Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

Patarkite reikia įdėti ne visą nuotrauką, o tik dalį iškirptą (šukuoseną) parašykite kaip man iškirpt, nes jau nusibodo kankintis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2006 10 21, 15:22)
Patarkite reikia įdėti ne visą nuotrauką, o tik dalį iškirptą (šukuoseną) parašykite kaip man iškirpt, nes jau nusibodo kankintis doh.gif

parashyk kaip darai su kuo darai?
Papildyta:
QUOTE(SuperMama @ 2003 03 26, 10:36)




o Tėtis 2x thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ycikas555 @ 2006 10 21, 16:54)
parashyk kaip darai su kuo darai?
Papildyta:
                                          o Tėtis 2x    thumbup.gif

Net neinau kaip pasakyti ką darau atsiverčiu nuotrauka ir meginu su programa piešimas (pas man lietuviškai programos) viską daryt, bet tokio formato nepriema kur noriu talpint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2006 10 23, 12:15)
Net neinau kaip pasakyti ką darau atsiverčiu nuotrauka ir meginu su programa piešimas (pas man lietuviškai programos) viską daryt, bet tokio formato nepriema kur noriu talpint blush2.gif


nenori man y skypa parashyti butu paprashchiau?
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ycikas555 @ 2006 10 23, 18:24)
nenori man y skypa parashyti butu paprashchiau?
mirksiukas.gif

Dėkui už pagalbą, bet sugalvojau kaip įdėsiu
Atsakyti
Kam reikia naujausio fotoshopo rasykite man :

e.pavelcikas@gmail.com



Ankstesniame puslapyje maciau kad daug kas naudoja tuos remelius. As irgi manau kad grazu tenai ir naudinga bet ar nevertetu pacioms(-iems) pasidarytio savo remeliu? Tai galite daryti su Photoshopu mirksiukas.gif tai va tiek.
Atsakyti
QUOTE(Memphiss @ 2006 10 24, 21:54)
Kam reikia naujausio fotoshopo rasykite man :

                    e.pavelcikas@gmail.com
Ankstesniame puslapyje maciau kad daug kas naudoja tuos remelius. As irgi manau kad grazu tenai ir naudinga bet ar nevertetu pacioms(-iems) pasidarytio savo remeliu? Tai galite daryti su Photoshopu mirksiukas.gif  tai va tiek.



kelinta versija? kiek uzhima vietos? cool.gif
Atsakyti
o as norejau suzinot kaip galima isimt nuotraukas kai jau nebenori kad jas matytu blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 10 29, 18:53-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2006 10 29, 18:53)
o as norejau suzinot kaip galima isimt nuotraukas kai jau nebenori kad jas matytu  blush2.gif

ish kur ishimti? jei ish super mamu tai paskaityk pagalba. smile.gif
Atsakyti
sveikutes gal kas galetu pamokyti kaip dirbti su sia programa ACDSee 7.0 as nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzute @ 2006 11 03, 16:20)
sveikutes gal kas galetu pamokyti kaip dirbti su sia programa ACDSee 7.0 as nemoku  blush2.gif

savaitgali susirask mane skype ycikas555 arba vakarais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzute @ 2006 11 03, 16:20)
sveikutes gal kas galetu pamokyti kaip dirbti su sia programa ACDSee 7.0 as nemoku  blush2.gif

atleisk mano mazhe per skypa tau prirashinejo doh.gif pasijunk dar karta smile.gif
Atsakyti