Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

QUOTE(troliuke @ 2006 06 08, 23:50)
user posted image

gal galit patart,kaip reikia ideti didesne foto,man gaunasi va tokia tiktais verysad.gif
aciu uz atsakyma is anksto


Pirma reikia ją išsididinti (pasirenki nuotraukėlę ir spaudi ant jos), o tik paskui kelti į SM per kodą IMG wink.gif


QUOTE(Spyrga @ 2006 06 09, 08:42)
Vakar ikeliau kelias foto is savo internetinio foto albumo ir viskas kaip ir buvo gerai - nuotraukos matesi. Siandien nuotrauku jau nematyti, raso, kad "user posted images" blink.gif Kas cia atsitiko? Paziurejau, ta pati rodo ir tenai, kur anksciau buvau ikelusi nuotraukas. Savo internetiniame albume nieko nekeiciau, nieko neistryniau  blink.gif Man, atrodo, tenai viskas gerai. Gal gali kas paaiskinti, kodel cia taip?


Gal tu esi paslėpusi savo nuotraukas nuo kitų user'ių g.gif Siūlau pasiskaityt šią temą. Joje kaip tik diskutuoja apie fotki.com wink.gif

Internetinis foto albumas
Atsakyti
As nuotraukas laikau www.banga.lt
ir ten jos tokio dydzio,nepasididina verysad.gif
nelabai suprantu kaip ja padidinti g.gif
aciu uz atsakyma 4u.gif

na bandau vel ikelt
user posted image


na gaunas tik tokio dydzio,nes bangoj tik tokio dydzio
kaip jusu nuoziura,ar tinka toks dydis blush2.gif blush2.gif ax.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
viska perskaiciau, bet dar karta noreciau paklaust(nes aiskaus ats neradau) kaip reikia padidint nuotrauka, kuri yra www.fotki.com, t.y. as noriu ikelt nuotrauka is ten i si foruma, bet man ikelia mazyte, o as noriu dideles wink.gif
ir man atsitiko ta pati problema - vakar idejau is fotki.com nuotrauka, ja rode, o snd jau neberodo g.gif cia kalbejo kazkas apie tai, kad galiam tas fotkes paslept nuo kitu useriu. bet as taip nedariau lyg g.gif g.gif
buciau labai dekinga uz ats!
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2006 06 09, 19:04)
na gaunas tik tokio dydzio,nes bangoj tik tokio dydzio

Na didesnė už tokią nei įkelta internete ir nebus.
Atsakyti
Ei, kodel tos nuotraukos, kur vakar rode, siandien jau neberodo?? cry.gif cry.gif cry.gif kas cia netaip? as is fotki keliu ir ta nuotrauka terodo tik viena diena, kita jos jau neberodo...
kas cia ne taip? buciau labai dekinga uz ats! ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Glory @ 2006 06 12, 11:07)
Ei, kodel tos nuotraukos, kur vakar rode, siandien jau neberodo??  cry.gif  cry.gif  cry.gif  kas cia netaip? as is fotki keliu ir ta nuotrauka terodo tik viena diena, kita jos jau neberodo...
kas cia ne taip? buciau labai dekinga uz ats!  ax.gif  ax.gif

Uzdek varnele, kad ta nuotrauka viesa tongue.gif

troliuke, kai keli fotke i banga, visad nuimk varnele, kad nesumazintu tau jos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 06 12, 08:43)
Uzdek varnele, kad ta nuotrauka viesa  tongue.gif

troliuke, kai keli fotke i banga, visad nuimk varnele, kad nesumazintu tau jos  mirksiukas.gif



Viksreli,o kur ta varnele turi buti g.gif
ir aciu labai uz atsakymys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2006 06 12, 22:44)
Viksreli,o kur ta varnele turi buti g.gif
ir aciu labai uz atsakymys 4u.gif

Gal ne taip pirma išsireiškiau ax.gif , kai keli nuotrauką, nustatyk dydį ant "didelis" mirksiukas.gif , tada visad rodys originalų dydį wink.gif

user posted image
Atsakyti
Na aciu Viksreli 4u.gif uz informacija ir pagalba ax.gif 4u.gif
sekmiukas tau... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glory @ 2006 06 12, 12:07)
Ei, kodel tos nuotraukos, kur vakar rode, siandien jau neberodo??  cry.gif  cry.gif  cry.gif  kas cia netaip? as is fotki keliu ir ta nuotrauka terodo tik viena diena, kita jos jau neberodo...
kas cia ne taip? buciau labai dekinga uz ats!  ax.gif  ax.gif

na as uzdejau ta varnele ir kazkodel siandien vel rodo ''user posted image'' verysad.gif verysad.gif kodel cia taip??
Atsakyti
QUOTE(Glory @ 2006 06 14, 12:41)
na as uzdejau ta varnele ir kazkodel siandien vel rodo ''user posted image'' verysad.gif  verysad.gif  kodel cia taip??

Kelk į kitą internetinį puslapį ir nebus jokių problemų, pvz http://www.photobucket.com Man su juo jokių problemų nekyla biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena! Noriu paklausti, kur geriau susikurti fotoalbumą,kad nereiktu mokėti, nes www.fotki. com man užblokavo, nors dėjau į nemokamą.Ačiū
Atsakyti