Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas


Gal as ne i tema, bet nerandu nieko panasaus... cry.gif
Ar galite kas nors paaiskinti dydzius? Forumo skelbimuose yra parasyta :"Prie šios žinutės galite prisegti failą.
Maksimalus failo dydis: 1000k" Rodos mokiausi kompiuterijos, bet tokio 1000k neprisimenu schmoll.gif
Tai kokio dydzio faila galima prisegti? help.gif

Atsakyti
QUOTE(negala @ 2005 11 17, 19:54)
Gal as ne i tema, bet nerandu nieko panasaus... cry.gif
Ar galite kas nors paaiskinti dydzius? Forumo skelbimuose yra parasyta :"Prie šios žinutės galite prisegti failą.
Maksimalus failo dydis: 1000k" Rodos mokiausi kompiuterijos, bet tokio 1000k neprisimenu schmoll.gif
Tai kokio dydzio faila galima prisegti?  help.gif

vadinasi negali psisegi didesnio nei 1000kb failo, vadinas 999kb, 998kb.. tinka smile.gif
o prisegti tikriausiai gali tik *.jpg ir *.gif failus
Atsakyti
QUOTE(svajukas @ 2005 11 17, 19:47)
vadinasi negali psisegi didesnio nei 1000kb failo, vadinas 999kb, 998kb.. tinka smile.gif
o prisegti tikriausiai gali tik *.jpg ir *.gif failus


Aciu, aisku ... man rase 1000k o ne 1000kb doh.gif Ta dydi tai pazystu tongue.gif
Atsakyti
kaip padarit foto alboma? ir kaip iskelt foto i foruma?
Atsakyti
Visu pirma: kur?
Kompiuterije, internete ar supermamoj?

Antra puslapio viršuje yra PAGALBA
Atsakyti
kaip perkekt foto i foruma?ir pridet foto ?
Atsakyti
Pirmiausiai reikia nuotrauka ikelti i koki nors serveri (yra nemazai svetainiu, siulanciu tokias paslaugas), o tada i foruma ikelti tik nuoroda i ta nuotrauka naudojantis mygtuku IMG.
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2003 06 24, 11:23)
Is ftp serverio siuskis . Galima is cia siustis su programomis:  DAP, GetRight, Reget, FlashGet, Total Commander (Windows Commander) ir pan.
Is www  puslapio siuskis.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`

P.s. uzima apie 162 MB. Cia bus naujausia - 7 versija. O cia crackas programai.



Viksreli,as bandziau atsisiusti programa,bet atsisiunciant man ismete errora,bandziau atsisiusti jusu nurodyta cracka,bet man neatidaro puslapio.Gal gali ka patarti?
Atsakyti
QUOTE(Skvo @ 2005 08 19, 10:40)
clap.gif  clap.gif  clap.gif stebūklai, gavosi. Labai ačiū.

Kaip tau gavosi?Aš irgi įvedu galerijos nuorodą, opaspaudus ČIA rodo,kad neįmanoma rodyti puslapio?Ką darau ne taip?
Atsakyti
QUOTE((mirtise) @ 2005 11 27, 17:05)
Kaip tau gavosi?Aš irgi įvedu galerijos nuorodą, opaspaudus ČIA rodo,kad neįmanoma rodyti puslapio?Ką darau ne taip?

pati nesuprantu,bet gavosi.Žiūriu,kad viena pati su savim bendrauju.
Noriu įsidėti liniuotę su vaikų gimtadieniu,bet vėl nemoku.Gal kas patars?
Atsakyti
QUOTE((mirtise) @ 2005 12 05, 12:01)
pati nesuprantu,bet gavosi.Žiūriu,kad viena pati su savim bendrauju.
Noriu įsidėti liniuotę su vaikų gimtadieniu,bet vėl nemoku.Gal kas patars?

Kažkur forume mačiau išsamų atrašymą apie liniuotes, pabandyk DUK skyriuje.
Esi čia ne viena, tiesiog kartais ne visi į visus klausymus gali atsakyti mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Kaip su programa Picasa2 padaryti,kad sakykim nuotrauka būtų nespalvota,bet (sakykim kepurytė arba megztinukas) būtų raudoni? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti