Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

QUOTE(ziuzy @ 2007 01 07, 17:39)
QUOTE(Vytautas )
kadangi paint programa jų neatpažįsta.


Pas mane tai atpažįsta, nes aš pirmiausia atidarau paint'ą, tada iš meniu pasirenku open ir ten yra apačioje .bmp tai aš padarau all files ir viskas kuo puikiausiai atsidaro tongue.gif



Persiprašau, sumaišiau XP windows`ų paint`ą su 98 windows`ų paint`u.
Atsakyti
sveiki, gal man padėtumėt 4u.gif norėčiau įsigyt gera photoshop programą, tačiau nieko apie tai nenusimanau. Gal patartumėt kokią, kur, ir už kiek galėčiau įsigyti...labai laukiu jūsų patarimo... 4u.gif
Atsakyti
Sveiki visi 4u.gif
Gavau is vieno kompiuteristo toki adresiuka www.fileforum.com, ten turejau susirasti programa JPEG Resizler ir ja pasinaudojus sumazinti savo kompiuteryje nuotraukas...deja deja...paziurekite i mano galerija....kas liko is mano graziuju nuotrauku verysad.gif suplotos mordos ir dar viskas gerai uztemdinta.Mama, mija....ka man daryti, ar galiu as kaip nors atgauti savo orginalus.Nuotraukos buvo tikrai labai dideles, po 2500 pikseliu ir daugiau verysad.gif .Dekoju is karto uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Jeigu tų nuotraukų dydį keitei savo kompiuteryje, išsaugodama kaip sumažintas, tai tada ne labai kas ir padės verysad.gif Nebent tik su kopija visus tuos darbus atlikai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeldze @ 2007 01 12, 20:13)
Sveiki visi 
Gavau is vieno kompiuteristo toki adresiuka www.fileforum.com, ten turejau susirasti programa JPEG Resizler ir ja pasinaudojus sumazinti savo kompiuteryje nuotraukas...deja deja...paziurekite i mano galerija....kas liko is mano graziuju nuotrauku  suplotos mordos ir dar viskas gerai uztemdinta.Mama, mija....ka man daryti, ar galiu as kaip nors atgauti savo orginalus.Nuotraukos buvo tikrai labai dideles, po 2500 pikseliu ir daugiau  .Dekoju is karto uz patarimus


Nu jo, žiauriai. Reikėjo per Picasą resaizinti, būtų žymiai geriau buvę ir mažinti reikėjo kopijas. O dabar tai šaize.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 13 sausio 2007 - 01:50
QUOTE(Palemonas @ 2007 01 13, 01:47)
Nu jo, žiauriai. Reikėjo per Picasą resaizinti,  būtų žymiai geriau buvę ir mažinti reikėjo kopijas. O dabar tai šaize.

cia jau ne saize, o visoms saizem saize.Dariau aisku ne kopijas verysad.gif ir dar svetimas nuotraukas (kad tai tik savas doh.gif ) sugadinau.Beje, kodel jas taip uztemde, niekaip nesuprantu?
Atsakyti
QUOTE(dzeldze @ 2007 01 13, 10:12)
cia jau ne saize, o visoms saizem saize.Dariau aisku ne kopijas verysad.gif  ir dar svetimas nuotraukas (kad tai tik savas doh.gif ) sugadinau.Beje, kodel jas taip uztemde, niekaip nesuprantu?

Jo žaiuriai suvarytos, dabar turėsi naują fotosesiją daryti rolleyes.gif
Atsakyti
labukas labai reikia jūsų pagalbos noriu parsisiūsti programą nuotraukų apipavidalinimui (kur būtų galima dėti efektus ,keisti fonus, iškirpti ir tipo pasodinti vaiką prie kokio mikimauzo, uždėti rėmelius) patarkit kokia programą siūstis picasa jau turiu bet noriu photoshopo tik nežinau kuris geresnis ir iš kur parsisiūsti? iš anksto dėkoju už pagalbą aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 01 13, 12:36)
Jo žaiuriai suvarytos, dabar turėsi naują fotosesiją daryti rolleyes.gif

Savo tai man negaila, as ju kalnus kasdien prisifotkinu, bet va gimines dave visa fotika (galvojo kad sugedo) su 200 nuotrauku, as jas i savo kompa suvariau....giminems fotika "pataisiau".... nu tai ta pacia proga jie ir be nuotrauku liko blink.gif Vaje, o kaip pasakyt, sakysiu, kad virusas suede...gal patikes???
Atsakyti
QUOTE(dzeldze @ 2007 01 13, 13:44)
Savo tai man negaila, as ju kalnus kasdien prisifotkinu, bet va gimines dave visa fotika (galvojo kad sugedo) su 200 nuotrauku, as jas i savo kompa suvariau....giminems fotika "pataisiau"....  nu tai ta pacia proga jie ir be nuotrauku liko blink.gif Vaje, o kaip pasakyt, sakysiu, kad virusas suede...gal patikes???


Pasakyk, kad kortelę teko formatuoti.
Atsakyti
QUOTE(dzeldze @ 2007 01 13, 13:44)
Savo tai man negaila, as ju kalnus kasdien prisifotkinu, bet va gimines dave visa fotika (galvojo kad sugedo) su 200 nuotrauku, as jas i savo kompa suvariau....giminems fotika "pataisiau"....  nu tai ta pacia proga jie ir be nuotrauku liko blink.gif Vaje, o kaip pasakyt, sakysiu, kad virusas suede...gal patikes???

O pliaaaaaaa ... blink.gif , čia jau double šaize verysad.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 07, 17:35-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 07, 17:35)


Persiprašau, sumaišiau XP windows`ų paint`ą su 98 windows`ų paint`u.


Tai, kad ir XP, ir 98 atpažįsta blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziuzy: 13 sausio 2007 - 17:31