Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

Mamos, nejaugi neimanoma sumazinti nuotraukos kazkaip be programu, neturiu Photoshopo nei kitu, kol kas zaisti su nuotraukytemis nesiruosiu, noreciau tik sumazinti baitu skaiciu moketi, gal zinote, kaip tai padaryti be programeliu specialiu?
Atsakyti
Gal kas esate susidurusi su programa "Photo2VCD Studio 3"? Kaip sudeti nuotraukas ir uzdeti muzika as pati radau, bet kaip irasyti kompakta taip, kad paskui butu skaitomas failas. Ir ar pacioje programoje galima issididinti vaizda per visa ekrana? Visaip isbandziau, nieko nesigauna, g.gif g.gif gal kas gali padeti susitvarkyti su siom bedom. cry.gif cry.gif cry.gif Is anksto dekoju. smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tetulyte: 08 birželio 2005 - 14:24
Matau daug kas turi problemų su nuotraukų sumažinimu, tačiau pas mane yra atvirkščiai - iš interneto atsisiunčiau kelias dominančias nuotraukas, tačiau jos yra labai nedidelio formato, jei keliu į Wordą ir bandau ištampyti, tai vaizdas gaunasi kvadratėliais ir žinoma labai neryškus g.gif
Gal vistik galima jas kaip nors normaliai išdidinti? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Senti: 18 birželio 2005 - 21:41
QUOTE(Senti @ 2005 06 18, 22:40)
Matau daug kas turi problemų su nuotraukų sumažinimu, tačiau pas mane yra atvirkščiai - iš interneto atsisiunčiau kelias dominančias nuotraukas, tačiau jos yra labai nedidelio formato, jei keliu į Wordą ir bandau ištampyti, tai vaizdas gaunasi kvadratėliais ir žinoma labai neryškus g.gif
Gal vistik galima jas kaip nors normaliai išdidinti? blush2.gif

Kadangi mažinant nuotraukas prastėja jų kokybė, tai didinant jos jau niekaip nebeatstatysi wink.gif
Atsakyti
QUOTE
oksancis Paskelbta 2005 05 13, 15:48
labas, gal jus zinot adresiuka jur galima nuotraukas pagrazin, tipo su piesinukais, remeliais padaryt ir t.t.aciu


Labai gera programa nuotraukų koregavimui yra ulead photoimpact - daug paprastesne naudoti, bet nei kiek neprastesnė nei photoshop. Mėnesio bandomąją versiją galima parsisiųsti iš čia http://www.ulead.com/pi/trial.htm

ir rėmeliai, ir paveislėliai, ir akią raudonumą pašalinti, veido odos spalvą, netgi lūpų dažų spalvą pakeisti labai paprasta.
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2004 10 13, 14:58)


kodėl šita nuoroda nebeveikia g.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų paaiškinti man tamsuolei, kodėl nesimato nuotraukų įdėtų į langą čia forume??Kai įdedu aš jas matau, o kiti nemato, paskui vėl bandau pasižiūrėti ir aš nebematau???Nuotraukas keliu iš foto.lt nukopijavusi url adresą?????
Ką darau blogai? Please - HELP cry.gif
Atsakyti
QUOTE
Gal kas galėtų paaiškinti man tamsuolei, kodėl nesimato nuotraukų įdėtų į langą čia forume??Kai įdedu aš jas matau, o kiti nemato, paskui vėl bandau pasižiūrėti ir aš nebematau???Nuotraukas keliu iš foto.lt nukopijavusi url adresą?????


pabandyk išsaugoti nuotraukas www.photobucket.com, o čia nukopijuok nuotraukos img kodą - turėtų rodyti kaip čia smile.gif

user posted image





Atsakyti
http://www.ulead.com/pi/trial.htm

bandysiu ją pasinaudot ,gal kas ir išeis g.gif
Atsakyti
Supermama, kodėl man neleidžia vietoj paveikslėlio patalpint nuotraukos? cry.gif gal as kokių nuobaudų turiu?smile.gif man įmetė lentele kad forumo administratorius uzdraudė naudotis šia teise, ar panašiai sad.gif
Atsakyti
Nuotrauku sumazinimui naudojau fotoshopa. (parsisiunciau is Viksrelio nuorodos). Bet man ten perdaug sudetinga (ne nuotrauku sumazinimas, bet kitos opcijos). T.y. nuotraukoms mazinti nemazas kelias iseina, o visa kita man ten kaip tamsus miskas - tai ka siulo fotoshopas, man visai nereikalinga, o ko man reikia - nerandu. Pvz, raudonu akiu nuemimo.
Zodziu pasiemiau is mamos toki diska, kuri ji gavo pirkdama skeneri, is ten susiinstaliavau tokia programele "PhotoBase3" ir viskas tapo labai paprasta. Ten tik kokios 6-7 opcijos (nuotraukos fragmento iskirpimas, nuotraukos sumazinimas, raudonu akiu nuemimas ir dar kelios). Uztat viskas labai parasta ir kompe vietos uzima tik 72 Mb thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, aš turiu programą Paint Shop Pro 8, ten pasidariau rėmelius nuotraukai ir viskas tvarkoj. Bet noriu paklausti tų kas žino ar ar ten yra tokia funkcija, kuros pagalba į nuotrauką galima įkelti visokius paveiksliukus (pvz.: drugeliai ir t.t.)?
Nes jau viską išknisau ir nieko neradau g.gif . Būsiu labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti