Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

QUOTE(nataliux @ 2006 07 31, 12:20)
Vakar parsisiunciau programele "Picasa2", kazkas rase, kad joje galima viska atlikti. Ar as nemoku, ar kaip cia yra, bet joje galima tik apkarpyti, akiu raudonuma nuimti, paryskinti, bet apie pagrazinima nieko neradau  unsure.gif  As turiu omeny, pvz remelius, ar siaip kokias grozybes uzdeti ant foto  bigsmile.gif

Deja, sioje programeleje nera jokio pagrazinimo, tik gali keitineti spalvas, apkarpyti. verysad.gif
Atsakyti
Gal gali man kas pasakyti, kaip su Adobe PhotoShopu dvi atskiras nuotraukas padaryti kaip viena?
Dekui uz atsakyma!!! 4u.gif
Atsakyti
gal kas gali sumazinti sita nuotraukyte logotipui - avaratui


user posted image
Atsakyti
QUOTE(maddox @ 2006 08 24, 12:10)
gal kas gali sumazinti sita nuotraukyte logotipui - avaratui
user posted image

prasau mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2006 08 24, 10:49)


labai labai aciu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maddox @ 2006 08 25, 20:12)
labai labai aciu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


ner uz ka mirksiukas.gif tik foto truputi istempe, kai ikeli nuotrauka i avatara, apacioj galima auksti ir ploti nurodyti - taip galima butu dar patobulinti tavo avatara smile.gif
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2006 08 25, 19:15)
ner uz ka  mirksiukas.gif tik foto  truputi istempe, kai ikeli nuotrauka i avatara, apacioj galima auksti ir ploti nurodyti - taip galima butu dar patobulinti tavo avatara  smile.gif


ai irnesakyk.gif bus gerai
Atsakyti
QUOTE(Vidulė @ 2005 12 20, 15:59)
Nėra už ką  mirksiukas.gif

Dar čia galima pasirinkti foną, rėmelius, įkelti savo nuotrauką, uždėti visokių lėliukų ir atsispausdinti:

http://disney.go.com...book/index.html


Ech gaila, bet si nuoroda jau nebeveikia... verysad.gif

QUOTE(Paranormali @ 2006 03 28, 16:21)
g.gif O kazkas maciau uzkelia vaikucius i koki fona, kokia programa tam naudojama, jog galima atsidurti ir prie jusros, ir miske? g.gif

Maciau rasei kad su Uleadu tvarkai nuotraukeles tai su juo visa tai irgi galima padaryti, bent jau as tai darau... 4u.gif


O ir siaip esu pamisus del visokiausiu nuotraukyciu grazinimu, isbandziau jau kelias programeles dabar ieskau kokiu nauju....
Labiausiai patiko Photo Pos Pro, Fotofinish idomu gal galima kur "vaistuku" joms rasti labai jau norisi jas tureti...
Atsakyti
www.frameshow.com

man labai patinka sita programele...remeliu pasakiskai graziu yra!!! thumbup.gif Darbuokites ir puoskites i sveikata!!!
Atsakyti
QUOTE(veren @ 2006 07 25, 19:43)
jei norit paprastos programikes uzdet remelius, fona ar kokius elementus tai siulau Nero Photoshow..jei kam reikia galiu bandyt atsiust, nes turiu originalu diska..



ir as labai noreciau smile.gif , buciau labai dekinga 4u.gif
mlinute@meganet.lt
Atsakyti
QUOTE(ulyte ir mamyte @ 2006 08 30, 17:39)
www.frameshow.com

man labai patinka sita programele...remeliu pasakiskai graziu yra!!!  thumbup.gif Darbuokites ir puoskites i sveikata!!!


Pasaka liuks liuks... thumbup.gif

O tu gal naudoji ta legalia pilnaja versija, nes as kur parsisiunciau tai tik 15 dienu... verysad.gif Visur ieskojau "vaistuku", bet ne as viena forumuose klausiu, nieks neturi... verysad.gif

O gal kas zinot kur galeciau rasti???????????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimvyda1: 31 rugpjūčio 2006 - 21:35
QUOTE(rimvyda1 @ 2006 08 31, 22:33)
Pasaka liuks liuks... thumbup.gif

O tu gal naudoji ta legalia pilnaja versija, nes as kur parsisiunciau tai tik 15 dienu...  verysad.gif  Visur ieskojau "vaistuku", bet ne as viena forumuose klausiu, nieks neturi... verysad.gif

O gal kas zinot kur galeciau rasti???????????

nu ne,vaistuku neturiu ir naudoju nelegalia versija,bet man pakanka,apdoroji nuotraukas kiek turi ir gana.O paskui po keleto men vel gali parsisiust ax.gif
Atsakyti