Įkraunama...
Įkraunama...

Padidėję kaklo limfmazgiai

mano sunui yra buvę padidėję limfai po ausytėm, bet tai gerklės uždegimą rodė.
Atsakyti
Pries metus mano berniukui (buvo 3 men.) padidejo lifmazgiukai uz abieju ausyciu, tyrimai geri isskyrus euzinofilu kiekis padidejes, gydytojai nustate alergija + atopini dermatita, su tuo ir susiejo padidejusius limfmazgius, tada lankemes ir pas hematalogus, dare echo, viskas buvo gerai iskyrus tuos limfmazgius. Dabar parejus lygiai metams pastebejau, kad padidejo limfmazgiai kakliuke, jie nedidukai, paslankus, taip pat aptikau ir kirksnyse nedideles kruopeles. Dabar auginam dantis turim sloga ir plius dilgeline atsirado, jau 3 diena... gal cia viskas susije, beja pienui alergiski taip ir likom, pries savaite dare meginius (2+ is 4+) bendras kraujas geras isskyrus hemoglobina, vos kistelejes ir kraujo klampumas nezymiai pakites, sako, kad del gelezies stogos arba tiesiog skysciu mazai geriam... Gydytoja teigia, kad nieko baisaus, tyrimai neblogi, tik jei noriu galiu echo daryt del sventos ramybes, butinai ta ir padarysiu.
O kaip su tais bendrais kraujo tyrimais ir lifmazgiais ar kraujas rodo ka nors jei kazkas rimto? Viena gydytoja sako, kad ne, maniske teigia, kad viskas susije, hematologe tada pries metus taip pat sake sekti krauja ir stebeti lifmazgius dinamikoje, tai kaip ir nesuprantu kaip yra is tikro ir kuo tiketi, naktim nemigu prisigalvojus visokiu baisybiu apie tuos limfmazgius blink.gif
Atsakyti
[quote=**Ingute**,2011 05 27, 17:27]
Pries metus mano berniukui (buvo 3 men.) padidejo lifmazgiukai ...

Siaip kiek as supratau, kad jei kazkas rimto, iskart parodo kraujo tyrimai - leukograma. Mum kai padare, aptiko blastus (nesubrende kraujo kuneliai). Kiek isskaiciau, kad jie ir parodo jau, kad kazkas ne tas. Kaip pakartojo tyrima jau Sanatriskese, kur geras aparatas, tai nieko nerado. Taip ir praejo mum tie limfmazgiai. o daktaryte musu tai gerai buvo prigasdinus, atseit ir kirksnyse, ir uz ausyciu , ant kakliuko rado tu padidejusiu limfmazgiu. Tai va...
Pastebejau, kad kai suserga ant kakliuko vel padideja jie. Svarbiausia nepanikuot anksciau laiko doh.gif viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
[quote=soalina,2011 05 27, 20:31]
[quote=**Ingute**,2011 05 27, 17:27]
Pries metus mano berniukui (buvo 3 men.) padidejo lifmazgiukai ...

Siaip kiek as supratau, kad jei kazkas rimto, iskart parodo kraujo tyrimai - leukograma. Mum kai padare, aptiko blastus (nesubrende kraujo kuneliai). Kiek isskaiciau, kad jie ir parodo jau, kad kazkas ne tas. Kaip pakartojo tyrima jau Sanatriskese, kur geras aparatas, tai nieko nerado. Taip ir praejo mum tie limfmazgiai. o daktaryte musu tai gerai buvo prigasdinus, atseit ir kirksnyse, ir uz ausyciu , ant kakliuko rado tu padidejusiu limfmazgiu. Tai va...
Pastebejau, kad kai suserga ant kakliuko vel padideja jie. Svarbiausia nepanikuot anksciau laiko doh.gif viskas bus gerai smile.gif
[/quote]

Leukogramoje jokiu nukrypimu, vaikas jauciaus kaip ir gerai, nepastebejau kazkokiu elgesio pakitimu, valgo silpnokai, bet jis pas mane niekada apetitu nepasizymejo, o ir gime ilgas ir kudas, taip ir toliau i ugi deda, o svoris neauga taip jau zymiai. bus jau menuo po dvieju savaiciu kai darytas bendras kraujo tyrimas, eisim kartoti ir prasysiu siuntimo pas hematologus.
Io iki kokio dydzio limfmazgiai skaitos normalus?
Atsakyti
QUOTE(**Ingute** @ 2011 06 02, 15:21)
Io iki kokio dydzio limfmazgiai skaitos normalus?

