Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

QUOTE(Elnes @ 2005 12 16, 22:49)
http://www.faststone.org/ labai geras puslapis, is kurio galima nemokamai parsisiusti labai paprastas ir nemokamas fotoprogramas.
FastStone Image Viewer 2.29 - cia nuotraukas galit apkarpyti,  daryti nespalvotas ir t.t.
FastStone Photo Resizer 2.0 - labai paprasta nuotrauku mazinimo programa.

Pabandykit, jei kas nors bus neaisku, rasykit, paaiskinsiu. biggrin.gif

Sveiki.ir man reike,no as nemoku anglu ir neznou kaip parsisiut kaip surast ?ACIU
Atsakyti
QUOTE(Vidulė @ 2005 12 20, 15:59)
Nėra už ką  mirksiukas.gif

Dar čia galima pasirinkti foną, rėmelius, įkelti savo nuotrauką, uždėti visokių lėliukų ir atsispausdinti:

http://disney.go.com...book/index.html

Gal reike registrotis man neatsispaudzia ? ACIU
Atsakyti
PALAUKIT,IS SKENERIO NUOTRAUKU I KOMPA PERSIKĖLIAU,O KAIP I SIA MAMU SVETAINE ATITEMPTI.AS GI VISAI ZALE-KOMPA VOS MENESI TURIU.AR REIKIA KOKIA PROGRAMA INSTALIUOTI AR KOKIU ADRESU ATSIUSTI.O KAIP MAMYTES TOKIAS GRAZES NUOTRAUKELES ATVIRUTĖMIS PAVERČIA.PRASAU PATARKITE KUO DAUGIAU
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2005 12 20, 18:16)
Sveiki.ir man reike,no as nemoku anglu ir neznou kaip parsisiut kaip surast ?ACIU

Spausk ant tos nuorodos www.fastsone...
Paskui , kai atidarys puslapi ant tu programu spausk "download".
Atsakyti
Man iraše foto i kompakta,no ji SPG formatas i ne atsedaro, kaip pakeist kur gaut programos ?
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2005 12 26, 14:07)
Man iraše foto i kompakta,no ji SPG formatas i ne atsedaro, kaip pakeist kur gaut programos ?

Desiniu klavisu paspausk ant jos ir daryk open with ir tada pasirink kokia nors programa kuria naudoji nuotraukoms redaguoti, jei atsidare tada daryk save as ir nurodyk saugodama jpg formata.
Atsakyti
g.gif is pradiniu sios temos puslapiu radau aadresa, kaip parsisuisti Photoshop, na ir paspaudziau ir dabar siuncia, bet kiek laiko normalai turi siusti? man ten toj lentelej raso, kad estimated time left 6 val! per pusvalandi tik 2 proc. parsisiunte, tai ar tiek ilgai turi? internetas mano nera jau labai letas, visada viskas normaliai pareidavo, tai kame cia reikalas?
g.gif
Atsakyti
sveikos mamos 4u.gif

su user posted image metais jus visas!!!

turiu viena klausimeli - gal galite parasyti, kaip i parasa ikelti paveiksliuka, bet ne kaireje puseje, o pavyzdziui desineje ar per vidury ax.gif, pvz kad kaireje puseje butu vaiko svoris ugis, o desineje koks nors paveiksliukas. buciau dekinga uz ats. smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, nuotraukom tvarkyti neseniai apturėjau fainą programėlę, Microsoft Plus!, tai Microsoft produktas, labai daug media priedų ir dar visokio velnio, visko neišbandžiau. Vienu žodžiu labai paprastai perkeli nuotraukas į programą ir jas paleidžia kaip kokį filmuką, o svarbiausiai jas gali įgarsinti komentarais, labai liuks atrodo. Taigi programa didoka ir mokama, bet vaistukų turiu, jeigu reiks pamačysim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RAIMPAL @ 2006 01 02, 22:19)
Sveikos mamos, nuotraukom tvarkyti neseniai apturėjau fainą programėlę, Microsoft Plus!, tai Microsoft produktas, labai daug media priedų ir dar visokio velnio, visko neišbandžiau. Vienu žodžiu labai paprastai perkeli nuotraukas į programą ir jas paleidžia kaip kokį filmuką, o svarbiausiai jas gali įgarsinti komentarais, labai liuks atrodo. Taigi programa didoka ir mokama, bet vaistukų turiu, jeigu reiks pamačysim biggrin.gif

Oho, ir aš norėčiau mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Natyte @ 2006 01 02, 19:25)
sveikos mamos  4u.gif

su user posted image metais jus visas!!!

turiu viena klausimeli - gal galite parasyti, kaip i parasa ikelti paveiksliuka, bet ne kaireje puseje, o pavyzdziui desineje ar per vidury  ax.gif, pvz kad kaireje puseje butu vaiko svoris ugis, o desineje koks nors paveiksliukas. buciau dekinga uz ats. smile.gif

Tiesiog savo teksta irasai i bbc coda kuris butu:
<left>tekstas</left>
<center>tekstas</center>
<right>tekstas</right>
<> pakeisdama į [] ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
O man su atatvaru problema - keliu iš kompo, bet įkelia kažkokį iš forumo kažkada pasirinkau - atšaukiu, bet vietiek jį atnaujina????
Atsakyti