Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

Kažkaip kilo dar vienas klausimas blush2.gif
Įdėjus į forumą nuotrauką iš interneto, iškart po įdėjimo ją rodė, tačiau kai vėl atsidariau puslapį, kuriame ji(nuotrauka) buvo, nuotraukos jau nesimatė. Kodėl taip atsitiko ir ką reikėtų daryti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuviška mergaitė @ 2006 07 24, 20:44)
Kažkaip kilo dar vienas klausimas blush2.gif
Įdėjus į forumą nuotrauką iš interneto, iškart po įdėjimo ją rodė, tačiau kai vėl atsidariau puslapį, kuriame ji(nuotrauka) buvo, nuotraukos jau nesimatė. Kodėl taip atsitiko ir ką reikėtų daryti?  unsure.gif

Gali būti, kad tame puslapyje, kuriame įkėlei savo nuotraukas nepadarai, kad matytų kiti, t.y. neuždėjai varnelės ant "viešai rodyti" ar kažkas panašaus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 07 27, 13:08)
Gali būti, kad tame puslapyje, kuriame įkėlei savo nuotraukas nepadarai, kad matytų kiti, t.y. neuždėjai varnelės ant "viešai rodyti" ar kažkas panašaus  rolleyes.gif

Ne, tai nėra mano nuotrauka( bet vis vien , VIKŠRELI, ačiū už patarimą). Aš paprasčiausiai ją radau internete ir įdėjau į forumą. Tačiau nuotraukos nerodo. Tikrinau, ar teisingai nurodžiau pav. adresą. Jis teisingas.
Esu į forumą įdėjusi dar keletą nuotraukų, tačiau jos matomos.
Ar gali būti, jog kai kuriose forumo temose mano įdėtų nuotraukų gali nerodyti? O gal forume nerodo tik kai kurių adresų nuotraukų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietuviška mergaitė: 27 liepos 2006 - 13:30
QUOTE(lietuviška mergaitė @ 2006 07 27, 13:30)
Ar gali būti, jog kai kuriose forumo temose mano įdėtų nuotraukų gali nerodyti? O gal forume nerodo tik kai kurių adresų nuotraukų?

Gali būti, kad toj svetainėj nustatytas draudimas ant fotkių ir įkėlus kitur jų adresą, paprasčiausiai nerodo rolleyes.gif O tu išsisaugok tą paveiksėlį ir įsikelk į savo fotoalbumą internete wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 07 31, 11:47)
Gali būti, kad toj svetainėj nustatytas draudimas ant fotkių ir įkėlus kitur jų adresą, paprasčiausiai nerodo  rolleyes.gif O tu išsisaugok tą paveiksėlį ir įsikelk į savo fotoalbumą internete wink.gif

Eilinį kartą ačiū ax.gif
Atsakyti
Norėjau įdėti nuotrauką, tačiau išmetamas užrašas " Bendras failų dydis viršija nustatytą vietos limitą", nors pav. dydis mažesnis už leidžiamą. Kodėl negaliu jo įdėti?
Atsakyti
Dar norėčiau paklausti kaip į " fotki.com" įdėti nuotraukas iš savo kompiuterio, nes ten išmeta daug nuorodų ir aš nesusigaudau ką daryti blush2.gif
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(lietuviška mergaitė @ 2006 08 05, 12:12)
Norėjau įdėti nuotrauką, tačiau išmetamas užrašas " Bendras failų dydis viršija nustatytą vietos limitą", nors pav. dydis mažesnis už leidžiamą. Kodėl negaliu jo įdėti?


O kokio dydžio keli? Nes galima įkelt tik 30 KB nuotraukėlę....

QUOTE(lietuviška mergaitė @ 2006 08 05, 19:49)
Dar norėčiau paklausti kaip į " fotki.com" įdėti nuotraukas iš savo kompiuterio, nes ten išmeta daug nuorodų ir aš nesusigaudau ką daryti blush2.gif
Ačiū


Apie tai pasiskaityk šioje temoje ir ten pat galėsi pasiklaust wink.gif
Atsakyti
Kai bandau ikelti nuotraujas is fotki per IMG, man rodo klaida ir raso, kad dinaminiai puslapiai neleidziami. Kame reikalas?
Nakti, dedant nuotraukas, jos isidejo, nors ir labai mazos (kodel, nors fotkese jos dideles?), o ryte nuotrauku neliko- tik kryziukai. Kame cia reikalas?
Atsakyti
QUOTE(taibent1 @ 2006 08 08, 18:20)
Kai bandau ikelti nuotraujas is fotki per IMG, man rodo klaida ir raso, kad dinaminiai puslapiai neleidziami. Kame reikalas?
Nakti, dedant nuotraukas, jos isidejo, nors ir labai mazos (kodel, nors fotkese jos dideles?), o ryte nuotrauku neliko- tik kryziukai. Kame cia reikalas?

VIsų pirma, išsididink nuotraukėles fotki,com ir tik tada nukopijuok adresiuką. O antra, Nuimk arnelę, kur pažymėta, kad nerodyti viešai nuotraukų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 08 09, 10:08)
VIsų pirma, išsididink nuotraukėles fotki,com ir tik tada nukopijuok adresiuką. O antra, Nuimk arnelę, kur pažymėta, kad nerodyti viešai nuotraukų wink.gif


O kur ta varnele nuimti?
Atsakyti
[/B][I][FONT=Courier][COLOR=red]Sveiki man visai neleidzia adminietracija ieiti i savo fotoalbumus ir negaliu delto ideti jokios nuotraukos kame reikalas? ir dienorascio mano nerodo kaip paspaudziu ant dienorascio man kompiuterija rodo nepasiekiamas. unsure.gif g.gif sad.gif
Atsakyti