Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

QUOTE(svajukas @ 2005 10 01, 08:07)
Isijungi picture manager, atsidarai norima nuotrauka (file->add picture shortcut..) ir ten nurodai kataloga kuriame yra tavo nuotrauka/os, spaudi ok. turi atsirasti visos to katalogo nuotraukos..tada jau paprasta, tiesiog ant foto spaudi du kartus, ji atsiranda per visa langa, tada virsuje paspaudi edit picture, o is saraso resize ir nurodai norima dydi ir spaudi ok. kai viska baigi nepamirs issaugoti ir viskas smile.gif

Na va ačiū 4u.gif išmokau kaip reikia mažinti nuotraukytes.Tik daba dar kitokia problema, čia tik gal ne toj temoj reiktų klausti, bet vistiek blush2.gif
Jau sumažinu viską tvarkingai keliu ir įkelia visai ne tą nuotrauką kurią noriu, įmeta kažkokią nesamonę, kurią bandydama anksčiau esu netyčia įkėlus. g.gif
Atsakyti
Gal kas gali pasakyti,kaip sumazinti nuotraukos uzimama vieta? Pvz.: Jei ji uzima 1,24mb tai ar galiu ja sumazinti iki 800Kb ar ne? Ir kaip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2005 10 02, 19:01)
Gal kas gali pasakyti,kaip sumazinti nuotraukos uzimama vieta? Pvz.: Jei ji uzima 1,24mb tai ar galiu ja sumazinti iki 800Kb ar ne? Ir kaip? ax.gif

Labas visiems,
atsiprasau, kad svepluosiu taciau taip jau ipratau ir taip maziau laiko sugaistu.
Mano manymu reiketu sukurti foruma, kuriame butu nuoroda i nemokama programele ir paaiskinimai kaip ja naudotis bei kaip ideti nuotrauka, nes ieskoti forume per 20 lapu kur ir kaip ka padaryti visgi reikia laiko.

prograamele galetu buti ir Infran View, gal ne visi naudoja Offisa.
Atsakyti
QUOTE(sferiukas @ 2005 10 03, 16:04)
Labas visiems,
atsiprasau, kad svepluosiu taciau taip jau ipratau ir taip maziau laiko sugaistu.
Mano manymu reiketu sukurti foruma, kuriame butu nuoroda i nemokama programele ir paaiskinimai kaip ja naudotis bei kaip ideti nuotrauka, nes ieskoti forume per 20 lapu kur ir kaip ka padaryti visgi reikia laiko.

prograamele galetu buti ir Infran View, gal ne visi naudoja Offisa.

na manau jog si tema kaip tik tam ir buvo uzvesta..
Atsakyti
http://imageshack.us/ va gera nuoroda.Nelabi turiu laiko smulkiai aiskint,bet esme tame idedat nuotrauka is kompo ar nuoroda is ineto ir ja suspaudzia graziai,kaip tik forumui perziurai.
Pvz taip
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tetulyte @ 2005 06 08, 15:23)
Gal kas esate susidurusi su programa "Photo2VCD Studio 3"? Kaip sudeti nuotraukas ir uzdeti muzika as pati radau, bet kaip irasyti kompakta taip, kad paskui butu skaitomas failas. Ir ar pacioje programoje galima issididinti vaizda per visa ekrana? Visaip isbandziau, nieko nesigauna, g.gif  g.gif  gal kas gali padeti susitvarkyti su siom bedom. cry.gif  cry.gif  cry.gif  Is anksto dekoju. smile.gif  smile.gif

Turiu ir aš tokių bėdų, padėkit susitvarkyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2005 10 16, 16:05)
Turiu ir aš tokių bėdų, padėkit susitvarkyt wub.gif

na nelabai suprantu ką jūs ten toki onorit padaryti..? g.gif
čia kažką tokio kaip slideshow..? g.gif ar kaip..?
Atsakyti
na net nezinau kaip reikia ikelti pvz nuotrauka, kai nori atsakyti i tema
Atsakyti
Pirmiausia nuotrauką reikia įkelti į kokią nors svetainę (t.y. serverį), kurioje galima talpinti nuotraukas. Po to, rašant žinutę Supermamos forume, paspausti IMG mygtuką ir atsidariusiame lange įrašyti tos nuotraukos internetinį adresą.
Atsakyti
Sos! Labai reikia pagalbos!

Gal žinot, kaip iš nuotraukos ištraukti nufotografuotą tekstą? g.gif
Atsakyti
Gavau tokį pasiūlymą,reikia padaryti katalogą su nuotraukomis,bet, kad ant kiekvienos nuotraukos būtų firmos ženkliukas,arba per visą foną,arba apačioj kaip nors.
Tą padaryti galiu su Point,bet 4000 nuotrauku pavargsiu berašant ant kiekvienos ,ar yra kokia programa,kuri leistų įdėti tąfirmos pavadinimą visoms 4000 nuotraukoms???????????
Bandau aiškintis?????????
Labai reikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 04 lapkričio 2005 - 15:12
Paieškojęs Internete radau tokią nedidukę nemokamą programėlę Picture-Shark user posted image, kuri galėtų tau pagelbėti. Nežinau kiek nuotraukų iš karto ji gali apdoroti, bet tą sužinosi pabandžiusi. Aš eksperimentavau iš karto su penkiomis. Parogramą gali parsisiųsti iš čia:

Picture-Shark
Atsakyti