Mes kai buvom pas hematologe konsultacijoj del padidejusio kaklo limfmazgio, tai sake, kad blogai buna tada, kai padideja labai staiga ir iki kiausinio dydzio unsure.gif
Atsakyti
Mano maziui jau aiski diagnoze - infekcine mononukleoze, neaisku kur pasigavom sia liga, na bent ramiau, kad nieko pikto, nors hematologe i sia liga ziuri rimtai... prie visu limfmazgiu padidejimo dar plius turim padidejusia bluzni ir kepenis, daugiau jokiu simptomu... tikiuosi, kad greitai pasveiksime ir tie limfmazgiai susitrauks 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Mano suneliui irgo padideje lifmazgiai ir ant kakliuko, ir labai daug nauju atsirado pakausyteje. Plius kosuliai kamuoja jau apie menesi. Laukiam ir mes kraujo tyrimu rezultatu is santariskiu ... unsure.gif o tada jau ziures ka mums toliau daryti...

Atsakyti
Draugės dukrytei taip pat buvo padidėję limfmazgiai, tai ištyrę kraują infekciją kažkokią rado, bet nieko baisaus smile.gif
Atsakyti
Mano sunui irgi buvo padideje limfmazgiai, jau net neatsimenu, gal nuo kokiu 2 metuku , ir dar mokykloje atsimenu buvo. Dabar jau 20 metu, net neatsimenu kada ir praejo, aciu dievui viskas gerai.
Atsakyti
O gal kam buvo taip?

Mano 1 metukų ir 3 mėn dukrytei labai nežymiai, bet padidėjo kairys žandukas, po juo ir limfmazgiai padidėję. Aplankėm LOR'ą, stomotologą: jokių blogybių. Nei nuo gerklytės, nei nuo dygstančių dantukų, nei jokie seilių latakėliai...
Kraujo tyrimas labai geras...

Liepė dabar stebėti iki rugpjūčio 16 d.

Gal kam taip buvo, kad žandukas padidėjo? g.gif
Atsakyti
Labas mamytės,oi kiek čia ligoniukų susirinkę!manau,kad daugumos vaikučius kamuoja ta pati bėda-spranduko nukrėtimas arba kaklo išvarža.šią problemą mažai gydytojų pripažįsta.ji pasireiškia ne visiems vienodai.aš jau su savo 2 vaikais šią bėdelę turim.tik maniškiai būna pikti,prastai valgo ir miega.kitiem kyla temperatūra,vemia,viduriuoja.nesibaigia kosulys ir sloga.kas susidomėjo rašykit g.gif
Atsakyti
QUOTE(aidulka @ 2011 10 05, 10:56)
Labas mamytės,oi kiek čia ligoniukų susirinkę!manau,kad daugumos vaikučius kamuoja ta pati bėda-spranduko nukrėtimas arba kaklo išvarža.šią problemą mažai gydytojų pripažįsta.ji pasireiškia ne visiems vienodai.aš jau su savo 2 vaikais šią bėdelę turim.tik maniškiai būna pikti,prastai valgo ir miega.kitiem kyla temperatūra,vemia,viduriuoja.nesibaigia kosulys ir sloga.kas susidomėjo rašykit g.gif

Pirmą kartą girdžiu tokį dalyką blink.gif Ir kodėl, jei jau čia tokia problema, gydytojai "mažai pripažįsta"? g.gif
Atsakyti