotraukas iki 30KB galėsiu jas prisegti?Man vis nepavykdavo, ar tame ir buvo problema kad nuotraukos buvo didesnės nei 30KB? Kaip atrodys tokios sumažintos nuotraukos, ar nebus labai miniatiūrinės?
Atsakyti
QUOTE(*Miurielė* @ 2006 12 14, 17:20)
Ar sumažinus kompiuteryje turimas nuotraukas iki 30KB galėsiu jas prisegti?Man vis nepavykdavo, ar tame ir buvo problema kad nuotraukos buvo didesnės nei 30KB? Kaip atrodys tokios sumažintos nuotraukos, ar nebus labai miniatiūrinės?

Gali tokio dydžio padaryt 400x350 net fotkes ryškias rolleyes.gif Tiesiog prieš išsaugant jas reikia "paspaust" smile.gif

Taip, dėl per didelio dydžio tau ir nesegė rolleyes.gif
Atsakyti
Kodėl atsakymuose nebeina nieko prisegti rašo: "error privalote ivesti antraštę, privalotė įvesti nuorodą"???
Atsakyti
Kaip prisegti nuotraukėlę iš savo kompiuterio, paaiškinta šioje temoje wink.gif Prisegimas galioja visose temose, nežiūrėk, kad ten apie skelbimus kalbama smile.gif

Kaip skelbime prisegti nuotrauką?
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 12 28, 08:57)
Kaip prisegti nuotraukėlę iš savo kompiuterio, paaiškinta šioje temoje wink.gif Prisegimas galioja visose temose, nežiūrėk, kad ten apie skelbimus kalbama smile.gif

Kaip skelbime prisegti nuotrauką?


Bet nevisose temose atsakant yra skiltis kur galima prisegti nuotrauka.Vienose temose as galiu tai padaryti,o kitose lotuliukas.gif ,nes nera tokios funksijos.Bet kiti dalyviai tai gali padaryti. Kodel?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupciukas: 28 gruodžio 2006 - 21:24
Kiti dalyviai nuotraukas ne prisega, o įdeda nuorodą per img funkciją.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Norėjau paklausti, kodėl dingsta mano įdėtos nuotraukytės? Vakare įdedu iš fotki.com nuoptraukytę, viskas OK, nuotraukytė yra. Rute skaitau tą pačią temą, nuotraukytės nėra, o vietoi jos parašyta "user posted image" verysad.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 12 28, 22:44)
Kiti dalyviai nuotraukas ne prisega, o įdeda  nuorodą per img funkciją.

o man jau kelinta karta raso, kad "Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami"
Bet darau viska taip pat kaip ir seniau... sumažinu įdedu i photobucketa per properti, bet neideda verysad.gif
Atsakyti
Nuotraukos adresas turi baigtis .jpg - tada leis įkelti, jeigu jis baigsis skaičiukais - jo įkelti neleis.
Atsakyti
QUOTE(Nastasja @ 2006 12 29, 11:53)
Sveiki  4u.gif

Norėjau paklausti, kodėl dingsta mano įdėtos nuotraukytės? Vakare įdedu iš fotki.com nuoptraukytę, viskas OK, nuotraukytė yra. Rute skaitau tą pačią temą, nuotraukytės nėra, o vietoi jos parašyta "user posted image"  verysad.gif  g.gif

Nustatyk, kad rodytų viešai wink.gif
Atsakyti
ax.gif norejau paklaust, kaip padaryt, kad is fotki.com ideta i zinute nuotrauku nuoroda galima butu ja pakeist savu pavadinimu
pvz CIA AS
ir ja paspaudus - rodytu nuotrauka is fotki.com

dekoju dekoju 4u.gif
Atsakyti