Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

Laba diena. man neleidžia įkelti asmeninės nuotraukos, rašo kad administratiriu uždraudė naudotis šiomis galimybėmis... Nesupratau... cry.gif Gal galite paaiškinti kaip man įkelti nuotraukytę?

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Valery @ 2005 08 29, 09:04)
Laba diena. man neleidžia įkelti asmeninės nuotraukos, rašo kad administratiriu uždraudė naudotis šiomis galimybėmis... Nesupratau... cry.gif  Gal galite paaiškinti kaip man įkelti nuotraukytę?

Ačiū

Na cia ne tau vienai si problema mirksiukas.gif cia viena is senbuviu privilegiju, tad kol "nepasensi" tai nieko nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Valery @ 2005 08 29, 09:04)
Laba diena. man neleidžia įkelti asmeninės nuotraukos, rašo kad administratiriu uždraudė naudotis šiomis galimybėmis... Nesupratau... cry.gif  Gal galite paaiškinti kaip man įkelti nuotraukytę?

Ačiū


taisyklės tokios, kad neparašius 100 žinučių, dar negali įkėlinėt savo foto.

Bet gali čia užsiregistruot ir įkelt nurodą savo žinutėj, kur savo fotkes padėjai 4u.gif
Atsakyti
Palaukit, pazistu mama, kuri parase kazkur virs 20 zinuciu (panasiai kaip ir as) bet idejusi nuotrauka. As turiu omenyje nuotruka prie profilio. Kaip cia suprasti?
Atsakyti
QUOTE(Valery @ 2005 08 30, 10:39)
Palaukit, pazistu mama, kuri parase kazkur virs 20 zinuciu (panasiai kaip ir as) bet idejusi nuotrauka. As turiu omenyje nuotruka prie profilio. Kaip cia suprasti?

Reikia pasirinkti ne "Pakeisti asmeninę nuotrauką", o "Redaguoti logotipo nustatymus", nes prie vardo yra ne nuotrauka, o logotipas mirksiukas.gif
Atsakyti
Širdingai dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Sveikos!Pagelbekit,neradau niekur Forume informacijos kaip ideti nuotrauka prekes kuria noriu parduoti i Foruma,na kad iskarto matytu visos.Aciu 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Pupa30 @ 2005 09 06, 11:06)
Sveikos!Pagelbekit,neradau niekur Forume informacijos kaip ideti nuotrauka prekes kuria noriu parduoti i Foruma,na kad iskarto matytu visos.Aciu 4u.gif



rašiau neseniai:

QUOTE(liepsnelė @ 2005 08 30, 08:49)
taisyklės tokios, kad neparašius 100 žinučių, dar negali įkėlinėt savo foto.

Bet gali čia užsiregistruot, ten įdėt fotkes  ir įkelt nurodą čia savo žinutėj, kur savo fotkes padėjai  4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Pupa30 @ 2005 09 06, 11:06)

  Sveikos!Pagelbekit,neradau niekur Forume informacijos kaip ideti nuotrauka prekes kuria noriu parduoti i Foruma,na kad iskarto matytu visos.Aciu 



arba užsiregistruoti čia ir į žinutę nukopijuoti img kodą.
Rodys nuotrauką žinutėj
Atsakyti
sveikutes,bukit geros paaiskinkit kaip pasidaryt savo parasa sad.gif reik ivest kazkoki adresa,bet kad as jo nezinau.nezinau kaip pasirinkti kokio noriu.pas visas tiek visokiu kirmelyciu,juostyciu,ko nori...o as nemoku g.gif as ir noriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lialkia @ 2005 09 22, 14:49)
sveikutes,bukit geros paaiskinkit kaip pasidaryt savo parasa sad.gif reik ivest kazkoki adresa,bet kad as jo nezinau.nezinau kaip pasirinkti kokio noriu.pas visas tiek visokiu kirmelyciu,juostyciu,ko nori...o as nemoku g.gif as ir noriu blush2.gif

visi atsakymai yra:
cia
cia
ir va cia
Atsakyti
laebai aciu uz nuoroda kur ieskot del tu paveiksliuku,man labai padejo thumbup.gif tik va beda,jo nerodo,tik raso kazka cry.gif nieko nesuprantu g.gif
Atsakyti