Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

Gėda prisipažinti, bet niekaip nesuprantu kas tie crack ir kaip juo naudotis blush2.gif Buvau parsisiuntus Pro 8, bet vėliau paaiškėjo, kad čia bandomoji versija ax.gif Gal galit smulkiai paaiškinti, kaip čia man vėl turėti kokią programą nuotraukom g.gif
Atsakyti
Na atsisunčiau ir aš PAint Shop Pro 8 ax.gif Bet nelabai man išeina ką nors su ja nuveikti.Noriu avatarą pasidaryti iš nuotraukos, bet nežinau kaip.Surandu tik kkaip iškirpti, o kaip padidinti ar sumažinti vaizdą, kaip tuos pixelius sumažinti ar padaryti kad būtų 12kb ar ko ten - nemoku.Kai sumažinu pixelius tai gaunasi vos matoma nuotraukytė cry.gif
Padėkit kas žinot kaip daryti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
paddėėėėkit.susimažinau nuotraukėlę į avatara ir taip jau nekokybiškai išėjo cry.gif ,o pataisyt nemoku,nes su kompu dirbt nelabai moku blush2.gif gal kas galėtų paglbėt? ax.gif
Atsakyti
jau susitvarkiau ax.gif
Atsakyti
Nesuprantu, kodėl neleidžia man įkelti savo nuotraukos sad.gif
Atsakyti
Kas atsitiko, kad man nebeleidžia pasikeisti logotipo? schmoll.gif Čia tik man šitaip ar niekam pasikeisti nebegalima? g.gif Anksčiau keičiau į kokį norėjau, o dabar visvien tą patį rodo
Atsakyti
QUOTE(Jurgitutė @ 2005 05 06, 19:06)
Kas atsitiko, kad man nebeleidžia pasikeisti logotipo?  schmoll.gif  Čia tik man šitaip ar niekam pasikeisti nebegalima?  g.gif  Anksčiau keičiau į kokį norėjau, o dabar visvien tą patį rodo

o, geras čia buvo. Kai išėjau iš SM, buvo senas logotipas, kurio niekaip negalėjau pasikeisti, o kai sugrįžau- žiūriu, kad naujas įdėtas doh.gif
thumbup.gif
thumbup.gif
thumbup.gif
Atsakyti
Gal galite padėti, ką aš netaip darau su nuotrauka kad avatare jin taip klaikei atrodo. Kompiuterije jinai graži, idėti leidžia nes sumažinau ja iki 12kb bet kai idedu i avatara jinb pasidaro va tokia

user posted image
Atsakyti
labas, gal jus zinot adresiuka jur galima nuotraukas pagrazin, tipo su piesinukais, remeliais padaryt ir t.t.aciu
Atsakyti
Jau sutvarkiau. ax.gif
Atsakyti
BŪKITE TOKIOS GEROS, PADĖKITE MAN cry.gif , PAŽALIAVUSIAI MAMAI.ŠIANDIEN JAU NE VIENA VALANDA SĖDŽIU IR BANDAU NUOTRAUKAS Į FORUMĄ ĮKELTI doh.gif , TAČIAU MANO PASTANGOS BEVAISĖS.IŠ FOTOPARATO SUSIKĖLIAU NUOTRAUKAS Į OLYMPUS MASTER PROGRAMĄ IR DAUGIAU NEBEŽINAU KĄ DARYTI cry.gif . BE TO PRISIREGISTRAVAU WWW.FOTO.LT, TAČIAU IR TEN NEPARIŠU KAIP SUKELTI IR SAVO ALBUMĄ SUSIKURTI blink.gif .VIENĄ NUOTRAUKĄ KAŽKAIP ĮSIKĖLIAU rolleyes.gif , O DAUGIAU STOP cry.gif . BEJE BANDŽIAU PRISEGTI IR PRIE E.MAILO, BET IR ČIA NEPAVYKO doh.gif .
GAL GALITE PAAIŠKINTI gathering.gif 4u.gif . BEJE RADAU KELIS PATARIMUS, TAČIAU VIENAS VIENOJ VIETOJ KITAS KITOJ JAU GALŲ NEBESUVEDU. 000189.gif huh.gif
NUOŠIRDŽIAI DĖKOJU victory.gif bigsmile.gif
Atsakyti
cry.gif niekur nerandu tos anketos cry.gif padekit
Atsakyti