Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

Zinot nusipirkau as ta knyga,darbas su photoshopu...AdobePhotoshop7,bet man kazkaip geriau einasi,kaip pati viska spaudalioju ir bandau,negu ten skaityti,aisku,ko nezinai pasiskaitai ka reiskia..tas gerai thumbup.gif ..........
Atsakyti
Radau rusų k. aprašymą nuo ko pradėti redaguojant nuotraukas ir ką po ko daryti . Gal kam nors bus įdomu . smile.gif smile.gif smile.gif


http://digicam.ru/ar...1718024001.html
Atsakyti
HELP!

labai reikia stai kokio dalyko,ir dar skubiai unsure.gif - kaip pakeisti objekto spalva su photo shop'u ? as dar jame naujoke, todel taip skubiai nieko nerandu...
please , gal kas pasakytumet? likciau amzinai skolinga rolleyes.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE (viksrelis @ 2003 06 07, 23:33)
Egliuk

As naudoju programa "Paint Shop pro" v8. Ji ka tik isleista, tai ir man visiskai nauja ;D. Tik tiek man lengviau, kad ji panasi i kitas foto redagavimo programas :smile.gif. Ir sioj programoj yra spec ideti remeliai "frame". Galima ir paciam susikurti wink.gif

Tuos remelius idet nesunku:

Atsidarai nuotrauka ir paspaudi ant norimo remelio. Iskart parodo ir kaip atrodys ta nuotrauka wink.gif.

Su sia programa taip pat galima paryskinti nuotrauka, pasviesinti, padidinti spalvu kontrasta.... Vienu zodziu, yra ivairiu pribumbasu wink.gif, visu net neisbandziau ;D ;D ;D.

Remelius as radau bet kur rasti paveiksliukus (tubes berods ).niekaip nesigebu ju rast ohmy.gif o taip norisi
Atsakyti
Remeliu galima uzsideti ant nuotraukyciu siame puslapyje: http://arctic.photoi...photoframe.html
tikrai visai nesunkiai ir gana neblogu vaikisku yra biggrin.gif
Atsakyti
GAL MAN JAU GALVA PAVASARI NEVEIKIA . NIEKAIP NESUPRANTU KAIP SAVO NUOTRAUKĄ Į TUOS RĖMELIUS ĮKIŠTI . JEIGU GALI , PARAŠYK KĄ PO KO DARYTI . g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE (Vidulė @ 2004 04 21, 16:59)
GAL MAN JAU GALVA PAVASARI NEVEIKIA . NIEKAIP NESUPRANTU KAIP SAVO NUOTRAUKĄ Į TUOS RĖMELIUS ĮKIŠTI . JEIGU GALI ,  PARAŠYK KĄ PO KO DARYTI .  g.gif  g.gif  g.gif

is karto spaudi Photo WorkShop™,
Paskui: iFrame™-
dar paskui :Get a New Photo,tada ismeta leltele narsyti.issirenki nuotraukele is savo kompo ir spaudi UPLOAd SAvo nuotrauka jau idejai
Dabar liko tik remelius susirasti:GET A NEw Frame ten pasizymi kuriuos nori remelius spaudi FINISHED
Belieka tik issisaugoti nuotrauka ,turetu iseioti gana dailiai
Jei dar kazka ne taip paaiskinau ,pasitaisysiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auge X: 21 balandžio 2004 - 17:16
LABAI AČIŪ !!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Vidulė @ 2004 04 21, 21:51)
LABAI AČIŪ !!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ner uz ka
Atsakyti
Mamos padekit esu naujoke ir nesusigaudau kaip reikia atsisiusti nuotraukas ir patalpinti i skyreli "Stai mes kokie". Nuotraukos yra kompiuteryje,kaip padaryti ,kad jos turetu internetini adresa? Gal galite kas nors detaliai paaiskinti kaip ka daryti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE (Evelin @ 2004 04 23, 08:53)
Mamos padekit esu naujoke ir nesusigaudau kaip reikia atsisiusti nuotraukas ir patalpinti i skyreli "Stai mes kokie". Nuotraukos yra kompiuteryje,kaip padaryti ,kad jos turetu internetini adresa? Gal galite kas nors detaliai paaiskinti kaip ka daryti? doh.gif

surinkus 100 zinuciu tikrai leis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Evelin @ 2004 04 23, 06:53)
Mamos padekit esu naujoke ir nesusigaudau kaip reikia atsisiusti nuotraukas ir patalpinti i skyreli "Stai mes kokie". Nuotraukos yra kompiuteryje,kaip padaryti ,kad jos turetu internetini adresa? Gal galite kas nors detaliai paaiskinti kaip ka daryti? doh.gif

reik susikelt i interneta kad turetu inetrnetini adresa... dauguma cia kelia i www.bite.lt - bite plius (ten uzsiregistruoji ir gali kelti pas save i dienorasti, ten ir nuotraukos dydi gali pasirinkti. Taip ir atsiranda tas internetinis adresas.
Atsakyti