Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

QUOTE(Himeko @ 2006 03 22, 22:51)
Man irgi tas pats buvo. Po to nuotraukas perkėliau į fotki.com, bet iš ten vėl jų nesimato, nors kai rašiau žinutę , tai jos tikrai susikėlė, patikrinau su mygtuku "peržiūrėti žinutę"- nuotraukas tikrai mačiau vėl. Bet kai grįžau po kelių dienų į tą temą radau tik "blynus vietoje nuotrauku" ( ir dar užteršiau temą tuščiomis žinutėmis). Praradau viltį įdėti nors vieną nuotrauką.....


Tai ką dabar daryti?Laukti kol surinksiu 100 žinučių ir galėsiu tiesiai iš kompiuterio įkelti? Nesinori specialiai rašyti bet ką, vien dėl skaičiaus schmoll.gif .
Atsakyti
Bet kodel butinai reikia surinkti tas 100 zinuciu, daba galiu po smailiuka prirasyti visur g.gif , tik tam kad jos surinkti, nesamone kazkokia g.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(VUL @ 2006 03 23, 07:55)
Tai ką dabar daryti?Laukti kol surinksiu 100 žinučių ir galėsiu tiesiai iš kompiuterio įkelti? Nesinori specialiai rašyti bet ką, vien dėl skaičiaus  schmoll.gif .


Va-va mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Himeko @ 2006 03 22, 21:51)
Man irgi tas pats buvo. Po to nuotraukas perkėliau į fotki.com, bet iš ten vėl jų nesimato, nors kai rašiau žinutę , tai jos tikrai susikėlė, patikrinau su mygtuku "peržiūrėti žinutę"- nuotraukas tikrai mačiau vėl. Bet kai grįžau po kelių dienų į tą temą radau tik "blynus vietoje nuotrauku" ( ir dar užteršiau temą tuščiomis žinutėmis). Praradau viltį įdėti nors vieną nuotrauką.....

Tai gal ten nusistatei, kad nerodytų viešai nuotraukų g.gif todėl ir matai tik tu biggrin.gif
Atsakyti
Visos domisi, kaip įkelti nuotraukas, o man kilo priešingas klausimas ax.gif .
Vakar įkėliau vieną savo dukrytės nuotrauką. Galvojau po kurio laiko, t.y. kad ir šiandien iš ryto ją išimsiu, t.y. pakeisiu jau paskelbtą savo žinutę ir ištrinsiu įtrptą nuotrauką. Bet , mano žinutės jau nebeleidžia redaguoti.
KAIP GALĖČIAU IŠIMTI sm PASKELBTĄ NUOTRAUKĄ?
Atsakyti
sveiki 4u.gif
na o as norejau paklausti,kaip is savo kompo nusiusti nuotrauika pvz i skelbimu skyreli.ar ta foto dar pirmiau reikia kur kitur nusiusti,nesusigaudau ax.gif .ir kazkaip beieskodama,dar susiduriau su tokiu klausimu,kaip sumazinti nuotrauka.na nz. ar ar cia aiskiai paklausiau g.gif
Papildyta:
ai dar zinokit paskaiciau kad nuotrauka reikiia nusiust i interneta, o kaaaaaip? g.gif paaiskinkit,nemoku,neteko susidurt.aciukas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitelė @ 2006 03 28, 08:41)
Visos domisi, kaip įkelti nuotraukas, o man kilo priešingas klausimas ax.gif .
Vakar įkėliau vieną savo dukrytės nuotrauką. Galvojau po kurio laiko, t.y. kad ir šiandien iš ryto ją išimsiu, t.y. pakeisiu jau paskelbtą savo žinutę ir ištrinsiu įtrptą nuotrauką. Bet , mano žinutės jau nebeleidžia redaguoti. 

Jei nuotraukėlė buvo įkelta į internetą, o iš ten - Į SM, tai tiesiog ištrink internete ir jos jau neberodys mūsų forume.
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 03 29, 09:25)
Jei nuotraukėlė buvo įkelta į internetą, o iš ten - Į SM, tai tiesiog ištrink internete ir jos jau neberodys mūsų forume.


Taip ir padariau, bet nuotraukytę vis tiek rodo blink.gif doh.gif . Būtent todėl ir klausiau patarimo. Kodėl ją rodo? Ką dar galiu padaryti?
Atsakyti
QUOTE(Bitelė @ 2006 03 29, 09:32)
Taip ir padariau, bet nuotraukytę vis tiek rodo blink.gif doh.gif  . Būtent todėl ir klausiau patarimo. Kodėl ją rodo? Ką dar galiu padaryti?

Išjunk naršyklę ir vėl įsijunk wink.gif Nes naršyklė nuotraukėles įsikelia į atmintį, kad paskui mažiau jai būtų krovimosi, siuntimo iš ineto smile.gif Turėtų padėt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 03 29, 09:48)
Išjunk naršyklę ir vėl įsijunk wink.gif Nes naršyklė nuotraukėles įsikelia į atmintį, kad paskui mažiau jai būtų krovimosi, siuntimo iš ineto  smile.gif Turėtų padėt wink.gif

g.gif padariau, kaip patarei, bet nepadėjo.
Bet labai noriu išiimti nuotrauką doh.gif . Ką daryti? Iš internetionio puslapio, iš kurio ją įkėliau, ištryniau, naršyklę išjungiau ir vėl įsijungiau, bet nuotraukas vis tebėra...Nieko nesuprantu. Jeigu būčiau žinojusi, kad nesugebėsiu jos išimti, būčiau nekėlusi. ax.gif Tik va, kad kitais kartais nebuvo tokių problemų doh.gif
Atsakyti
[quote=Vikšrelis,2006 02 23, 10:02]
Galimybė įkelti iš savo kompiuterio nuotraukėlę/paveiksliuką yra tik tam tikruose skyreliuose/temose. Jei jau nėra tam skyrely, tai ir nebus rolleyes.gif
Papildyta:

Kokios yra tos temos/skyreliai kuriuose yra browse galimybė?
Atsakyti
as dar naujoke, ir isvis man ne labai aisku kodel kaikur paklausti galiu, o va kaskurioje temoje pasake kad cia tik skaitoma g.gif
ir kaip reikia pasiulyti nauja tema, nes mane domina mokami nemokami skiepai ir ju skirtumai. g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ornelax @ 2006 04 06, 21:56)
ir kaip reikia pasiulyti nauja tema, nes mane domina mokami nemokami skiepai ir ju skirtumai. g.gif  g.gif

Žiūrėk skyrelyje "Vaikų sveikata" Skiepai
Atsakyti