Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

QUOTE(ulyte ir mamyte @ 2006 09 01, 08:55)
nu ne,vaistuku neturiu ir naudoju nelegalia versija,bet man pakanka,apdoroji nuotraukas kiek turi ir gana.O paskui po keleto men vel gali parsisiust  ax.gif

O tai leidzia, nes as visas tas kur siunciausi tai tik viena kart leido... Vyras sako kad registruose lieka... Atseit jei vel per nauja instaliuotum visas programas tai vel galetum, bet kad niekas pas mane neuzsiima kompo valymu... 4u.gif

O gal tu kai siunteisi kazkaip suktai ten ka nors pazymejai, kad leistu???
Atsakyti
Mamos!prašau pagalbos - pamokykit paprastai, kaip nuotrauką iš kompo (tik perkeltą iš fotoaparato) perkelti i savo atsakymą čia. Nes nuotraukų albumų kurti neišmokau(nors bandžiau, kaip čia parašyta), truksta anglų kalbos mokėjimo ir kažkokių sugebėjimų ax.gif blush2.gif

ar taip negalima? Turiu Irfanview programėlę ir Zoombrowser EX...
4u.gifačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viketa: 28 rugsėjo 2006 - 13:57
QUOTE(viketa @ 2006 09 28, 13:55)
Mamos!prašau pagalbos - pamokykit paprastai, kaip nuotrauką iš kompo (tik perkeltą iš fotoaparato) perkelti i savo atsakymą čia. Nes nuotraukų albumų kurti neišmokau(nors bandžiau, kaip čia parašyta), truksta anglų kalbos mokėjimo ir kažkokių sugebėjimų ax.gif  blush2.gif

ar taip negalima? Turiu Irfanview programėlę ir Zoombrowser EX...
4u.gifačiū

Susikurti internetini nuotrauku albuma ne taip jau ir sudetinga ax.gif As turiu net du susikurusi
Gali pasinaudoti SM galerija mirksiukas.gif Uzeik per mano nustatymai, pasirenki kairiajame sone galerija, susikuri albuma ir kelk ten savo nuotraukas, yra du bet
1) Negalima talpinti komescinems reikmems nuotrauku cool.gif Tokios galerijos moderatoriu trinamos be perspejimo cool.gif
2)Galerija nepriima didesniu nei 45 kilobaitu nuotraukos, reikia mazinti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ulyte ir mamyte @ 2006 08 30, 17:39)
www.frameshow.com

man labai patinka sita programele...remeliu pasakiskai graziu yra!!!  thumbup.gif Darbuokites ir puoskites i sveikata!!!

Geras dalykas, man patiko remai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renyte @ 2006 10 06, 11:02)
Geras dalykas, man patiko remai  thumbup.gif


Niu man irgi liuks tik jau iskapsejo laikas, kuri galejau naudotis... verysad.gif
Idomu dar leis veliau ar jau viskas pasidziaugiau ir gana??????????????? verysad.gif
Atsakyti
gal kas zino is kur greitai parsisiusti Ulead PhotoImpact 11 arba 12 labai reikia!
Atsakyti
QUOTE(Indriuske @ 2006 10 08, 19:59)
gal kas zino is kur greitai parsisiusti Ulead PhotoImpact 11 arba 12  labai reikia!




http://epidem.ru/200...oimpact_12.html

ten pasirink ish kur siustis sekmes
Atsakyti
QUOTE(rimvyda1 @ 2006 10 08, 15:41)
Niu man irgi liuks tik jau iskapsejo laikas, kuri galejau naudotis... verysad.gif
Idomu dar leis veliau ar jau viskas pasidziaugiau ir gana??????????????? verysad.gif

galiu nudziuginti kad daugiau jau nebeleis pasidziaugt verysad.gif as dabar jau ieskau nujos programos su remais,bet nelabai randu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(veren @ 2006 07 25, 19:43)
jei norit paprastos programikes uzdet remelius, fona ar kokius elementus tai siulau Nero Photoshow..jei kam reikia galiu bandyt atsiust, nes turiu originalu diska..


O ji didina/mažina nuotraukas, jas karpo? Gal ši programikė būna prie Nero7? Ar tai visai atskiras reikalas?
Aš irgi jos norėčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ulyte ir mamyte @ 2006 10 10, 13:44)
galiu nudziuginti kad daugiau jau nebeleis pasidziaugt  verysad.gif  as dabar jau ieskau nujos programos su remais,bet nelabai randu... g.gif




susiveikiau vaistus Photo Frame Show versija 1.3 nenorei prieme bet pagydzhiau thumbup.gif rasite mane skype 4u.gif nic taspats
Atsakyti
Gal žinot, iš kur nemokamai parsisiūst Adobe Photoshop??? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2006 10 20, 16:31)
Gal žinot, iš kur nemokamai parsisiūst Adobe Photoshop???        g.gif  4u.gif



push



arba per failu keitykla
Atsakyti