Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

Nezinau ar cia pataikysiu, bet kodel nebegalima i "IMG" nuoroda deti paveiksliuku su dvigubu pletiniu? Pvz. logo.pirmas.gif?

Kai as sudedu nuotraukas i savo galerija, joje pagaminami mazi paveiksleliai, kuriu vardai yra su dviem taskais. Ir kai noriu ideti nuoroda i savo nuotraukas, mieliau dedavau nuoroda i maza nuotrauka (kuriuos vardas su dviem taskais), o ne i didele, tikedama, kad tuo maziau apkraunu kitus kompus... Dabar esu priversta deti nuorodas i dideles nuotraukas g.gif
Atsakyti
Sveiki,ne taip senai prisijungiau.Kaip idetis savo nuotraukas?
Atsakyti
QUOTE(auksmama @ 2006 04 08, 11:09)
Sveiki,ne taip senai prisijungiau.Kaip idetis savo nuotraukas?

http://www.supermama...pic=22679&st=24

http://www.supermama...showtopic=27308

http://www.supermama...?showtopic=6669

mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir aš norėčiau sulaukti atsakymo ax.gif

Kokios yra tos temos/skyreliai kuriuose yra browse galimybė?

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(persefone @ 2006 04 10, 08:35)
Ir aš norėčiau sulaukti atsakymo ax.gif

Kokios yra tos temos/skyreliai kuriuose yra browse galimybė?

smile.gif


Jei jau taip įdomu, tai juk pati atsidariusi temą ir jau rašant žinutė gali pamatyti, ar browse yra, ar ne rolleyes.gif Jei yra, vadinas, galima kelti iš savo kompo smile.gif

Skelbimuose, Faunoj, Floroj, Vestuvėse, Kulinarijos idėjose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2005 01 05, 21:55)

Todel kad si galimybe pritaikyta tik keliose temose - "stai mes kokie", "skelbimu lenta", berods dar "gyvunu" skyrelyje rolleyes.gif


sveika viksreli, buk maloni, padek man glusai blush2.gif , kaip susikurti nuotrauku albuma, kokio dydzio nuotrauka turi buti kad leistu ikelti? parasyk konkreciai nuo ko pradeti labai aciu
Atsakyti
QUOTE(Indre_G. @ 2006 04 12, 19:49)
sveika viksreli, buk maloni, padek man glusai blush2.gif , kaip susikurti nuotrauku albuma, kokio dydzio nuotrauka turi buti kad leistu ikelti? parasyk konkreciai nuo ko pradeti labai aciu

Pagalba naujokams kaip tik mano parašėlis tongue.gif
Atsakyti
Nesuprantu, kodėl man nebeleidžia skelbimų lentoj įdėti nuotraukas, nėra browse mygtuko kai rašau atsakymą, help blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ba_Bochka @ 2006 04 20, 18:53)
Nesuprantu, kodėl man nebeleidžia skelbimų lentoj įdėti nuotraukas, nėra browse mygtuko kai rašau atsakymą, help  blush2.gif

Jei jau nėra, tai yra kita išeitis: įkelti tą paveikslėlį į internatą, o jau iš ten - į forumą 4u.gif

Internetinis fotoalbumas
Atsakyti
Bet prieš kokius metus aš galėjau browse-inti, o dabar ne.. gal tra kokia priežastis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ba_Bochka @ 2006 04 21, 13:21)
Bet prieš kokius metus aš galėjau browse-inti, o dabar ne.. gal tra kokia priežastis?  blush2.gif

Prieš metus buvo galima kelt paveiksliukus beveik visose temose. Dabar tos galimybės sumažintos, ir paliktos tik tam tikruose skyreliuose. Nes mūsų daug ir tas nuotraukų kėlimas į forumą užima daug vietos....
Atsakyti
Dar norėjau paklausti, kokio dydžio KB gali būti nuotraukos, kuriant albumą SM, "Mano nustatymuose"? g.gif
Atsakyti