Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

QUOTE(violetik @ 2005 07 30, 14:13)
Tai vat bėda ta, kad tikrai galiu instaliuot ką noriu, aš pergyvenu tik jeigu koks patikrinimas(lyg ekonominės policijos, kur tikrina ar legalios programos įmonėse), ar galėsiu ištrint, ar jie nerąs?

Jei labai norės ras viską...Bet jei ir tu ištrindama programą pasirupisi ir jos katalogų ištrinimu iš Program Files, gal tada neras...
Atsakyti

vien katalogus ištrinti neužtenka, lieka registruose smile.gif

jei darbinis kompiuteris gali instaliuotis programas kurios yra nemokamos, ar kurias leidžia naudotis nemokamai tam tikram ribotam laikui (savaitei ar mėn. priklauso nuo gamintojo). Tik paskuj nepamiršk ištrinti ir pati jų nenulaužinėk (jokių vaistukų ir pan. smile.gif ).
Atsakyti
Nemanau jog kas lys i registra ieskoti kas ir kada buvo suinstaliuota kompiuteryje ax.gif
Atsakyti
Tai iš kur galima parsisiust nemokamų programų(norėčiau photoshopą ax.gif, bet tiks ir kitokios )?
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 08 12, 16:42)
Tai iš kur galima parsisiust nemokamų programų(norėčiau photoshopą ax.gif, bet tiks ir kitokios )?

Va stai <<cia>>
Atsakyti
Merginos, o kaip Jūs padarote tai:
Nuotraukas galite pažiūrėti čia. Paspaudus ant čia, atsidaro galerija su nuotraukomis. Aš susikūriau galerijoje albumą savo nustatymuose, o kaip man dabar padaryti, kad nuotraukytes galėtų pažiūrėti parašius sakinį su čia.
Atsakyti
Kai rašai žinutę, viršuje yra keli langeliai. Tavo atveju reikalingas "http" : spaudi ant jo, į atsidariusį langelį nukopijuoji tą adresą, kuriame yra tavo nuotraukos (galerija), tada spaudi "Ok". Langely atsiranda užrašas "My Webpage" - vietoje jo įrašai čia ar bet kokį kitokį žodį, kurį nuspaudus pasirodytų tavo pageidaujamas puslapis ir vėl nuspaudi "Ok".
Teksto langely atsiranda krūva užrašų po kuriais arba prieš kuriuos gali rašyti ką tik nori smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 19 rugpjūčio 2005 - 01:20
Bandžiau viską tiksliai, kaip parašyta, o gavosi tai nieko, žinutėje buvo viskas nukopijuota - visas adresas su nuoroda ir dar čia žodis. Bandysiu čia parodyti kas gavosi.
Nuotraukytes čia
Atsakyti
clap.gif clap.gif clap.gif stebūklai, gavosi. Labai ačiū.
Atsakyti
QUOTE(svajukas @ 2005 08 18, 16:34)

tai kurį iš jų siųst?kuris geresnis ir lengvesnis?
Atsakyti
Sveikos visos norejau jusu paklausti, kodel rasoma, kad tik iki 30kb reikia mazinti foto, o isikelia ir 40kb (cia man), ir kaip maciau Auges leido net 70 kb blink.gif blink.gif (p.s. labai grazios nuotraukytes biggrin.gif )
Tikrai noreciau suzinoti cia gal reikia kreipti demesi i dpi???
Gal uztenka, kad krastines vienos ilgis butu kazkokio dydzio ir tiek?
Labai laukiu atsakymo, juk ir man kai kada neikelia net mazesniu nei 30kb nuotrauku.
g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 08 22, 08:34)
tai kurį iš jų siųst?kuris geresnis ir lengvesnis?

tiesiog spausk cia ir siuskis mirksiukas.gif
beje ten yra 300MB tad sius tikrai netrumpai smile.gif be to ta versija dalioja tik 30d, bet ismeginimui puikiai tinka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukas: 28 rugpjūčio 2005 - 08:01