Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

QUOTE(Alyvuogė+ @ 2007 02 28, 15:35)
As mazinu foto per Paint programa kuri kiekvienuose windows yra  4u.gif

ir as taip visada darau drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image

Pbandau ir aš įkelt nuotraukytę, per skaičiusi galybę informacijos. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki.Gal kas galėtų padėti? ax.gif Turiu projektą, papaišytą Adobe reader programoje *pdf formatas.Ar galima kaip nors pakeisti tą formatą, ar kur nors kitur perkelti, kad galėčiau įkelt į forumą?Skenerio neturiu. Būčiau dėkinga, jei kas nors paprastai paaiškintų kaip tai padaryti.blush2.gif
Atsakyti
Perskaičiau tikrai daug , bet prisipažystu ne viską blush2.gif
Gal kas paaiškintu su kuria programa galima butu uždėt ant nuotraukos užrašiuką, gražiu šriftu ir
dar gal ant daug nuotrauku iš kart smile.gif


Ir dar gal paaiškinsit kaip įkelt šriftus ir kokiu formatu juos reik rast i Jasc Paint Shop Pro 9,

busiu dėkinga
Atsakyti
Radau kaip užrašyt

bet klausimas lieka
kaip viso aplankalo nuotraukom uždėt vienoda užrašiuką

ir kaip parsisiust šriftus ir juos ikelt į programą
Atsakyti
Laba. Gal kas galit papasakoti, kaip užtušuoti mašinos numerį, keliant mašinos skelbimus pardavimui? Įkelti tai moku, o KAIP PASLĖPTI NUMERĮ TAI NEMOKU. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(auroryte @ 2007 04 11, 10:18)
Laba. Gal kas galit papasakoti, kaip užtušuoti mašinos numerį, keliant mašinos skelbimus pardavimui? Įkelti tai moku, o KAIP PASLĖPTI NUMERĮ TAI NEMOKU. blush2.gif

Į PAINT'tą įsikelk ir užtepliok su kokia nori spalva.
Atsakyti
labai reikia pagalbos:gal kas galit imest nuoroda is kur galima atsisiust Photoshop'a aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugi: 13 balandžio 2007 - 14:06
Labučiai. Turiu problemą, gal kas patars.

Prisirinkau caro maro laikų nuotraukų, kurias turiu grąžint ir noriu pasidaryt kopijas. Kažin ar užsisakant internetu tokias daro (skenuotas /fotkintas). Kaip geriau daryti ar skenuoti, ar fotografuoti?
Atsakyti
QUOTE(kipse @ 2007 04 19, 19:36)
Labučiai. Turiu problemą, gal kas patars.

Prisirinkau caro maro laikų nuotraukų, kurias turiu grąžint ir noriu pasidaryt kopijas. Kažin ar užsisakant internetu tokias daro (skenuotas /fotkintas). Kaip geriau daryti ar skenuoti, ar fotografuoti?

skenuok
Atsakyti
Padėkit man help.gif ,esu susikūrusi intern foto albumą.Į bendraamžius noriu įdėti nuotrauką,bet man meta 'dinaminiai psl {IMG} žymėse neleidžiami g.gif .Gl aš ne čia įklijuoju g.gif .Ką aš ne taip darau?
Atsakyti
Turiu vieną klausimą,neseniai perinstalivome kompa ir nebeišeina įkelti nuotraukų į forumą .K ai spaudžiu IMG ar http:// mygtukus man išmeta lentelę su užrašu Error!privalote įvesti nuorodą g.gif nesuprantu kokią nuoodą,gal kas padės ax.gif
Atsakyti