Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

QUOTE(rulle @ 2006 06 16, 11:52)
Laba diena! Noriu paklausti, kur geriau susikurti fotoalbumą,kad nereiktu mokėti, nes www.fotki. com man užblokavo, nors dėjau į nemokamą.Ačiū

Internetinis foroalbumas

Pirmuose šios temos puslapiuose yra paaiškinta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(darius7 @ 2006 05 30, 10:06)
Norėjau paklausti ten kur būna temos su galimybe kelti nuotraukas iš kompo, nu su mygtuku "browse" kodėl man neleidžia? Nejaugi toks blogas esu...  verysad.gif  ar kaip čia?


o aš is viso to mygtuko BROWSE nematau, kai kuriu naują postą????
ta nuoroda, kur yra ępsl apie įkelimą per BROWSE irgi neveikia, padėkit kas galit, a? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renant @ 2006 06 23, 11:34)
o aš is viso to mygtuko BROWSE nematau, kai kuriu naują postą????
ta nuoroda, kur yra ępsl apie įkelimą per BROWSE irgi neveikia, padėkit kas galit, a?  mirksiukas.gif

Jau savo ankstesnėj žinutėj rašiau, kad reikėtų pasižiūrėt pirmuose šios temos psl wink.gif + riek surinkt 100+ žinučių (jas kaip matau jau turi).

QUOTE(Vikšrelis @ 2005 01 05, 22:55)

Todel kad si galimybe pritaikyta tik keliose temose - "stai mes kokie", "skelbimu lenta", berods dar "gyvunu" skyrelyje rolleyes.gif


Atsakyti
norejau paklausti kodel tarkim vestuviu skyrelyje galiu deti nuotraukas o Namu skyrelyje negaliu, nera jokio browse g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaarch @ 2006 06 23, 13:00)
norejau paklausti kodel tarkim vestuviu skyrelyje galiu deti nuotraukas o Namu skyrelyje negaliu, nera jokio browse  g.gif

Todėl, kad taip jau nustatyta administratorių tongue.gif Tas "browse", kaip jau minėjau, yra tik tam tikruose skyreliuose. Kad ir kiek surinktum žinučių, jis neatsiras wink.gif
Atsakyti
QUOTE(spirgiukas @ 2004 12 07, 00:45)
Peržiūrėjau visas panašias temas,bet atsakymo neradau unsure.gif
Kai bandau įdėti nuotraukytę,man vis rašo:
Jums neleidžiama naudoti tokio paveikslėlio plėtinio. Teisingas formatas yra: http://www.www.super...om.org/logo.gif, ir neteisingas formatas yra: http://www.www.super...logo.pirmas.gif
Ką aš darau blogai?



man irgi taip;///// kdl?
Atsakyti
klausimas štai toks: ar įmanome įdėti nuotraukas tiesiai iš kompo??????
o jei įmanoma tai kaip???
pati bandžiau dėti iš albumo kodakgallery.com,bet nieko nepavyko, o tokios nuorodos kaip paviešinti nuotrauką ten išvis neradau unsure.gif
ačiū už dėmesį
Atsakyti
QUOTE(fanda @ 2006 07 04, 18:06)
klausimas štai toks: ar įmanome įdėti nuotraukas tiesiai iš kompo??????
o jei įmanoma tai kaip???
pati bandžiau dėti iš albumo kodakgallery.com,bet nieko nepavyko, o tokios nuorodos kaip paviešinti nuotrauką ten išvis neradau unsure.gif
ačiū už dėmesį


Galimybė įkelt iš savo kompiuterio yra tik tam tikruose skyreliuose (skelbimų lentoj, gyvūnų, maisto skyreliuose..). Tiesiog rašant pačią žinutę, apačioj rasi eilutę "browse". Galima kelti iki 30 KB paveikslėlį.

Jei nepavyko tam puslapyje, tai pasiskaityk šioje temoje Internetinis fotoalbumas apie kitas svetaines.

Papildyta:
QUOTE(bird @ 2006 07 04, 15:57)
man irgi taip;///// kdl?



Jei jau neišeina, tai parašyk, iš kur keli tą paveikslėlį rolleyes.gif arba įkelk jo internetinį adresą
Atsakyti
as uzsiregistravus www.fotki.com ir susikelus kelias savo nuotraukytes. bet yra problema- kai ikeliu jas i supermama, jas rodo tik ta diena, o kita ju jau neberodo schmoll.gif kodel cia taip? noriu, kad visalaik rodytu blush2.gif
aciukas uz ats! smile.gif
Atsakyti
kelk i Photobucket.com ir nedings mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,
nežinau ar šiame skyrelyje jau buvo tokie klausimai, bet norėčiau paklausti:

1. ar internet. adrese "www.fotki.com" galima dėti savo nuotraukas iš kompiuterio dokumentų nemokamai;
2. ir ar galima tuomet iš šio adreso dėti savo nuotraukas į "www.supermama.lt/forumas" skyrelius;
3.kodėl negalima į forumą dėti nuotraukų iškart iš kompiuterio?

Iš anksto dėkoju
Atsakyti
QUOTE
1. ar internet. adrese "www.fotki.com" galima dėti savo nuotraukas iš kompiuterio dokumentų nemokamai;


Galima

QUOTE
2. ir ar galima tuomet iš šio adreso dėti savo nuotraukas į "www.supermama.lt/forumas" skyrelius;


Galima, jei ant tam tikrų nuotraukų uždedi varneles, kad jos būtų "viešos", t.y. matytų ir kiti nariai.

QUOTE
3.kodėl negalima į forumą dėti nuotraukų iškart iš kompiuterio?


Ši galimybė "browse" atsiranda tik surinkus 100+ žinučių. Žinutės skaičiuojamos tik tam tikruose skyreliuose. Kur neskaičiuojama, pasiskaityk šioje temoje.



"Browse" padaryta tik tam tikruose skyreliuose:

**Skelbimų lenta -> Vaikiška "technika", Besilaukiančioms ir maitinančioms, Drabužiai ir avalynė (tik vaikų poskyryje)

**Štai mes kokie!

**Kelionės ir atostogos

**Šventės -> Kalėdų karštligė

**Vestuvės - visi poskyriai, išskyrus "Įvairios smulkmenos" ir "Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms"

**Sportas ir dietos -> abiejuose lieknėjimo istorijų poskyriuose

**Flora ir Fauna

**Kulinarinės idėjos

**Namai -> "Statome namą nuo A iki Z"

**Dėdės Miego pasakos

**Konkursai
Atsakyti