Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

QUOTE(xiuke @ 2006 06 13, 00:07)
Paaiskinkit kaip ikelti nuotrakuas is kompo.


Kur tu nori jas kelti?
smile.gif
Atsakyti
Norėčiau įdėti nuotrauką prie savo aprašymo,kaip tai padaryti? nuotraukos įseivintos JPG formatu.
Atsakyti
QUOTE(vinesa @ 2006 07 06, 15:54)
Norėčiau įdėti nuotrauką prie savo aprašymo,kaip tai padaryti? nuotraukos įseivintos JPG formatu.

Paskaityk čia 4u.gif
Atsakyti
Gal zinote kokiu kokiu nemokamu puslapiuku kur galima butu pasidaryti grazius nuortauku remelius ir t.t.
Atsakyti
sveikutes,
gal galit man padeti?as noriu parsisiusti programa-su kuria galeciau tvarkyti nuotraukas,cia skaiciau apie photo shopus(kazkaip panasiai vadinasi),bet kiek ziurejau visur angliski puslapiai-o as ne bum bum.gal galit padeti man kas nors verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Brigita0329 @ 2006 07 17, 11:02)
sveikutes,
gal galit man padeti?as noriu parsisiusti programa-su kuria galeciau tvarkyti nuotraukas,cia skaiciau apie photo shopus(kazkaip panasiai vadinasi),bet kiek ziurejau visur angliski puslapiai-o as ne bum bum.gal galit padeti man kas nors  verysad.gif



Gal gali smulkiau "TVARKYTI NUOTRAUKAS" paaiskinti?
Atsakyti
QUOTE(Elektronas @ 2006 07 17, 23:41)
Gal gali smulkiau "TVARKYTI NUOTRAUKAS"  paaiskinti?


na as turiu omenyje-uzdeti remelius,pakeisti fona,karpyti nuotraukas,uzdeti animacijos ir pan. ax.gif gal padesi Elektrone? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Brigita0329 @ 2006 07 18, 00:07)
na as turiu omenyje-uzdeti remelius,pakeisti fona,karpyti nuotraukas,uzdeti animacijos ir pan.  ax.gif  gal padesi Elektrone?  blush2.gif


gali atsisiusti Picasa programele, ten yra ir lietuviskas meniu mirksiukas.gif CIA
Atsakyti
Prisidirbau,gal kas padėsit. Visas nuotraukas esu sukėlusi i susikurtą aplanką.Vaiko nuotraukytėm keičiau pavadinimus.Po pakeitimo nebeleidžia atidaryt nuotraukos, meta lentelę: file:C\ Documents and settings\......could not be opened.(kur daugtaškis ten asmeniniai pavadinimai).Neleidžia atidaryt ir nekeistų pavad. nuotraukų. Gal kam taip buvo, gal kas žino ką daryt? Jau pradedu panikuot,negi visų metų nuotraukom šakės. verysad.gif Už pagalbą būsiu labai dekinga.
Atsakyti
Nu nepykit, jei mano klausimas pasikartos, bet man "žaliai" niekaip nedaeina
1. Noriu vietoj logotipo patalpinti nuotrauką, bet niekaip nesigauna jos sumažinti
2. Jei noriu įkelti savo nuotrauką, pvz, į skyrelį kaimynai, ar man būtina nuotrauką pirma kelt į internetą. Jei taip į kokį tinklapį?
3. O kas ten per galimybė su nuotraukų kėlimu surinkus 100 žinučių?
Perskaičiau visą temą bet vistiek nieko nesupratau blush2.gif
Padėkit. Labai prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesute J @ 2006 07 18, 15:03)
Nu nepykit, jei mano klausimas pasikartos, bet man "žaliai" niekaip nedaeina
1. Noriu vietoj logotipo patalpinti nuotrauką, bet niekaip nesigauna jos sumažinti
2. Jei noriu įkelti savo nuotrauką, pvz, į skyrelį kaimynai, ar man būtina nuotrauką pirma kelt į internetą. Jei taip į kokį tinklapį?
3. O kas ten per galimybė su nuotraukų kėlimu surinkus 100 žinučių?
Perskaičiau visą temą bet vistiek nieko nesupratau blush2.gif
Padėkit. Labai prašau 4u.gif


1. nuotrauka reikia sumazinti per kokia programele: photoshop, paint, picasa ar kt, jei nesigaus siusk man el.pastu veriru@yahoo.com , as tau atsiusiu atgal sumazinta mirksiukas.gif

2. I tavo nurodyta skyreli galima deti nuotraukas, tik jas pries tai isiskelus i www.photobucket.com arba www.biteplius.lt

3. surinkus 100 zinuciu galima kelti iskart nuotraukas is kompiuterio i skelbimu skyreli, i kaimynu nepavyks schmoll.gif

jei kas dar bus neiaisku - klausk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2006 07 18, 17:46)
1. nuotrauka reikia sumazinti per kokia programele: photoshop, paint, picasa ar kt, jei nesigaus siusk man el.pastu veriru@yahoo.com , as tau atsiusiu atgal sumazinta  mirksiukas.gif

2. I tavo nurodyta skyreli galima deti nuotraukas, tik jas pries tai isiskelus i www.photobucket.com arba www.biteplius.lt

3. surinkus 100 zinuciu galima kelti iskart nuotraukas is kompiuterio i skelbimu skyreli, i kaimynu nepavyks  schmoll.gif

jei kas dar bus neiaisku - klausk  ax.gif

Nu 6iaip ne taip 5 logotip1 5sik4liau tik ka=kokia i6tampyta Labai aciu
Atsakyti