Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

Sveiki 4u.gif gal pasirodysiu visiska blondine... bet man nesigauna i zinute ideti dideles nuotraukos, tik mazyte... dedu per IMG blush2.gif gal galyte kas padeti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jjulie: 06 lapkričio 2006 - 20:23
QUOTE(Jjulie @ 2006 11 06, 21:24)
Sveiki 4u.gif  gal pasirodysiu visiska blondine... bet man nesigauna i zinute ideti dideles nuotraukos, tik mazyte... dedu per IMG blush2.gif gal galyte kas padeti?

paskaityk pagalba ten rasho apie fotkes
Atsakyti
Labai visiems ačiu už visokiausius patarimus.
Skaičiau visą tema gal du kartus.. Vargau... Bandžiau...
Bet pagaliau išmokau mirksiukas.gif
Atsakyti
JPG, GIF, PNG
Gal kas paaiskins nuo pradzios kaip padaryti nors viena iš šių formatų blush2.gif
Atsakyti
Pas mane nuotrauka IMG formatu kaip pakeisti i JPG, GIF
Atsakyti
QUOTE(Diana& @ 2006 12 10, 23:28)
Pas mane nuotrauka IMG formatu kaip pakeisti i JPG, GIF


Atsisiųskite nemokamą nuotraukų mini redagavimo/atkūrimo programą Irfan View. Galima ir labai paprastai keisti ne tik nuotraukos formatą, bet ir rezoliuciją, spalvų gylį ir taip toliau.
Atsakyti
nereikia taip daug nieko siųstis norint pasikeisti prievardį, užtenka turėti Paint'ą
eini įpaint atsidarai ten tą foto, kurios prievardį nori keisti, tada spaudi save as... pasirenki saugojimo varda, o apačioje yra užrašas apie failo tipą:
ir ten gali rinktis iš tokių tipų:
jpeg, jpg,
bmp,
png,
tiff

čia paprasčiausias būdas keisti prievardį, tračiau jei reikia foto kažkaip opdoroti, teks atsisiųsti arba Irfan View arba Fotoexpress Ulead
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2006 12 12, 14:07)
nereikia taip daug nieko siųstis norint pasikeisti prievardį, užtenka turėti Paint'ą
eini įpaint atsidarai ten tą foto, kurios prievardį nori keisti, tada spaudi save as... pasirenki saugojimo varda, o apačioje yra užrašas apie failo tipą:
ir ten gali rinktis iš tokių tipų:
jpeg, jpg,
bmp,
png,
tiff

čia paprasčiausias būdas keisti prievardį, tračiau jei reikia foto kažkaip opdoroti, teks atsisiųsti arba Irfan View arba Fotoexpress Ulead


Su paintu labai nepatogu keisti *.jpg nuotraukas, kadangi paint programa jų neatpažįsta. Tenka iš jpg view`erio nusikopijuoti nuotrauką ir įklijuoti į paint. Manau būtų paprasčiau atsisiųsti Irfan View. + ir formatų labai daug.
Atsakyti
o gal galite parašyti svetainę, kur galima parsisiųsti fotošopa? ax.gif
Papildyta:
man labai jo reiketų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(maziux2 @ 2006 12 12, 19:28)
o gal galite parašyti svetainę, kur galima parsisiųsti fotošopa? ax.gif
Papildyta:
man labai jo reiketų blush2.gif


Adobe Photoshop yra mokama programa, kurią galima įsigyti programine įranga prekiaujančiose parduotuvėse.
Atsakyti
aisku vistiek aciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytautas )
kadangi paint programa jų neatpažįsta.


Pas mane tai atpažįsta, nes aš pirmiausia atidarau paint'ą, tada iš meniu pasirenku open ir ten yra apačioje .bmp tai aš padarau all files ir viskas kuo puikiausiai atsidaro tongue.gif
Atsakyti