Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

.....o tu nueik i kompiuteriu parduotuves ir pasiteirauk,man kazkada skenavo lyg tais"Kiberniukas"jie buvo isikure Kalnieciuose,bet dabar uzsidare,tai uz nuotrauka gal po5,ar 10 centu peme,dabar neatsimenu,nes visa kruva nesiau,tas nuskenuotas fotkes padejo i serveri,o as gryzus parsisiunciau! thumbup.gif
Atsakyti
net keista,kad taip pigiai.aš kur besiteiravau,tai visur skanavimas kainuoja tas pats kas nuotraukos darymas nuo 50 ct iki 1 lt.
Atsakyti
SVEIKOS BRANGIOSIOS , GAL ŽINOTE KOKIA KLIUTIS MAN NAUJOKEI TRUKDO Į LOGOTIPO VIETĄ ĮKELTI SAVO SŪNELIO NUOTRAUKĄ

nes man išmetama pastaba, kad aš neturiu tokios teisės, gal todėl, kad aš per mažai dar čia esu, ar administratoriui reikia nusiųst prašymą?

iš anksto dėkui ir sorry jei ta tema jau buvo paliesta rolleyes.gif
Atsakyti
O is kur ta nuotrauka keli? I kuria vieta keli?

kaip isideti avatara-logotipa

Gali internete patalpinti www.foto.lt
www.photobucket.com
www.banga.lt
ir pan wink.gif


P.s. geriau, kad nuotrauka nevirsytu 120*120 pix dydzio wink.gif


Atsakyti
Kaip naudotis Photoshop'u:

http://demeter.x1.ru...gital_Photo.pdf
Atsakyti
Kas galėtų paaiškinti, kaip kokybiškai sumažinti nuotraukas PhotoPaint'e g.gif Šakės, kai turėjau Linux OS, per GThumb'ą taip gražiai mažindavo nuotraukas, kokybė beveik nenukentėdavo. O dabar,su PhotoPaint'u sugadina nuotrauką sad.gif mad.gif Labai negražiai mažina. O gal aš nemoku mažinti? g.gif
Atsakyti
aš paskaičiau apie logotipų keitimą ir man nepavyksta jo pakeisti į mano mažiukės nuotraukėlę iš mano komp. g.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif
nors dabartinis mano logotipas taip pat yra iš mano komp.

DARAU TAIP:
naikinu seną logotipą.
spaudžiu NARŠYTI ir išrenku norima nuotrauką.
rašo, kad mano logotipas atnaujintas ir kai pažiūriu ten būna mano dabartinis logotipas. g.gif g.gif user posted image
KODĖL NAPASIKEITĖ MANO DABARTINIS LOGOTIPAS Į NUOTRAUKYTĘ? user posted image
nuotraukos dydis 10KB
Atsakyti
QUOTE (simsia @ 2004 11 26, 15:05)
aš paskaičiau apie logotipų keitimą ir man nepavyksta jo pakeisti į mano mažiukės nuotraukėlę iš mano komp. g.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif
nors dabartinis mano logotipas taip pat yra iš mano komp.

DARAU TAIP:
naikinu seną logotipą.
spaudžiu NARŠYTI ir išrenku norima nuotrauką.
rašo, kad mano logotipas atnaujintas ir kai pažiūriu ten būna mano dabartinis logotipas. g.gif g.gif user posted image
KODĖL NAPASIKEITĖ MANO DABARTINIS LOGOTIPAS Į NUOTRAUKYTĘ? user posted image
nuotraukos dydis 10KB

Pasikeis tik po kurio laiko, gal net rytoj. Pati nustebsi, kai kitą pamatysi. Išbandyta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (viksrelis @ 2003 06 25, 04:07)
QUOTE
VIKSRELI, MIELASIS, padek....
dabar rasiausi  "PaintChop pro", o ten kur "vaistukai" kazkokie hieroglifai ir as nieko nesuprantu.... :'(


Ka tik pabandziau atsisiust ta crack'a. Viskas OK - supakuoti 2 failiukai: vienas text failas, o kitas - pats crackas (exe).

Tau reikia tik to EXE failo, i kita nekreipk demesio, nes ten tik reklama meto wink.gif. Si EXE faila perkeli i Paint Shop Pro folderi (tam paciam, kur yra "Paint Shop Pro.exe") ir paleidi. Ir turi "nupirkta" programa ;D. Tik nepamirsk "nusiperkant" isjungti pacia programa !!!

viksreli, mielasis,parsisiunciau Adobe Photoshop 7.0.1. ir ''vaistukus",bet niekaip kartu neiseina suderinti.Padek prasau.As nesuprantu kur surasti ta "Paint Shop Pro.EXE"folderi,kaip iji ideti crck'a ir kaip ji paleisti.jei galima tai smulkiai .Dekoju.
Atsakyti
Viksreli, turiu taip pat prasyma viena, ar negaletum ir man atsiusti Photoshop programele? Butu labai didelis aciu
Atsakyti
Viksreli,dar vienas toks klausimas ,cia kalba eina apie Adobe photoshop ar apie Paint shop pro ,ar is vis cia tas pats ir kaip tada su tuo crack'u.Laukiu atsakymo. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kas bandėt skaitmeniniu fotoaparatu darytas nuotraukas pačios spausdinti per fotolaboratorijose stovinčius aparatus?
Aš šiandien buvau Vilbroj (Vilniuje, Švitrigailos g.), tai ten siūlo patiems per tokį kaip bankomato aparatą atsispausdinti nuotraukas. Galima ir pašviesinti ir raudonas akis nuimti ir priartinti ir pan.
Kaip tokių nuotraukų kokybė? ar ne prastesnė išeina?
Atsakyti