Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

Sveikos mamytes!!Gal galetumet pasakyt is kur galima atsisiust photoshopa?Arba kaip sumazin nuotrauka su Corel paint shop,kad nebutu nuotrauka kvadrtatukais!!!ACIU 4u.gif
Atsakyti
Anksčiau žinojau kur gauti pilną photoshop versiją, bet tą puslapį neseniai uždarė g.gif
pamėgink čia: http://www.click-now.net/downloads.htm
nors ir nemėginau, bet gal išeis kas. šiaip photoshop gan sudėtinga, tai galima mėgiti ACDSee siųstis. Ji paprastesnė, joje mažiau visokių ten teptukų, papildymų, efektų, bet spalvoms, dydžiui keisti pakanka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DziNNy @ 2006 03 02, 12:43)
Anksčiau žinojau kur gauti pilną photoshop versiją, bet tą puslapį neseniai uždarė g.gif
pamėgink čia: http://www.click-now.net/downloads.htm
nors ir nemėginau, bet gal išeis kas. šiaip photoshop gan sudėtinga, tai galima mėgiti ACDSee siųstis. Ji paprastesnė, joje mažiau visokių ten teptukų, papildymų, efektų, bet spalvoms, dydžiui keisti pakanka smile.gif


As turiu ACDsee programa, bet nemoku kaip sumazint nuotraukele iki pvz 12kb?
Atsakyti
Sveikos merginos. Gal kuri gali parekomenduoti gera Photoshopo knyga? Turiu programa kompe, bet anei bum bum nesigaudau joje.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedera @ 2006 03 13, 23:29)
Sveikos merginos. Gal kuri gali parekomenduoti gera Photoshopo knyga? Turiu programa kompe, bet anei bum bum nesigaudau joje..  doh.gif

Kazkada buvau nusipirkes lietuviska knygute,pabandyk paieskoti knygynuose,nedidele,gelsva lyg. Ten buvo pats tas pradziai (tiek as ja ir naudojau,pats ismokau smile.gif ), dabar ja atidaviau tai nebezinau pavadinimo. O siaip technikos kygynuose tikrai gali rasti bent jau rusisku knygu.
Atsakyti
QUOTE(Pazystamo @ 2006 03 14, 00:54)
Kazkada buvau nusipirkes lietuviska knygute,pabandyk paieskoti knygynuose,nedidele,gelsva lyg. Ten buvo pats tas pradziai (tiek as ja ir naudojau,pats ismokau smile.gif ), dabar ja atidaviau tai nebezinau pavadinimo. O siaip technikos kygynuose tikrai gali rasti bent jau rusisku knygu.

o aš tai nieko nesuprantu-prieš kelis mėnesius kėliau nuotraukas ir viskas pavykdavo, o dabar vis rašo, kad "jūs išnaudojote visą disko vietą" Kokio disko, kokią vietą, nieko nesuprantu-nei vienos nuotraukos negaliu įkelt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2003 04 27, 19:22)
Nuskanuok is naujo normaliai ir atsiusk man - sumazinsiu!

Skaitineju ir radau galu gale koman reikia, bandau dabar siustis adope fotoshp bet gal zinai kur gauti for free 7 versija ir gal gali idet mano dukrytes nuotraukyte? mirksiukas.gif
Atsakyti
nu ir man nieko nesigauna, neiseina instaliuoti g.gif reikes laukti brangiausiojo bigsmile.gif
Atsakyti
Noriu paklausti gal kas žinot kaip padaryti kad ant nuotraukos būtų data? Nes fotoaparate rodo data o kai tik nuotraukas perkeliu į kompą tai ant nuotraukos nelieka datos, tik saraše kur nuotrukos. g.gif g.gif g.gif O gal čia fotoaprate reikia kažką nustatyti bet jau neberandu ką nes juk jame rodo blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Siaip ziurint koks fotikas. Pas mane Canon, tai ten yra card (ar postcard) rezimas, tada uzdeda raudona data ant foto. Bet bent jau man nepriimtina kai ant foto uzdeta data, kazkaip nerimtai atrodo smile.gif jau geriau paciam uzsideti su redagavimo programa jei labai reikia, taip ir dydi ir spalva gali reguliuot.
Papildyta:
QUOTE(gremlinas @ 2006 03 15, 12:44)
o aš tai nieko nesuprantu-prieš kelis mėnesius kėliau nuotraukas ir viskas pavykdavo, o dabar vis rašo, kad "jūs išnaudojote visą disko vietą" Kokio disko, kokią vietą, nieko nesuprantu-nei vienos nuotraukos negaliu įkelt schmoll.gif

Pasiziurek i diska kur instaliuota programa (greiciausiai c). Jame turetu buti bent 1 gigabaitas vietos. Jei yra maziau tai didesnes programos kaip photoshop ar kitos grafikos programos neisijungs, arba isijungs, bet negalesi naudotis. Joms paprasciausiai pritruksta vietos virtualiai atminciai. Paprastai atidarius viena geros kokybes foto uzima apie 12-100mb atminties, priklauso nuo to kiek sluoksniu (layers) naudoji. Patarciau prasitrinti diska, arba dokumentus (ne programas) persikelti i kita diska.
As visus savo dokumentus dedu i d diska,o c palikes tik programoms,kadangi dirbu su 3d grafkos ir pan programomis tai joms palieku daug vietos c diske (apie 12 gb dabar).
Atsakyti
[quote=Pazystamo,2006 03 20, 10:39]
Siaip ziurint koks fotikas. Pas mane Canon, tai ten yra card (ar postcard) rezimas, tada uzdeda raudona data ant foto. Bet bent jau man nepriimtina kai ant foto uzdeta data, kazkaip nerimtai atrodo smile.gif jau geriau paciam uzsideti su redagavimo programa jei labai reikia, taip ir dydi ir spalva gali reguliuot.
Papildyta:

Ačiū, bet aš vistiek nerandu kaip padaryti. Pas mane Pentax S60 tačiau tokio užrašo meniu nerandu, o kaip su redagavimo programa padaryti, kur ją gauti? kaip ji vadinasi?
Atsakyti
Skaitau, skaitau, ir nekaip negaliu rasti, gal kur tarp siu temu yra parasyta nuo pradzios iki galo kaip ikelti nuotrauka i foruma g.gif Nes radau kaip sumazinti nuotraukas, o ka su jom toliau veikti doh.gif
Parasykit aaaa zmonies gerieji, ar as nerandu, tai parasykit kurioj temoj paskaityti. 4u.gif
Atsakyti