Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

O galima panaikinti nuotraukas kurias esu ikelusi prie vieno is savo pasisakymu? Susidare tokios aplinkybes, kad geriau tu fotkiu nebebutu. Bet jau redaguoti zinutes nebeleidzia verysad.gif ka daryti? 4u.gif
Aciux, jau radau atsakyma kitoje temoje thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tunacka: 23 vasario 2006 - 09:47
QUOTE(Riugliuke @ 2006 02 16, 15:35)
ar dar vyksta tie atnaujinimo darbai? kazkodel sklebimu lentoje skyrelyje 'prekes tevams' nera browse galimybes, nors 'prekes vaikams' ja puikiai pasinaudojau  g.gif

Galimybė įkelti iš savo kompiuterio nuotraukėlę/paveiksliuką yra tik tam tikruose skyreliuose/temose. Jei jau nėra tam skyrely, tai ir nebus rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmaarch @ 2006 02 03, 13:19)
Siandien ikelinejau keleta nuotrauku viskas buvo tvarkoj, dabar noriu ikelti nebeleidzia raso, kad liko kazkur 460baitu vietos, kodel tik tiek? anksciau taip nebuvo niekada  g.gif

Matyt, jau viršijai nuotraukų kėlimo limitą g.gif. Pratrink senesnias nuotraukėles ir vėl galėsi kelti wink.gif
Atsakyti
kai tik surinkau šimtą žinučių, mačiau, kad leidžia kelti nuotraukas Rankdarbių skyrelyje, bet kažkodėl pastebėjau, kad senokai nebėra to browse mygtuko šiose temose... viską saugau kompe, todėl norėtųsi ne tik nuorodą įkelti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2006 03 13, 13:23)
Perskaičiau daug informacijos, bet vistiek nesupratau    g.gif
Negaliu įkelt nuotraukos iš kompo į atsakymą? Kodėl?

Todėl kad tokia galimybė numatyta TIK KAI KURIOSE (ne visose) temose nariams, kurie turi surinkę 100 žinučių.
Atsakymas vos pora žinučių aukščiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 03 13, 19:24)
Todėl kad tokia galimybė numatyta TIK KAI KURIOSE (ne visose) temose nariams, kurie turi surinkę 100 žinučių.
Atsakymas vos pora žinučių aukščiau wink.gif


Ačiū 4u.gif
O sukurt savo galeriją ir iš ten įkelt nuotraukas irgi negaliu???
Atsakyti
Turiu virs 100 zinuciu, o skelbimuose vistiek neduoda Browse, kad ikelt nuotraukyte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2006 03 10, 16:31)
doh.gif Pas man lietuviškai kompiuteris eina, nesuprantu kaip sumažinti nuotraukas doh.gif
Papildyta:

gal paaiskinkit man  4u.gif dar


Ir pas mane lietuviškas kompiuteris. Noriu įsikelti nuotraukyčių į galeriją, bet nemoku susimažinti. Gal galit padėti. help.gif 2.gif doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalėja @ 2006 03 14, 14:45)
Ir pas mane lietuviškas kompiuteris. Noriu įsikelti nuotraukyčių į galeriją, bet nemoku susimažinti. Gal galit padėti.  help.gif  2.gif  doctor.gif

Čia nepriklauso lietuviškas ar ne kompiuteris rolleyes.gif

O apie nuotraukų mažinimą galima susirast temą skyrelyje "Mamos kompiuteris" wink.gif

Apie nuotraukas



QUOTE(vikaliu @ 2006 03 14, 13:50)
Ačiū    4u.gif
O sukurt savo galeriją ir iš ten įkelt nuotraukas irgi negaliu???

Gali user posted image Tik atmink, kad Galerija skirta vaikų, savo nuotraukoms kelt, o ne rūbams ir pan... rolleyes.gif


QUOTE(Dukra @ 2006 03 14, 13:55)
Turiu virs 100 zinuciu, o skelbimuose vistiek neduoda Browse, kad ikelt nuotraukyte  ax.gif

Jau buvau aiškinusi, kad "browse" yra tik tam tikruose skyreliuose.

Jei jo nėra, galima tą nuotrauką/paveikslėlį įsikelt į internetą, o iš ten jau į mūsų forumą tongue.gif
Atsakyti
[/color]
Jau buvau aiškinusi, kad "browse" yra tik tam tikruose skyreliuose.

Jei jo nėra, galima tą nuotrauką/paveikslėlį įsikelt į internetą, o iš ten jau į mūsų forumą tongue.gif

[/quote]

Bet pvz. skelbimu lentoje tai kitos gali ikelt, o as vistiek ne. Tai gal tada yra ne tam tikruose skyreliuose, o tam tikriem vartotojams, pasirinktinai ar kaip. Aciu uz pagalba, jau ir nebandysiu daugiau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2006 03 15, 10:33)
Bet pvz. skelbimu lentoje tai kitos gali ikelt, o as vistiek ne. Tai gal tada yra ne tam tikruose skyreliuose, o tam tikriem vartotojams, pasirinktinai ar kaip. Aciu uz pagalba, jau ir nebandysiu daugiau. 4u.gif

Reikia surinkti 100 žinučių, kad atsirastų tas "browse" wink.gif
Atsakyti
Gal galit paaiškinti, kodėl man nepavyko iš fotofabriko įkelti nuotraukos? Nusikopijavau jos adresą, į IMG įklijavau ir vietoj nuotraukos gavau kažkokį užbrauktą fotoaparatą doh.gif . Ar aš kažką ne taip padariau, ar fotofabrikas neleidžia ?
Atsakyti
QUOTE(VUL @ 2006 03 22, 11:04)
Gal galit paaiškinti, kodėl man nepavyko iš fotofabriko įkelti nuotraukos? Nusikopijavau jos adresą, į IMG įklijavau ir vietoj nuotraukos gavau kažkokį užbrauktą fotoaparatą doh.gif . Ar aš kažką ne taip padariau, ar fotofabrikas neleidžia ?




Man irgi tas pats buvo. Po to nuotraukas perkėliau į fotki.com, bet iš ten vėl jų nesimato, nors kai rašiau žinutę , tai jos tikrai susikėlė, patikrinau su mygtuku "peržiūrėti žinutę"- nuotraukas tikrai mačiau vėl. Bet kai grįžau po kelių dienų į tą temą radau tik "blynus vietoje nuotrauku" ( ir dar užteršiau temą tuščiomis žinutėmis). Praradau viltį įdėti nors vieną nuotrauką.....
Atsakyti