Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

QUOTE(dzeldze @ 2007 01 13, 13:44)
Savo tai man negaila, as ju kalnus kasdien prisifotkinu, bet va gimines dave visa fotika (galvojo kad sugedo) su 200 nuotrauku, as jas i savo kompa suvariau....giminems fotika "pataisiau"....  nu tai ta pacia proga jie ir be nuotrauku liko blink.gif Vaje, o kaip pasakyt, sakysiu, kad virusas suede...gal patikes???


Beje, gali bandyti iš fotoaparato kortelės atstatyti duomenis. Manau yra tikimybės, kad gali pavykti.
Atsakyti
QUOTE(ziuzy @ 2007 01 13, 18:29)
Tai, kad ir XP, ir 98 atpažįsta blush2.gif


Na, naudojau 98 windows kokius 5metus -- kiek pamenu, 98-ų paint`as nepažindavo jpg formato g.gif
Įdomu pasidarė, reikia pasidomėt biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 14, 00:44-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 14, 00:44)
Beje, gali bandyti iš fotoaparato kortelės atstatyti duomenis. Manau yra tikimybės, kad gali pavykti.

O cia kaip?
Atsakyti
QUOTE(dzeldze @ 2007 01 14, 22:05)
O cia kaip?


pagooglink "flash recover" kanors turetum surasti
Atsakyti
QUOTE(dzeldze @ 2007 01 14, 22:05)
O cia kaip?


Pasinaudok forumo paieška. Apie tai jau buvo kalbėta. Kolega Polemonas apie tai lyg ir kalbėjo.
Atsakyti
Gal kas gali man pasakyti, kurioj vietoj rasti paint programą, einant per All Programs, nes aš kažkodėl nerandu doh.gif Yra pas mane ant desktop'o nuoroda, arba galima įeiti atidarius nuotrauką ir įjungus redagavimo režimą, bet kur jos pagrindinė vieta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(M & G @ 2007 01 18, 15:38)
Gal kas gali man pasakyti, kurioj vietoj rasti paint programą, einant per All Programs, nes aš kažkodėl nerandu doh.gif Yra pas mane ant desktop'o nuoroda, arba galima įeiti atidarius nuotrauką ir įjungus redagavimo režimą, bet kur jos pagrindinė vieta? g.gif

Win system failuose. Per paiešką paleisk įrašiusi žodį paint ir suras tikslią vietą.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 01 18, 14:53)
Win system failuose. Per paiešką paleisk įrašiusi žodį paint ir suras tikslią vietą.


Pas mane yra dar viena durna problema, kad kai bandau Windows'uose ko nors ieškoti tas langas užsikerta ir "not responding" patampa sad.gif
Atsakyti
QUOTE(M & G @ 2007 01 18, 18:55)
Pas mane yra dar viena durna problema, kad kai bandau Windows'uose ko nors ieškoti tas langas užsikerta ir "not responding" patampa sad.gif

C:\WINDOWS\ServicePackFiles\i386 - bent jau pas mane taip unsure.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 18 sausio 2007 - 19:04
QUOTE(Palemonas @ 2007 01 18, 19:03)
C:\WINDOWS\ServicePackFiles\i386 - bent jau pas mane taip  unsure.gif .


Čia radau tik paveiksliuką vardu paint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(M & G @ 2007 01 18, 20:07)
Čia radau tik paveiksliuką vardu paint smile.gif

Nu, tai o ko tu norėjai ? Iš jo gali pasidaryti shortkutą - jeigu iš desktopo pradingęs senasis.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 01 18, 19:13)
Nu, tai o ko tu norėjai ? Iš jo gali pasidaryti shortkutą - jeigu iš desktopo pradingęs senasis.


Programos norėjau, ten tik paveiksliukas unsure.gif
Atsakyti