Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

noriu paklaust, kaip pvz i foruma ideti nuotrauka, ta prasme is interneto, kai jis yra bendram fone, na pvz nuotrauka ir aplink ja prirasyta, o man reikia tik tos nuotraukytes- i worda perkelti galiu copy/paste principu, o kaip ikelti i foruma per img jei nerodo jokio internetinio adreso-tik about blank ax.gif
na tikiuosi gal kas suprato, ka norejau paklaust ax.gif
Atsakyti
Letta, norejau paklausi, kaip tu apacioje, uzsidejai toki fainuti "foto" uzrasiuka? wub.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(viksrelis @ 2004 04 23, 12:23)
Eini i tema "Stai mes kokie!" ir spaudi <!--aimg-->user posted image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->.

Sioje eiluteje ("Temos antraštė") irasai temos pavadinima, parasai pacia zinute ("Įveskite savo žinutę").

Zinutes apacioje yra tokia eilute "Prie šios žinutės galite prisegti failą". Spaudi mygtuka "Browse..." ir kompe susirandi nuotrauka, kuria nori ideti.

Demesio!

Nuotrauka neturi virsyti 30 KB!

padekit wub.gif 4u.gif niekur nerandu "click to enlarge"... blush2.gif kur jis turi buti?

Atsakyti
QUOTE(Cikadele @ 2005 02 04, 19:22)
noriu paklaust, kaip pvz i foruma ideti nuotrauka, ta prasme is interneto, kai jis yra bendram fone, na pvz nuotrauka ir aplink ja prirasyta, o man reikia tik tos nuotraukytes- i worda perkelti galiu copy/paste principu, o kaip ikelti i foruma per img jei nerodo jokio internetinio adreso-tik about blank ax.gif
na tikiuosi gal kas suprato, ka norejau paklaust ax.gif



Jeigu taip supratau tavo klausima , tai reikia rodykle nustatyti ant reikiamo paveiksliuko ir paspausti desini peles klavisa . Paspausti PROPERTIES ir nukopijuoti ADDRESS . Forume paspausti IMG migtuka ir adresa perkelti i atsidariusi langeli . Veliau spaudziam OK . Ir paveiksliukas turetu persikelti i foruma . smile.gif
Atsakyti
ar kas naudijasi siu puslapiuku?
Atsakyti
Gal gali kas nors padeti? nemoku ideti nuotraukyciu i "Stai mes kokie" vis ismeta klaida kad neturiu teises skelpti nauja tema blush2.gif gal gali kas nors paaiskinti nuo pradzios iki galo kaip ideti nutraukytes? man niekaip neiseina blush2.gif
Atsakyti
jei parašo"dinaminiai puslapiai neleidžiami"kaip juos padaryti nedinaminius?
Atsakyti
Ar galėtu man kas nors paaiškinti, neišmanėliai tongue.gif Kai įkeliu nuotraukas į skelbimų skyrelį iš foto.lt, jos gaunasi labai mažos(nors aš jų nemažinu), kažkaip savaime susimažina g.gif O kaip padaryti, kad jos būtu didesnės...
Atsakyti
O pas mane Adobe Photoshop Album 2,0 Starter Edition. Gal kas pasakys ar galima čia nuotraukas karpyti iki reikiamo dydžio taškais ir KB?
Atsakyti
mamkos, ar galit man paaiskinti kaip is kompo ikelti nuotrauka ar ja s pries tai reikia kur nors kitur patalpinti? Padekit prasau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oksancis @ 2005 03 15, 10:15)
mamkos, ar galit man paaiskinti kaip is kompo ikelti nuotrauka ar ja s pries tai reikia kur nors kitur patalpinti? Padekit prasau  smile.gif

kadangi tu nauja neturi 100 zinuciu tau leis ikelti tik labai mazas nuotraukas ,o jeigu jos bus inete galesi ikelti rasant zinute reik spaust IMG ir iklijuot adresiuka nuotraukos

bet geriau reiktu perskaityti visa tema tada zinotum visas smulkmenas g.gif
Atsakyti
dekui smile.gif
Atsakyti