Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

QUOTE(gerasim @ 2006 09 15, 21:09)
Sveiki man visai neleidzia adminietracija ieiti i savo fotoalbumus ir negaliu delto ideti jokios nuotraukos kame reikalas? ir dienorascio mano nerodo kaip paspaudziu ant dienorascio man kompiuterija rodo nepasiekiamas. unsure.gif  g.gif  sad.gif

Bendruomenės dienoraštis
Atsakyti
Vikšreli, tiesiog nesugebu rasti atsakymo, nors ko gero klausta jau 100 kartų.

Kodėl negalima įkelti paveikslėlio tiesiai iš kompiuterio? Negi tik iš kitų internetinių puslapių? Juk tai nepatogu, nesaugu ir kam to reikia?????

Kodėl negalima prisegti failo siunčiant asmeninę žinutę? Arba kaip tai padaryti, jei galima...

Ačiu pačiu.
Atsakyti
QUOTE(aldyte @ 2006 09 21, 17:55)
Juk tai nepatogu, nesaugu ir kam to reikia?????

To reikia tam, kad neperkraut serverio... O dėl saugumo tai vargu ar būtų koks skirtumas ar tiesiai ar iš internetinio albumo. Dėl patogumo - reikia išmokt įkelt pirmą vaizdelį, o daugiau viskas labai paprasta.

QUOTE(aldyte @ 2006 09 21, 17:55)
tiesiog nesugebu rasti atsakymo, nors ko gero klausta jau 100 kartų.

atsakyta beveik tiek pat biggrin.gif
Atsakyti
nieko nebesuprantu,turiu daugiau nei 100 zinuciu,sukeliau foto i fotki.com bet vistiek neleidzia man ju ikelt....ka darau blogai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sandraa @ 2006 09 28, 13:38)
nieko nebesuprantu,turiu daugiau nei 100 zinuciu,sukeliau foto i fotki.com bet vistiek neleidzia man ju ikelt....ka darau blogai? blush2.gif

Pasiskaityk šią temą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 09 29, 10:40)



aciu blush2.gif
Atsakyti
O man pagelbekit labai labai prasau 4u.gif Nu as tai is viso nemoku jokios nuotraukos ikelti blush2.gif kaip tai padaryti? Na pvz yra tema apie apranga ir noriu ikelti nuotrauka kokia is savo kompiuterio ar interneto, bet nemoku verysad.gif Paaiskinkit kaip tai padaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuxeee @ 2006 10 10, 17:01)
O man pagelbekit labai labai prasau  4u.gif  Nu as tai is viso nemoku jokios nuotraukos ikelti  blush2.gif  kaip tai padaryti? Na pvz yra tema apie apranga ir noriu ikelti nuotrauka kokia is savo kompiuterio ar interneto, bet nemoku  verysad.gif  Paaiskinkit kaip tai padaryti  4u.gif

Kaip skelbime prisėgt nuotrauką?
Atsakyti
norėjau paklausti kaip iš temos panikinti senas foto? Ar taip galima?
Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2006 10 16, 19:53)
norėjau paklausti kaip iš temos panikinti senas foto? Ar taip galima?

*** Jei į žinutę kėlei iš ineternetinio foto albumo, tai tiesiog pratrink tame fotoalbume ir jų neberodys wink.gif

*** Jei kėlei per mygtuką "browse", tai eik į "Mano nustatymai", kairėj pusėj susirask "Valdyti prisegtus failus" ir ištrink nereikalingas foto wink.gif
Atsakyti
o ar galima kaip nors panaikint foto iš fotokonkurso? jei administratoriai gali, tai būčiaulabai dėkinga. (foto idėta konkurse "abi sirdeles puses")
Atsakyti
Sveiki, ikelt nuotraukas as jau moku, na bet iskilo kita problemele g.gif I rankdarbiu skyreli patalpinau savo sages nuotrauka, o ji tokia didele- na vos ne per visa ekrana.. blink.gif Kaip sumazinti? Tikriausiai kazkur jau buvo atsakyta i panasu kl., tada gal galetumet nurodyt kur ieskoti. Is anksto dekui uz ats.
Atsakyti